Skocz do zawartości
IGNORED

Rozmowy na luzie ...


palton

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kupiłem jakiś czas temu Sony CDP-930QS i jestem z niego bardzo zadowolony. W mój system wgrał się bardzo dobrze. Słucham szeroko rozumianego rocka.

Aplaus!!! Wkocnu jeden post na temat od tysiaca innych, bezuzytecznych! Wkoncu rzeczowa wypowiedz dzidkawlodka. Ale to slaby CD. Krazek za to ma fajny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość GratefullDe

(Konto usunięte)

Wlasnie pokazales kto tu jest nienormalny i psychol. Niech sobie teraz kazdy kto to czyta stwierdzi jakim trzeba czys bucem zeby publicznie nazywac tak druga osobe, ktorej w zasadzie sie nie zna. Sam zaczoles ta krucjate i zgodze sie tu z jednym, tak nie odpuszczam, bo pamietam ludzi ktorzy mi zalezli za skore tak samo jak i tych ktorzy mi pomogli lub ja pomoglem im. A teraz bujaj sie i nie nazwe cie "skurwysynkiem" mimo tego ze cie nie darze sympatia.

 

 

Spoko, szanuje twoje zdanie, ale warto je poprzec jakimis faktami. Wybacz, ale takich opnii o urzadzeniach X czy Y jest mnostwo. Zeby to byl slaby CD/DAC to nie sprzedawal by sie w kowtach 1200-1500zl a DCD-S10 we wszysktich wersjach od MKI do MKIII nie schodzilly by po 2tys zł i wiecej. No, ale w sumie co ja moge o tym wiedziec. Przeciez jest tu mnostwo znawcow.

 

Muszę odpowiadać? daj se siana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze nie musisz. Chce ci tylko uzmyslowic ze krytykowac mozna szybko i prosto i nawet pobawic sie przy tym. Czemu by nie. Pobrylowac w towarzystwie tez, poklaskac temu, czy tamtemu, szkoda ze bez doswiadczenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość GratefullDe

(Konto usunięte)

Pewnie ze nie musisz. Chce ci tylko uzmyslowic ze krytykowac mozna szybko i prosto i nawet pobawic sie przy tym. Czemu by nie. Pobrylowac w towarzystwie tez, poklaskac temu, czy tamtemu, szkoda ze bez doswiadczenia.

 

Rafale, z tym doświadczeniem to przesadziłeś :) Ten Cd jest taki se i nic tego nie zmieni. A to że Ty go promujesz... to Twoja sprawa ale nie zakłamuj rzeczywistości. Mioałem tę wątpliwą przyjemnośc testowania róznych klocków z okresu pre i neo litycznego i muszę Ci powiedzieć, że ma swoje, od dawna wyrobione zdanie. Te cd są kiepskie. Bez konkretnego dac'a nie zagrają. A jako transport to i też weź przestań, 1500 ? no no no :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Czytając wypowiedzi w wątku "Forum - sprawy techniczne i funkcjonalność" dochodzę do wniosku, że te z pozoru nieracjonalne działania M i A odniosły zamierzony skutek. Osłabiły znaczenie użytkowników na tym Forum. Na temat - co dzieje się od dłuższego czasu na Forum AS - jest godny pracy magisterskiej. Co najmniej i i to niejednej.

 

Przed kilkoma laty, kiedy wstąpiłem na to Forum, było Ono jedno z najciekawszych w sieci - np. Bocznica była dużo lepsza (moim zdaniem) od forum tygodnika "NIE". Teraz zmierza To Wszystko do dna. Zamulonego.

 

 

Ps. W celu wyhamowania kolejnych ataków informuję, że za pisanie o takie wymowie - czyli dla dobra tego Forum - zostałem w poza regulaminowy sposób wykluczony z dyskusji w wątku "Forum - sprawy techniczne i funkcjonalność" przez jego autora czyli Admin-a 1-go. Tego samego, który teraz nie może zamknąć mojego konta, zgodnie z powszechnie stosowana w sieci praktyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafale, z tym doświadczeniem to przesadziłeś :) Ten Cd jest taki se i nic tego nie zmieni. A to że Ty go promujesz... to Twoja sprawa ale nie zakłamuj rzeczywistości. Mioałem tę wątpliwą przyjemnośc testowania róznych klocków z okresu pre i neo litycznego i muszę Ci powiedzieć, że ma swoje, od dawna wyrobione zdanie. Te cd są kiepskie. Bez konkretnego dac'a nie zagrają. A jako transport to i też weź przestań, 1500 ? no no no :)

Jak widzisz juz sie sprzedal. Widze ze nie miales nawet z nim stycznosci nigdy. Trzymanie go jako transport to profanacja, on ma swietnego DACa na pokladzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
Gość Father_PiO

(Konto usunięte)

Drugorzędną sprawą jest gdzie to masz, istotne, że się myliłeś.

