Skocz do zawartości
IGNORED

Nowy DAC Oversampling AD1865


Robertus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O co chodzi z tym "Mach da101c"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Robertus to już nie jest śmieszne.

 

Logujesz się na forum bo to widac w Twoim profilu a nie raczysz mi podać numeru listu, w którym niby wysłałeś kości do daca.

A może one nie zostały wysłane?

To miej przynajmniej cywilną odwagę się do tego przyznać.

 

Na koncie tez nie widzę żadnych pieniędzy za te kości więc co jest?

Na PW nie odpowiadasz...

 

Czuje sie zrobiony w bambuko... pare osób z tego co widzę też jest do tyłu.

a miało być tak pięknie...

 

Czekam na kase lub kości.

 

I z drugiej strony jeśli za coś się zabierasz doprowadź do końca... bo z tego co widzę chyba tutaj jakiś ostry przekręt wystąpił i nie jest to tylko moje odczucie.

 

pozdrawiam wszystkich poszkodowanych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety też oczekuję na AD1865N szt. 2 od dłuższego czasu.

 

Ostatnie info od Robertus'a z dnia 11.09.2012 - 16:42 : Kostkę AD wysyłam dziś.

 

Nadal nie ma AD jak też brak numeru przesyłki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Rogalaf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. Nie mogliście sobie sami tych kości kupić?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ani nie majątek ani nic skomplikowanego. I kłopotów :) byście uniknęli.

A dlaczego nie mieli skorzystać z oferty gospodarza wątku, jeżeli sam to zaproponował i przekonywał o oryginalności kostek ?

Raczej kłopotów ze strony tak uznanego na forum usera nie należało się spodziewać ...czyż nie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

masza1968 jeśli śledzisz uważnie wątek to zauważysz, że Robertus zbierał kase i podjął sie załatwienia kości z pewnego źródła... pieniądze wpłacone a kości nie widu nie słychu.

Ja rozumiem, że dla Ciebie nie problem kupić jedną czy czy kilka AD1865... skoro tak to możesz mi przesłać jedną sztukę naprawde nie pogniewam się :)

Widzisz po za tym chodzi o coś takiego jak sprawy etyczne. Jeśli sie czegoś podejmuje to staje na głowie żeby to zrobić, tego wymagam od siebie i od innych.

I wkurza mnie ze musze sie o swoje dopominać a Robertus ma to gdzieś (to wynika z braku rzetelnej informacji od niego) i po prostu kręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

Widzisz po za tym chodzi o coś takiego jak sprawy etyczne. Jeśli sie czegoś podejmuje to staje na głowie żeby to zrobić, tego wymagam od siebie i od innych.

I wkurza mnie ze musze sie o swoje dopominać a Robertus ma to gdzieś (to wynika z braku rzetelnej informacji od niego) i po prostu kręci.

boomaga, absolutnie nie neguję Twojego oburzenia. Jest w 100% uzasadnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie, nie ma sensu czekać trzeba sprawę zinwentaryzować. Jest nas kilka osób (przynajmniej) Ja też od miesiąca słyszę, że kostka wysłana, a numeru przesyłki nie może znaleźć.

Może Robertus ma jakiś problem i najlepiej żeby po prostu to szczerze wyartykułował.

 

Robertus, prośba, napisz o co chodzi, tu są ludzie i są w stanie różne rzeczy zrozumieć ale przestań ściemniać.

Lista osób oczekujących, proszę się dopisywać.

1. buzer - AD1865 - 1 szt.

2. boomaga - AD1865 - 1 szt., SM5813 - 1 szt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Po za tym żebym wiedział, że te kości od Roberusa są identyczne z koścmi z ebaya (nawet seria jest identyczna) to nawet bym z d. nie zawracał tylko zamówił na ebay'u. Tylko teraz stoi pytanie na ile jest prawdą, że te kości "załatwiane z hurtowni" sa tymi kośćmi z hurtowni ;) bo ciężko uwierzyć, że Chińczyk zaopatrywał sie w tej samej hurtowni (sklepie) i sprzedaje na ebay'u sporo taniej.

 

Nie wiem, może przemawia przeze mnie złość, ale jak mówisz - na 100% uzasadniona.

