Skocz do zawartości
IGNORED

Kto wie cos na temat brzmienia DENON PRA-S10 i 2x POA-S10...


Gość marcin (wroclaw)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcin (wroclaw)

(Konto usunięte)

Czy ktos z Was mial doczynienia z takim zestawem?

Cena sklepowa ok 15.000zl ale DENON z tego co wiem,z cenami zawsze

ostro przesadza.

Czy taki zestaw za 5000zl jest wg Was wart uwagi ?

Niestety nie mialem mozliwosci zapoznania sie osobiscie z jego walorami

brzmieniowymi.

Jesli wiesz cos na ten temat prosze o pomoc.

Z góry dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 33 lat później...

Mam taki sprzęt od kilku lat ale tak naprawdę zaczął grać jak wymieniłem kable pomiędzy pre a monoblokami na vdh gold/nie hybrid/. Gra jak lampa bo tak są strojone tranzystory mocy na wzór lamp tak wyczytałem w Stereophilu. Za tą cenę to bingo chociaż pewnie szprzęt przeszedł swoje. Kapitalne brzmienie z gramofonu analogowego. Kropkę nad i postawiłem zakupem Heliona.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość hienka

(Konto usunięte)

witamy Marcinie:)

Uwaznie forumowicze wiedza kim jestes i czy juz kiedys pisales...

Dziwi mnie brak pewnosci siebie. Kiedys byles pewniejszy, a teraz pytasz jak poczatkujacy czy dobrze robisz kupujac to czy tamto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie 15 000 za cos takiego?? Bóg cie chyba opuscił!!max 10 000 i tyle nie wiecej a kto ci to chce upchac ci złodzieje z Zubera albo horna?? max dych kilozłotych a gra to dobrze ma tylko lekkie problemy w cichszych podzakresach słuchania ale jak dasz po garach to gra rewelka..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witajcie.Wlasnie cos takiego zastapilo u mnie YBA Integre. Oczywiscie cene zaplacilem nieporownanie mniejsza, nawet od tej jaka max wg was oplaca sie za to dac :)

Zalety naprawde duzy dzwiek, wypelniajacy caly pokoj. YBA grala tylem, tutaj dzwiek jest wszedzie, scena jest za zestawami, przed nimi a takze wykracza poza zestawy wszerz. Duuza poprawa.

Srodek rzeczywiscie lekko podcieplony, wokale sa bardziej sugestywne niz w YBA, nie jest taki lodowaty jak Integre.

Ladny niski, dobrze kontrolowany bas, lekko zbyt niesmialy w zakresie sredniego basu, brak mu lekko wykopa, lekko uspokaja rocka, co akurat mi sie srednio podoba. W porownaniu z Integre jest i tak znacznie lepiej, gdyz tam niskiego dolu bylo jak na lekarstwo, po prostu brakowalo masy. Wydaje sie ze Integre byla odrobine szybsza, ale moglo to wynikac z braku niskiego basu po prostu.

Gorsza od YBA Integre jest gora, troche za jasna, lekko przypiaszczona.

Ale uwaga!!! Denony graja chwilowo na beznadziejnych kablach laczacych pre z koncowkami, po prostu zwykly kabelek mikrofonowy. Wlasnie w tej chwili zaczynam szukac porzadnego interkonektu do spiecia ich.

Wady techniczne : gowniana jakosc gniazd RCA w pre, po kilkukrotnym wlozeniu bardzo ciasnego interkonektu zaczyna juz sie lekko bujac.

I najwiekszy dowcip:koncowki maja kabelek do zasilania jak w tanim DVD wpakowany dodatkowo na stale. Z tym to juz przegieli. po skonczeniu sie gwarancji idzie do wymiany na cos budzacego uznanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.