Skocz do zawartości
IGNORED

Shiga mini kit - zamówienie


ja_brzoza

Rekomendowane odpowiedzi

OK czyli podliczając potrzeba 16 kompletów ( chodzi o relock ) . Po wypowiedzi marosika proponuję wysłać zapytanie w dwóch wersjach czyli jedno tylko dla relocka a druga opcja dla relock+zasilacze . Będziemy wtedy wiedzieć jakie są różnice w cenie i będziemy decydować co robimy dalej czy zamawiamy maksa bo cena będzie atrakcyjna czy tylko dla relocka.

 

Niech każdy zainteresowany się ewentualnie dopisze do opcji zasilacz i kolorem zielonym potwierdzi chęć zakupu także do relocka . W przyszłym tygodniu w środę wysyłam zapytanie do tme ( pamiętając o ds8921 ) i alfine ( ilość minus 27 szt kupionych już przez marosika ad825 ) opierając się na google doc .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

jak sie okazalo z TME maja mi doslac 5 sztuk ad825. maja byc pod koniec m-ca. na razie nie maja tych scalakow

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LC78602R to bliźniak LC78601R , dostępność i prostota adaptacji wyświetlacza LED przemawia na korzyść tego pierwszego.

Zawsze ciekawiło mnie dlaczego nikt nie wypróbował tego układu, nawet na początku zamówienia sugerowałem w rozmowie prywatnej aby zamówić kilka tych kostek, nawet płytka drukowana pasuje bez problemu, a pod sam LED i przyciski można wykorzystać jakąś uniwersalną.

Jeśli ktoś jest zainteresowany mam kilka sztuk na zbyciu, układy nietestowane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrektychy - trzecia kolumna dotyczy scalaków do opcjonalnego zasilacz który zgodnie z zapowiedzią marosika powstanie póżniej ( jak się upora z budową kolumn ) . Zielone pole to potwierdzenie dla osób które są dalej zainteresowane zamówieniem scalaków do relocka i opcjonalnego zasilacza wg marosika . Wysyłając zapytanie do TME i Alfine muszę wiedzieć jaka jest skala ilościowa zamówienia bo jak wejdziesz sobie chociażby na stronę TME to ilość zamawianych kostek ma wpływ na cenę .

Myślę że tak samo wyjdzie z Alfine . Inaczej jak się kupuje 10 szt a inaczej jak 100 szt . W TME mam zapewnienie że można przy większej ilości negocjować niższe ceny niż te które ze strony wynika czyli 10,80 zł netto za 25+ .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yogilla. problem jest bardziej zlozony niz ci sie wydaje i o tym juz pisalem. Nie posiadamy not katalogowych tych scalakow. Co innego mozna znalezc na necie a co innego jest w samym scalaku, Nie zauwazyles tego>? zamienione sa piny zasilajace z innymi itp.. masz note tego scalaka? jestes na 100% pewny ze jest zgodna ze scalakiem>? bo 78601 nie jest zgodna...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i używam w tej chwili gotowca jakiego znalazłem, po wielu poszukiwaniach, w micro wieży Denver, jest na tych samych układach i z tym samym laserem Sanyo co shiga, (oczywiście LC78602 zamiast LC78601). Nie porównywałem samych płytek do tej pory, ale mogę to zrobić. Opieram się tylko na schematach jakie znalazłem. Być może że się mylę, ale postaram się to jeszcze sprawdzić.

Jakiś czas temu napisałem o tym moim znalezisku w innym temacie o shigaraki na forum audiostereo, ale prawie nikt na to nie zwrócił uwagi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-4767-0-71492700-1395758410_thumb.jpgpost-4767-0-93394900-1395758431_thumb.jpgpost-4767-0-05287700-1395758489_thumb.jpg

post-4767-0-54208600-1395759908_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

jeszcze tu mozna zapytac. tu pytal o czesci louis...

 

ze wzgledu na to ze maja siedzibe w W-wie to do nich napisalem. Ciekawe co odpisza..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu napisałem o tym moim znalezisku w innym temacie o shigaraki na forum audiostereo, ale prawie nikt na to nie zwrócił uwagi.

 

a czy ta wieża ma jakis symbol/numer? i czy jest obecnie na rynku?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,firma Microdis obsłguje tylko firmy, proszę o podanie nazwy i adresufirmy jaką Pan reprezentuje celem przekazania zapytania doodpowiedniego biura sprzedaży. Mamy w Polsce cztery oddziały.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytania do Alfine i TME wyślę dopiero w weekend bo wcześniej nie dam rady :( wiec jak ktoś jeszcze nie potwierdził swoich deklaracji to ma jeszcze trochę czasu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytania do Alfine i TME wyślę dopiero w weekend bo wcześniej nie dam rady :( wiec jak ktoś jeszcze nie potwierdził swoich deklaracji to ma jeszcze trochę czasu

 