 

Chyba się popłaczę.

 

Tu nie chodzi o pozerstwo, tylko o szacunek

 

Takich jak ty? Nie, dziękuję. Ty nawet nie znasz znaczenia tego słowa. Mam ci przypomnieć, co wypisywałeś? Mam ci przypomnieć, jakiego gnoju narobiłeś na forum? Przeszedłeś do legendy, obejrzyj sobie choćby stopkę Szymona.

 

rozpocząłeś offtop który szkodzi tematowi

 

To zgłoś do moderacji i naskarż mamie.

 

jakich Harpiach mówisz

 

O tych z bass reflexem. Czekaj czekaj... Czyżby to były... Wszystkie?

 

A teraz idź do diabła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Takich jak ty? Nie, dziękuję. Ty nawet nie znasz znaczenia tego słowa. Mam ci przypomnieć, co wypisywałeś? Mam ci przypomnieć, jakiego gnoju narobiłeś na forum? Przeszedłeś do legendy, obejrzyj sobie choćby stopkę Szymona.

 

Cytat ze stopki Szymona, pochodzi z AudioHobby... Cieszę się, że poruszyłeś ten temat. Proponuję, żebyś również zamieścił sobie ten cytat w stopce.

Tak to się dzieje, że bezmyślne powtarzanie słów wyrwanych z kontekstu, ośmiesza osobę cytującą, wśród osób zorientowanych.

Dyskusja (w pewnym sensie podobnie jak ta z Tobą) dotyczyła formy i treści wypowiedzi. Postanowiłem więc zrobić eksperyment i na kolejne agresywne wpisy, zacząłem odpowiadać nieco zmodyfikowanymi pod względy stylistyczne - wulgarnymi cytatami moich rozmówców (to min. te słowa ze stopki Szymona). Okazało się (tak jak przewidywałem), że natychmiast rzucono się na mnie, jak tak można ... :) Nagle się okazało, że taka forma jest naganna, a przecież to były nieco zmodyfikowane słowa tychże osób...

Śmieszy mnie nagłe oburzenie (zarówno Twoje, jak i kilku innych trolli), gdzie nagle okazuje się, że naganne są sformułowania używane powszechnie przez Was :) Nie dziwi mnie hipokryzja, ale fakt takiej bezmyślności. Wystarczyłoby chwilę logicznie pomyśleć... Zresztą nie oczekuję w Waszym amoku logiki czy prawdy, efekciarstwo jest przecież najważniejsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość GratefullDe

(Konto usunięte)

palton, czy Ty czasem, w odpowiedzi na swoje naganne nie raz i nie dwa zachowanie na forum, nie obrażasz czasem usherów? Pieprzyć usherów, Ty obrażasz zwykłą ludzką inteligencję. Psujo Ty :)

 

Aha, ja tam jestem obiektywny, nie mam związku z tym i owym, po prostu: mówię jak jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palton:

Nie ma w tym nic śmiesznego. Ktos, kto używa ordynarnych słów, niezależnie od kontekstu albo jest niedojrzały i wyobraża sobie, że w ten sposób będzie uchodził za dorosłego i to jeszcze takiego "mocnego kolesia", albo zwyczajnie puszczają mu nerwy i wybucha w sposób nieopanowany. Kieruje się zatem emocjami i w związku z tym nie nadaje się do wykonywania całęgo szeregu zajęć. Między innymi takich, w których dokonuje się ocen. Przedmiotów i przede wszystkim ludzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

TGaaak, obiektywny. Doskonale pamiętam, jak na moje słowa o "dwulicowych chamów", uwiesiłeś się wraz z innymi formy, która wcześniej była dla Was nieistotna. Nagle okazało się(podobnie jak w powyżej opisanym eksperymencie z AH), że kultura i owszem, ale tylko z jednej strony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno.

Przestań wreszcie używać słowa troll. Nie rozumiesz jego znaczenia i wszystkich, których poglądy są rozbieżne z twoimi, a także wszystkich, którzy ośmielili się tobie sprzeciwić pakujesz do jednego worka.

Jest to zwyczajne nadużycie.

 

A o kulturze lepiej nawet nie myśl.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Palton:

Nie ma w tym nic śmiesznego. Ktos, kto używa ordynarnych słów, niezależnie od kontekstu albo jest niedojrzały i wyobraża sobie, że w ten sposób będzie uchodził za dorosłego i to jeszcze takiego "mocnego kolesia", albo zwyczajnie puszczają mu nerwy i wybucha w sposób nieopanowany. Kieruje się zatem emocjami i w związku z tym nie nadaje się do wykonywania całęgo szeregu zajęć. Między innymi takich, w których dokonuje się ocen. Przedmiotów i przede wszystkim ludzi.

