Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki amplituner najlepszy do 1500zł!!


lollo17

Rekomendowane odpowiedzi

wzmachol-> lollo17 podal e-mail w rubryce "o mnie". Moze lepiej wyslac do niego e-mail i zapytac czy juz znalazl amplituner i ewentualnie zaoferowac mu Twojego Pioneera. Jak by nie bylo lollo17 mial trzy miesiace na znalezienie amplitunera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

eh McGyver, poprostu wtedy nie mialem jeszcze wystarczajacej ilosci pieniedzy, a ja lubie juz na "zapas" planowac:) Kiedy juz uzbieralem te 1500 zl, to mialem zamiar kupic wlasnie jakis amplituner, w sumie chcialem juz dawno kupic sobie logitechy z-680 ale wzszedzie ich cena przekracza ponad 2 tys zl i pewnego slonecznego dnia wszedlem na stronke agito.pl, (chcialem sobie zobaczyc ile kosztuje karta pamieci sd 128 kingstona) i zobaczylem ze owy zestaw wcale nie kosztuje 2 tys zl, a 1500zl... potem jeszcze poczytalem pare testow, troche opinii (przewaznie na zagranicznych stronkach) i tak stalem sie posiadaczem logitech'ow...:)

I raczej teraz wiem ze za ta cene bym nie kupil nic lepszego... a sprzet naprawde smiga i co najwazniejsze jest nowy...:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ja sobie ostatnio kupiłem nową myszkę Logitecha za 170zł - i również JESTEM ZADOWOLONY!

(osoby bez stosownego poczucia humoru proszę niezwłocznie wcisnąć "nie na temat")

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.