Mam jeszcze parę teorii ale na razie czekam na wyjasnienie Robertusa i oczywiście wywiązanie sie z umowy, którą zawarł z nami uzytkownikami forum zamawiając dla nas kości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie, nie ma sensu czekać trzeba sprawę zinwentaryzować. Jest nas kilka osób (przynajmniej) Ja też od miesiąca słyszę, że kostka wysłana, a numeru przesyłki nie może znaleźć.

Może Robertus ma jakiś problem i najlepiej żeby po prostu to szczerze wyartykułował.

 

Robertus, prośba, napisz o co chodzi, tu są ludzie i są w stanie różne rzeczy zrozumieć ale przestań ściemniać.

Lista osób oczekujących, proszę się dopisywać.

1. buzer - AD1865 - 1 szt.

2. boomaga - AD1865 - 1 szt., SM5813 - 1 szt.

3. Rogalaf AD1865 -2 szt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety... Przelewy na dwa komplety części poszły w czerwcu i do dzisiaj głucha cisza. Część forumowiczów zdążyła już złożyć DAC i go sprzedać ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, rozumie wasze zdenerwowanie. Ile to już czasu minęło.

Jednak prosze spojrzec na to z tej strony, że chocby zamówień na kości było ponad 40, to kilka osób dało znać, iż ich nie ma. Kości byly wysyłane już dawno temu. Ja złożyzłem na poczte reklamacje, zwłaszcza, że przesyłki były jako polecone i dodatkowo ubezpieczane. Także nie boje się o zwrot kasy.

 

Prosze zrozumieć, że ja pracuje na wyjazdach po Polsce (nawet kilku forumowiczów poznalem w firmach w ktorych pracowali przypadkowo) stąd ostatnio rzadko bywam w miejscu zamieszkania.

 

Na obecny stan, wiem że na poczcie są trzy przesyłki zwrócone do mnie. Dziś pójde to ostatecznie sprawdzić.

Jeśli któregoś z was tam nie będzie, to niestety nic już nie zrobie i po prostu zwróce wam przelane pieniądze.

 

boomaga

 

Co do tych kości z ebaya, to poprosze najpierw o ukazanie mi pisemnej faktóry od Netwark czy od dystrybutowra tego sprzedawcy poza tym dodatkowo jest dokumentacja autentyczności od Analog Devices. Już na forum pokzaywałem papiery oraz wraz z paczką.

W dodatku informuje, że kości z dwóch szyn mają inne serie, nie są wszystkie tej samej co wy macie od chińczyka. (akurat opublikwalście zdjęcia tych samych typów)

 

Co co do komentarza gdzie sie zoparywal chińczyk skąd też mam to wiedzieć, tymbardzej, że układy w Netwark to pozostalości sprzed dobrych kilku lat, a same kości akurat w tej serii nie są pordukowane od kilkunastu lat. Więc raczej nie ma ich od samego dystrybutora Analoga. Nie mam jej jeszcze w ręce, także trudno mi się odnieść.

 

Dzisiaj napiszę od kogo są zwroty przesyłek i jednocześnie je wyśle ponownie. Oraz jakie są też dalsze informacje w tej sprawie. Także bez obaw.

W przypadku braku przesyłki, której termin od złozenia reklamacji przekroczył 14 dni - po prostu zwracam kasę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Robertus

Miejmy pasje, by oswobodzić drzemiący w nas entuzjazm wiodący nas do realizacji własnych celów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś w Lublinie czy okolicach zlozyl juz tę częsc cyfrową to bardzo chętnie bym ją odsłuchal, jakby mi ktos podeslal z dalsza to tez oczywiscie chetnie przyjme do odsluchu od poczatku pazdziernika, warunki wypozyczenia do uzgodnienia....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Robertus, zeby mnie uspokoić wystarczy podać numer nadania listu ew. paczki. Wtedy wszystko będzie jasne. Dopóki tego nie uzyskam, jest to dla mnie ściema z wysłaniem.

Musisz mieć ten numer (skoro chcesz reklamować), podasz mi, wszystko się wyjaśni i jeżeli to wina poczty zwracam honor i przeprosze Cię na forum, jeśli nie to znaczy że nie jesteś fair delikatnie mówiąc.

Więc czekam na numer listu i szykuje się do ewentualnego przepraszania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robertus, zeby mnie uspokoić wystarczy podać numer nadania listu ew. paczki. Wtedy wszystko będzie jasne. Dopóki tego nie uzyskam, jest to dla mnie ściema z wysłaniem.