Zgadzam się. Czytasz ze zrozumieniem? Rozumiesz co to eksperyment i co to jest cytat?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość GratefullDe

(Konto usunięte)

TGaaak, obiektywny. Doskonale pamiętam, jak na moje słowa o "dwulicowych chamów", uwiesiłeś się wraz z innymi formy, która wcześniej była dla Was nieistotna. Nagle okazało się(podobnie jak w powyżej opisanym eksperymencie z AH), że kultura i owszem, ale tylko z jednej strony.

 

A pamiętasz dlaczego? Ty pozwalasz sobie często na więcej. Inna miara?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

A i jeszcze jedno.

Przestań wreszcie używać słowa troll. Nie rozumiesz jego znaczenia i wszystkich, których poglądy są rozbieżne z twoimi, a także wszystkich, którzy ośmielili się tobie sprzeciwić pakujesz do jednego worka.

Jest to zwyczajne nadużycie.

 

A o kulturze lepiej nawet nie myśl.

 

Troll, to osoba (min. taka jak Ty), która z premedytacją dokonuje wpisów nie związanych z tematem, prowokacyjnych, lub po prostu chamskich, z zamiarem rozwalenia danego tematu, lub tzw. "destabilizacji forumowicza".

 

A pamiętasz dlaczego? Ty pozwalasz sobie często na więcej. Inna miara?

Ok. cytuj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wcale nie wygląda jak eksperyment. Poza tym nawet eksperymentalne używanie wulgarnych sformułowań jest dyskusyjne. Zawsze można pokazać różne rzeczy nie używajac wulgaryzmów.

Post factum można wszystko wykazać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

GratefullDe, coś mi się wydaje, że jak nie będziesz nawracał do tych dwóch powyżej wymienionych sytuacji, to marne Twoje szanse...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

To wcale nie wygląda jak eksperyment. Poza tym nawet eksperymentalne używanie wulgarnych sformułowań jest dyskusyjne. Zawsze można pokazać różne rzeczy nie używając wulgaryzmów.

Post factum można wszystko wykazać.

Opisana sytuacja toczyła się w kilku wątkach, na dodatek na dwóch forach jednocześnie...

tak, czy inaczej, "moje" słowa, były złożone do kupy ze wcześniejszych wpisów rozmówców.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troll, to osoba (min. taka jak Ty), która z premedytacją dokonuje wpisów nie związanych z tematem, prowokacyjnych, lub po prostu chamskich, z zamiarem rozwalenia danego tematu, lub tzw. "destabilizacji forumowicza".

 

Nie bądż śmieszny i nie udawaj psychologa. Osobą, która destabilizuje między innymi to forum jesteś ty. Twoje cenzorskie zapędy i misja "naprawy świata" poprzez wyeliminowanie wszystkich, którzy mają poglądy odrębne od twoich powoduje cały zamęt. Wtrącasz się ze swoimi nożyczkami wszędzie gdzie tylko zauważysz "zarzewie zła", czyli odrobinę rozsądku. Każdy kto napisze, że "słyszenie" gniazd to bzdura (a tak przecież jest w istocie) to twój wróg. Podważasz wszelkie racjonalne wyjaśnienia, które ukazują, że świat grających zabawek w stylu podkładek pod kable, grających wtyczek, bezpieczników i naklejek na CD to tylko wymysł sprytnych oszustów, wykorzystujących łatwowierność, naiwność, brak wiedzy i podatność na sugestię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Zobaczcie, jak działa taki mechanizm. Dyskutujesz z kimś, kto notorycznie używa słów lekceważących i obelżywych. Piszesz więc coś w rodzaju "jesteś prymitywnym chamem, używającym słów obelżywych (i tu cytaty potwierdzające wcześniejsze słowa)". Co się dzieje? Osoba, która prowokowała pisząc dziesiątki takich wpisów, nagle uczepia się tego jednego. Zarzuca, że jak tak można, że MODERATOR obraża forumowicza. Okazuje się, że treść już nikogo nie interesuje, nagle forma jest najistotniejsza.

 

Panowie, to jest zakłamanie. Postanowiłem to sprawdzić (min. mając na uwadze słowa o "dwulicowych chamach" i to, co po nich się wydarzyło). Teraz mamy sensację, palton używa wulgaryzmów :)))

 

Przepraszam, ale złapani na ten eksperyment, wpadli jak śliwka w kompot.

 

I tu trafił Kolega w sedno sedna :)

Zmieniamy temat??? Zbyt niewygodny?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, tylko mało jest naiwnych, którzy uwierzą w to co wyżej napisałeś.

Chyba, że będą mieli w tym interes.