Zapytanie do w/w wysłane :) teraz czekamy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Przepraszam ale zawalony jestem w pracy zajęciami i weekendów też brak :( TME się wypięło z dodatkowym rabatem przy większej ilości wiec będziemy bazować na Alfine . Odezwę się na dniach z informacją jak wygląda sytuacja .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Hej :) No wreszcie mogę coś napisać i się ogarnąć z czasem :( a wiec :

Sprawa z Alfine wygląda tak :

AD825 - około 8 zł netto ( przeliczenie z dolara ) - minimalna ilość jaką musimy zamówić to 98szt ( tyle jest w opakowaniu ) - czas oczekiwania/realizacji 4-5 tygodni

ADR02 - około 4 zł netto ( przeliczenie z dolara ) - minimalna ilość jaką musimy zamówić to 98szt ( tyle jest w opakowaniu ) czas oczekiwania/realizacji 7-10 dni

ADR03 - około 4,5 zł netto ( przeliczenie z dolara ) - mają na magazynie lub mieli 98 szt

 

Ceny atrakcyjne ale trzeba zamówić po 98 szt z ad825 i ADR02

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chłopaki wydłubali:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :) No wreszcie mogę coś napisać i się ogarnąć z czasem :( a wiec :

Sprawa z Alfine wygląda tak :

AD825 - około 8 zł netto ( przeliczenie z dolara ) - minimalna ilość jaką musimy zamówić to 98szt ( tyle jest w opakowaniu ) - czas oczekiwania/realizacji 4-5 tygodni

ADR02 - około 4 zł netto ( przeliczenie z dolara ) - minimalna ilość jaką musimy zamówić to 98szt ( tyle jest w opakowaniu ) czas oczekiwania/realizacji 7-10 dni

ADR03 - około 4,5 zł netto ( przeliczenie z dolara ) - mają na magazynie lub mieli 98 szt

 

Ceny atrakcyjne ale trzeba zamówić po 98 szt z ad825 i ADR02

 

Oczywiście że działamy ale jak widać w górnym tekście musimy zamówić min 98 szt ( tyle jest w paczce ) z ad825 i adr02 . Co do ad825 może i nie będzie problemu bo może uzbiera się tyle chętnych ale z adr02 to nie dobijemy do 98 szt pod zamówienie :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze, to może kupić mniej i niestety drożej ? ten projekt i tak już trochę kosztuje więc czy 4zł czy np.7zł to żadna różnica, a przynajmniej coś się ruszy, bo zaraz WAKACJE !!!!!

 

A gdzie te ADR02 namierzyć ? widział ktoś ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prosbe dla chetnych z nadmiarem wolnego czasu. poszukajcie jakie kabelki sata sa najlepsze. na necie mozna znalezc sporo na temat impedancji kabelkow i programow do pomiaru.... zgodnie ze standardem SATA moze miec rozrzut nawet 10% czyli od 90-110R (jesli dobrze pamietam ze impedancja 100R ,,, a moze nawet 110R)

przypominam ze impedancji kabelka nie da sie zmierzyc omomierzem ;)

 

kolo domu mam sklep bestgamer z allegro i przy wiekszych ilosciach powinni zejsc z ceny do 10%.

kupilem u nich jakies na ktorych bylo napisane SATA III. jak macie jakies propozycje to piszcie.

 

uklad jak przypominam dziala (ale nie uruchomiony na adr'ach , wiec tylko to jest potrzebne). nie chce zeby sie okazalo ze adr'a trzeba lepic na pajaka...

zapewne adr na2,5 i na 5V przyda sie do ukladu zasilajacego saremini ktory chce w przyszlosci zrobic (chyba ze ktos juz takie cos wyskrobal to chetnie przetestuje).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

i pieknie. nareszcie zamowie sobie te adr'y :)

przydadza sie i do zasilacza.

brzoza meczy na razie reclock w wersji prototypowej. jak ktos chce z nim powalczyc o mozliwosc udostepnienia to smialo. na 100% sie ucieszy ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma chęć na odsłuch to zapraszam serdecznie! Co do udostępnienia to chyba musiałbym dostać żywego dinozaura na wymianę ;-)

 

A z zamówieniem z digi, może grupowo weźmiemy co potrzeba do finalnej wersji reclocka?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrektychy

(Konto usunięte)

rozmawiałem z Kajo w sprawie zamówienia - albo kontynuujemy zbiorówkę albo każdy zamawia we własnym zakresie.

 

Ponieważ SomekPoland robi zamówienie w Digi-Key określmy się czy kontynuujemy temat, tak na szybko można by się dopisać do listy z tym czego nie można kupić w Polsce.

 

marosik czy możesz podać jakie scalaki są potrzebne aby skończyć w wersji sare-maxi i do reclocka.

wybaczcie ale nie jestem elektronikiem stąd potrzebna wykładnia łopatologiczna, niemniej postanowiłem zakończyć temat i jak się uda zmobilizować całe towarzystwo do zakończenia projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.