Musisz mieć ten numer (skoro chcesz reklamować), podasz mi, wszystko się wyjaśni i jeżeli to wina poczty zwracam honor i przeprosze Cię na forum, jeśli nie to znaczy że nie jesteś fair delikatnie mówiąc.

Więc czekam na numer listu i szykuje się do ewentualnego przepraszania ;)

 

Popieram.

Nr listu przewozowego pozwoli prześledzić całą trasę przesyłki.

Dbajmy o wzajemne relacje między użytkownikami i tak już mocno podupadłego forum..

 

Pozdrawiam

JarekC

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram.

Nr listu przewozowego pozwoli prześledzić całą trasę przesyłki.

Dbajmy o wzajemne relacje między użytkownikami i tak już mocno podupadłego forum..

 

Pozdrawiam

JarekC

 

Jak już Robertus został wezwany do tablicy to może wyjaśni brak współpracy DACa z 24/96 ...w sumie jest to jak wspomniał IV edycja PCB i jest rozgryziona na maxa.

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę dolewać oliwy do ognia ale to dziwne jest. Mój DAC (wyżej przedstawiony) łyka 24/96 jak pelikan wodę :)

 

Mój tylko 24/48

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę dolewać oliwy do ognia ale to dziwne jest. Mój DAC (wyżej przedstawiony) łyka 24/96 jak pelikan wodę :)

 

masza1968

 

Twój DAC to ta sama aplikacja AD1865 jak nasza na PCB od Robertusa ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARER, zupełnie inna.

 

Po prostu sciągnieta na żywca z mojej!!

Super jest mieć fajowe daczki))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :)

Jakby nie patrzeć, spod jednej ręki wyszła.

 

Ale po 150 usd płacilismy za kości AD 1865...........oryginalne kości-teraz tylko lampka cca i gra))

Jednak nikt nie chciał próby z daczkiem za 10000 usd-więc musiałem sam porównać-wyniki znamy))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARER, zupełnie inna.

 

To teraz z ciekawości poczekam a raczej poczekamy na odpowiedź Robertusa ...w jaki sposób dopracowany projekt pod tym formatem milczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez MARER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z poczty, sprawa przedstawia sie następująco. Przesyłki zaadresowane na użytkownika buzer, boomaga oraz jeszcze innego (który jeszcze nie zabrał głosu) są w urzędzie. Zostały wysłane oczywiście ponownie.

Jednak podejrzaną reczą jest, że przesyłki były otwierane. Widać wyraznie zagniecenia papieru i cała powierzchnia zaklejona klejem. Normalnie jest fabrycznie pasek z klejem. To nie pierwszy taki przypadek.

 

boomaga patrz wiadomość na PW.

 

Do końca tygodnia jeszcze zostaną zwrocone kolejne dwie przesyłki.

Niestety użytkownika Tadeiro nie było na liście. Poczekam do końca tygodnia i niestety będe zmuszony zwrócić kasę.

 

MARER

Nie wiem co ma znaczyć twoja uszczypliwość, skoro informowałem na czym sprawdzałem.

Informowalem w fazie składnaia zamówień na PCB, iż DAC mój bezproblemowo współpracował z plikami 88.2/24. Mam takie zakupione ze strony linna i grają bezproblemowo. Nie sprawdzałem na częstotliwości 96/24, bo takowych nie plików po prostu nie mam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Miejmy pasje, by oswobodzić drzemiący w nas entuzjazm wiodący nas do realizacji własnych celów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem co ma znaczyć twoja uszczypliwość, skoro informowałem na czym sprawdzałem.

 

 

Uszczypliwość ?

 

Po prostu pytanie o jedna z funkcji ...w wątku już takie pytanie padło i na nie nie odpowiedziałeś ...co w tym uszczypliwego ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku, przepraszam że tak to odebrałem. Ale człowiek wraca wyczerpany z roboty do domu, z nadzieją odpoczynku, a tu znowu te problemy z wysyłkami itd.

Teraz licze jedynie że jeszcze reszta sie wyjaśni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Miejmy pasje, by oswobodzić drzemiący w nas entuzjazm wiodący nas do realizacji własnych celów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.