Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  268 członków

ATC Klub
IGNORED

Klub Posiadaczy Zacnych Głośników ATC


slaaawek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, serwacy napisał:

Może komuś się wydać dziwne, ale nieźle grało z rotel ra1592 mk2 

Rotel RA6000 czyli podobno troszeczkę zmodyfikowany RA1592mk2 też ciekawie zagrał u mnie z ATC scm7. Nie będzie to "jedynie" pierwszy wybór dla osób szukających brzmienia opartego na mocnej dolnej średnicy czy szukających pełnego otwarcia wysokich tonów oraz podbitego basu. 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.01.2024 o 20:50, eagle37 napisał:

Dziekuje za sugestie. A czy z mocnuejszymi Luxmanami ktoś moze próbował np 507 albo 509?

Pięknie wyglądające i pięknie grające 🙂

Z ATC czemu nie ? nie słyszałem nigdy takiego połączenia, ale bardzo mało prawdopodobne żeby coś się tu pogryzło.

„Nie ma drogi do szczęścia, to szczęście jest drogą”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
2 minuty temu, Yeung napisał:

Witam. 

Jako że ostatnio zainteresowałem się marką ATC,a w szczegolnosci modelem scm 40.To mam pytanie do was koledzy.Czy podlaczaliscie do w/w kolumn subwoofer i jak to się zgrywało w całym systemie??? Warto doinwestować i dokupić??

Pozdrawiam

Tak, w konfiguracji z SIA2-150 plus C1 mk 2. Wszystko zależy od pomieszczenia, dla mnie na 20 metrach było warto, szczególnie przy niskich poziomach głośności dopełniało 40-tki bardzo przyjemnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, szarymak napisał:

Tak, w konfiguracji z SIA2-150 plus C1 mk 2. Wszystko zależy od pomieszczenia, dla mnie na 20 metrach było warto, szczególnie przy niskich poziomach głośności dopełniało 40-tki bardzo przyjemnie. 

Widziałem właśnie ze kolega dysponował takim zestawem.Warto było z jednym subem a dla rownowagi mozna też i z dwoma.Nie bylo problemu z basem w pomieszczeniu??? U mnie pomieszczenie jest około 35m otwarte na następne 30 metrów.W tych warunkach jeszcze niczego powazniejszego w stereo nie sluchalem (byl tylko chwilowo na wypożyczeniu soundbar) Co do kolumn ATC,nigdy ich nie słyszałem.U mnie w miejscowym salonie nie mają,trzeba będzię gdzieś dalej szukać i z pewnością nie omieszkać posłuchania tego brzmienia.

Edytowane przez Yeung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Niestety nie pomogę. Miałem u siebie jedynie same pasywne a aktywnych nawet na oczy nie widziałem 😊.

ATC SCM150SL // NAIM NDX 2 + NAIM XPS DR + Furutech DPS - 4.1// Musical Fidelity M8Pre + 3 x M8s-500s + 4x GigaWatt LC-2 EVO// GigaWatt PF-2 EVO + Enerr Transcenda Ultimate// Albedo Monolith Reference

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.04.2024 o 10:26, Mario3456 napisał:

Może ktoś zamierza sprzedać SCM 20 albo SCM 40 mkII ? ewentualnie scm 50 jak niedrogo:-)

Gdybyś był zainteresowany nówkami to zapraszamy na wycenę 😉 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznicowe, limitowane i jak zawsze pięknie brzmiące monitory ATC. Tylko dla stu pięćdziesięciu miłośników dobrego brzmienia na świecie. Może i do nas trafi para.

https://atc.audio/2024/04/introducing-the-scm20asl-limited-edition/

 

 

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.04.2024 o 23:29, Adam 38 napisał:

Rocznicowe, limitowane i jak zawsze pięknie brzmiące monitory ATC. Tylko dla stu pięćdziesięciu miłośników dobrego brzmienia na świecie. Może i do nas trafi para.

https://atc.audio/2024/04/introducing-the-scm20asl-limited-edition/

 

 

Śliczne kolumienki wraz z tym ślubem jednak dokładamy trochę i mamy aktywne SCM150😍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.