I dobrze ci radzę, przeczytaj zdanie wyżej kilka razy i dobrze się nad nim zastanów. Bez złośliwości. Taka mała rada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość GratefullDe

(Konto usunięte)

Każdy temat, o który ociera się Twoja osoba, nie jest niewygodny. Jest nieprzyzwoity. Bo przyzwoitość nie jest Twoją mocną stroną. Nie ganię Cię za to. Z przyzwoitością człowiek się rodzi, potem, obserwując świat, wnikając w niego, rozwija tę cechę. Tylko trzeba ją najpierw mieć :)

Wulgaryzm to nie istotna sprawa, to tylko słowo. Zespół czynności, które charakteryzują danego człowieka, stanowi o nim. Bo tu się nic nie wymsknie, jak cholera czy ku..a :) Tu można ocenić kto zacz.

Śliwka w kompot :) Ładne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Nie bądż śmieszny i nie udawaj psychologa. Osobą, która destabilizuje między innymi to forum jesteś ty. Twoje cenzorskie zapędy i misja "naprawy świata" poprzez wyeliminowanie wszystkich, którzy mają poglądy odrębne od twoich powoduje cały zamęt. Wtrącasz się ze swoimi nożyczkami wszędzie gdzie tylko zauważysz "zarzewie zła", czyli odrobinę rozsądku. Każdy kto napisze, że "słyszenie" gniazd to bzdura (a tak przecież jest w istocie) to twój wróg. Podważasz wszelkie racjonalne wyjaśnienia, które ukazują, że świat grających zabawek w stylu podkładek pod kable, grających wtyczek, bezpieczników i naklejek na CD to tylko wymysł sprytnych oszustów, wykorzystujących łatwowierność, naiwność, brak wiedzy i podatność na sugestię.

O widzisz, długo nie trzeba było czekać. To Twój punkt widzenia. Możesz go mieć, czemu jednak nachalnie chcesz go narzucać innym? Nie istotne jest w tej chwili, czy kable grają, czy nie. Ważny jest szacunek do innych i trzymanie się reguł. Załóż sobie temat np. dotyczący zmian poprawiających dźwięk systemu. Napisz w pierwszym wpisie, że nie uznajesz wpływu kabli i prosisz, o nie udzielanie takich rad. Wtedy ja i inni moderatorzy, z równą determinacją będziemy usuwać takie wpisy, a w razie upartego nawracania, podejmiemy inne czynności z karami włącznie. Niech każdy żyje i da żyć innym, tak jak kto chce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz, długo nie trzeba było czekać. To Twój punkt widzenia. Możesz go mieć, czemu jednak nachalnie chcesz go narzucać innym? Nie istotne jest w tej chwili, czy kable grają, czy nie. Ważny jest szacunek do innych i trzymanie się reguł. Załóż sobie temat np. dotyczący zmian poprawiających dźwięk systemu. Napisz w pierwszym wpisie, że nie uznajesz wpływu kabli i prosisz, o nie udzielanie takich rad. Wtedy ja i inni moderatorzy, z równą determinacją będziemy usuwać takie wpisy, a w razie upartego nawracania, podejmiemy inne czynności z karami włącznie. Niech każdy żyje i da żyć innym, tak jak kto chce.

 

Dalej jesteś śmieszny. Pamiętasz wątek o audiovoodoo? I co? Jak się wtedy moderacja zachowała? Usuwała jakieś wpisy, które rozwalały wątek? Nie, przesunęła go na bocznicę. A ja np. dostawałem bana. "Słyszący" nigdy.

Ostatnio powstało kilka wątków o kablach. I jaki jest ich los? Bocznica. Bo przecież przed audioshow nie można dopuścić do tego, aby oszustwo kablowe wyszło na jaw. Ba nawet, nie można dopuścić do tego, by mogły pojawić się jakieś minimalne wątpliwości..

Piszesz o zakładce "nauka". Jaki byłby jej los? Taki jak powyższych wątków.

Deklaracje to jedno, a rzeczywistość pokazuje, że jest zupełnie inaczej.

I piszę tu tylko o swoim koniku, ogólnie zwanym "audiovoodoo". Ale Koledzy mogą ci podać przykłady identycznych zachowań, twoich i moderacji, które dotyczyły zupełnie innej tematyki.

Każdy, kto jest niewygodny jest tu nazywany trollem. I dlatego sytuacja na forum jest jaka jest.

Proponuję zatem dodanie do regulaminu punktu mówiącego o tym, że AS to forum audioezytoryczne. Inne wpisy zaproponują Koledzy, jeśli oczywiście będą mieli na to ochotę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Wiesz, tylko mało jest naiwnych, którzy uwierzą w to co wyżej napisałeś.

Chyba, że będą mieli w tym interes.

Obrażasz i to nie tylko mnie. To jest właśnie słabe, rzucone od niechcenia słowa bez żadnych dowodów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.