Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  44 członków

Subwoofery Klub
IGNORED

Klub Miłośników Dwóch Subwooferów w Stereo


Gość cdplay.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najważniejsze że jesteś zadowolony, mniejsza o moje pytanie. W sumie było retoryczne, bo niskie tony nie wpływają na przestrzeń i źródła pozorne (tak sądzę).

dobrze sądzisz ,a nawet jak jest za dużo basu to ją zagłuszają

Edytowane przez tomaszE

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego osobiście nie jestem zwolennikiem używania suba lub subów (aktywnych) do słuchania stereo. Często dźwięk jest oderwany od reszty pasma co mi się nie podoba. Być może jakiś dobry sub i dobrze zestrojony z resztą pasma da radę. Ale jak pisałem wcześniej. Jak komuś mało basu niech dociąża brzmienie sztucznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego osobiście nie jestem zwolennikiem używania suba lub subów (aktywnych) do słuchania stereo. Często dźwięk jest oderwany od reszty pasma co mi się nie podoba

powyższe moje wpisy mówią to samo ,i to rzeczywista prawda ze aktywne subwoofery jest ciężko zgrać z frontami

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cdplay.pl

(Konto usunięte)

Który z was słuchał muzyki z dwoma subwooferami ???? ale tak uczciwie przyznać się proszę ! wiecie, tak jak na zdjęciu z mojego mieszkania dwa suby pasywne, aktywne obojętnie i tak na sofie od deski do deski kilka płyt ?? no przyznać się??? (Tomasz i Piotr )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który z was słuchał muzyki z dwoma subwooferami ???? ale tak uczciwie przyznać się proszę ! wiecie, tak jak na zdjęciu z mojego mieszkania dwa suby pasywne, aktywne obojętnie i tak na sofie od deski do deski kilka płyt ?? no przyznać się???

ja już pisałem ze wyrosłem z tego aby się wspomagać subwooferem ,czy to jednym czy dwoma , jestem zadowolony z basu w moich frontach ,więc nie rozumie po jaką cholerę mam się cofać i powracać do czegoś co przerobiłem , jak dobrze rozumie to wszyscy którzy mamy zboczenie na punkcie muzyki i jak wymieniamy sprzęt na coraz to lepszy ,to kupujemy taki który to gra bliżej rzeczywistości

Edytowane przez tomaszE

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cdplay.pl

(Konto usunięte)

Ah ten bas ! panowie nie istniej nadmiar czy brak basu hehe raczej musiał bym rozważyć to czy instrumenty brzmią poprawnie - naturalnie i znajdują się w odpowiednich proporcjonalnie miejscach, basu jako takiego to raczej nie brak w brzmieniu gitar basowych, jest czysty i nie oddaje w przekazie tła lecz współgra doskonale z resztą sekcji rytmicznych zespołów muzycznych, brzmienie w zależności od stosowanych przystawek,efektów oraz marki gitar basowych jest różne :-)

 

to nie jest w tym momencie pomoc traktuje suby jako ubgrade mojego systemu i nie uważam że się cofam czy jestem cofnięty heh poprostu zaeksperymentowałem i wyszło dobrze, wydałem pare groszy a jest ok :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efektów oraz marki gitar basowych jest różne :-)

tak ,ale to już zakładasz inny temat a mi chodziło o to czy te twoje subwoofery aktywne są dobrze zestrojone z resztą pasma a to jest wieczna bolączka jeśli chodzi o subwoofer aktywny w stereo ,bo jesli chodzi o kino to tam tego się tak nie odczuwa i jest OK.

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cdplay.pl

(Konto usunięte)

O Boże toż napisałem :-) jeżeli odbieram muzykę tak jak opisałem to znaczy że są dobrze zestrojone cokolwiek to znaczy. Mówiąc wprost nie słychać subwooferów nawet nie słychać monitorów!

Edytowane przez cdplay.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przyznaję, nie słuchałem w takiej cenie. Na Audioshow z racji konstrukcji słuchałem 2 subów od Avantgarde Acoustic ? Wiesz o jakie chodzi ? Było super. Jeden z lepszych dźwięków na AS. Rozumiem że zapraszasz do siebie, aby rozwiać wątpliwości ?

 

No właśnie Panowie, wpisów już trochę jest, ale członków chyba tylko paru. Chyba jesteśmy tutaj intruzami i wchodzimy nie na swoje. Myslę że trochę zakłucamy wątek. Ale co tam, trzeba ich wyleczyć nie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Panowie, wpisów już trochę jest, ale członków chyba tylko paru. Chyba jesteśmy tutaj intruzami i wchodzimy nie na swoje. Myslę że trochę zakłucamy wątek. Ale co tam, trzeba ich wyleczyć nie ? :)

to o czymś świadczy jeśli jest tak mało klubowiczów w tym wątku

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.