Skocz do zawartości
IGNORED

the Wall


wlod

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem dość dawno ten film i dlatego nie pamiętam czy były wyświetlane napisy w języku polskim. Zorientowałem się że na DVD są wydania bez polskich napisów, czy w ogóle jest taka wersja która zawiera polską wersje językową?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest ale wiem na 100%, że jest doskonałe tłumaczenie Mana i Beksińskiego w necie. Niestety dystrybutorzy olali nasz rynek kupiłem pierwszą edycję DVD wydaną w Polsce i oczywiście nie miała tłumaczeń. Wiem że jest wersja HDTV z napisami i tylko szlag mnie trafia dlaczego nie ma tego filmu w polskiej wersji na płycie a dla internetowych jest:(.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tranzystor to ciemna strona mocy... strzeżcie się jej... I nie dajcie się zwieść, jakoby mocniejsza była... bo jest tylko szybsza... łatwiejsza... a przez to pociągająca tak bardzo... Podczas gdy jasna, lampowa strona trudna jest... cięższa... wyrzeczeń licznych wymaga... ale bać się jej nie musicie... by Twonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niestety znalazłem potwierdzenie...choć przypuszczałem, że to nie możliwe. Kraj w Europie, film świetnie znany i nie ma polskiej wersji. Mailowałem do sprzedawcy DVD na allegro i twierdzi, że w najnowszym wydaniu na dvd brak polskiej wersji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutna konstatacja niestety. Po koncercie Rogera Watersa w Łodzi przyszło mi do głowy żeby jeszcze raz obejrzeć ten film, mój angielski nie jest perfect, dlatego napisy bardzo ułatwiły by odbiór ale oglądanie jednego z najbardziej znanych filmów z wykorzystaniem muzyki rockowej z polskimi napisami to już chyba...ekstrawagancja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutna konstatacja niestety. Po koncercie Rogera Watersa w Łodzi przyszło mi do głowy żeby jeszcze raz obejrzeć ten film, mój angielski nie jest perfect, dlatego napisy bardzo ułatwiły by odbiór ale oglądanie jednego z najbardziej znanych filmów z wykorzystaniem muzyki rockowej z polskimi napisami to już chyba...ekstrawagancja.

A nie ma napisów w sieci?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem VHS nagrany z TV (ok AD 1991) Były tam napisy w tłumaczeniu W. Mana

Bardzo marne - że przytoczę urokliwy fragment z Empty Spaces:

 

"Która na tej pustyni

Chłopa ze mnie uczyni"

 

Nie polecam...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie wersje filmu The Wall.Pierwsza to DVD ze sklepu, a druga to zassana z netu (specjalnie dla napisów po polsku).Ta DVD ma na szczęście dźwięk stereo PCM w dobrej jakości.Po koncercie RW (byłem,a jakże by nie być) w Łodzi też miałem ochotę obejrzeć ten film z napisami,ale z dobrym stereo.Więc DVD zapodałem z PS3 a avi z napisami z drugiego odtwarzacza.Małe hand synchro video i jazda na całego ze zrozumieniem:)

 

Czekam na BR koncertu Watersa z ostatniego tournee z pcm stereo.

 

Mam też "PULSE" a tam stereo niestety (nie rozumiem takiej wtopy) jest w wykastrowanym formacie DD

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja zamówiłem w GB dvd i czekam na to wydanie, właśnie po koncercie RW naszło mnie żeby obejrzeć ten film ale nie przypuszczałem, że po tylu latach jedyną alternatywą jest ściąganie napisów z netu, nie byłoby prościej kupić płytę z napisami po polsku?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos The Wall Czy widzieliście tą aukcję?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jestem ciekawy czy na tej płytce faktycznie jest podpis Watersa? Poszperałem na necie i wydaje się że tak. Jednak jestem ciekawy waszych opinii

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Makgajwer właśnie szukam napisów do tej wersji możesz mi podesłać linki ?

 

kolego zostaw maila na priva to podeślę i napisz w jakim chcesz formacie mam txt i smi do TV LED-a Samsunga ale mogę ci skonwertować na każdy inny standard.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

The Wall wydane w EUROPIE, to totalna KICHA.

Film leci o 4% szybciej, a wraz z nim ścieżka dźwiękowa.

Jak tego można słuchać, to nie wiem - porównajcie z CD, a zrozumiecie o czym mowa !

Zabawa z dźwiękiem nie wychodzi na dobre.

 

Napisy leżą choćby na napisy.pl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.