Jump to content
IGNORED

Charakterystyka promieniowania

Jankes14

Recommended Posts

Wszystkie proste odpowiedzi są genialne.

Przecież masz je w domu na takich a takich standach.

Czego oczekujesz od Forumowiczów?

Że powiedzą Ci, że tak jest lepiej, a tak jest gorzej?

To tak jakbyś na forum motoryzacyjnym zapytał, czy jadąc swoim VW Golfem siedzenie masz mieć przysunięte bardziej do kierownicy, czy raczej odsunięte maksymalnie do tyłu...

When the music's over turn out the lights...

To jest nowa moda na forum: dać szumny tytuł i pytać o to czy lepiej zagra jak zrobię A, czy B. Chyba pokolenie wychowane na wierze we wróżki i horoskopy.

Jankes, a jak ja obrócę mój TV lekko do tyłu, to będę lepiej widział, czy gorzej?

Moderacjo, czytasz i nie grzmisz. Do kosza z tym.

Powrót po dłuższej przerwie...

Jankes, a jak ja obrócę mój TV lekko do tyłu, to będę lepiej widział, czy gorzej?

A to bardzo trudne pytanie, to zależy czy siedzisz w pionie czy trochę mniej w pionie, no i ważne czy siedzisz czy stoisz -:)

Sory, bo ktoś w innym wątku kazał mi kupić żelazko albo mikrofalówkę , więc jak zobaczyłem coś o promieniowaniu to pomyślałem że kontynuacja jakaś ...

• Moderatorzy

Jak bardzo zmieni się charakterystyka promieniowania gdy kolumny odchylę do tyłu.Czy ewentualne zmiany będą odczuwalne na gorsze czy będzie lepiej.Kolumny Acoustic Energy Aelite Two stoją na podstawkach 50 cm.

Jakoś się zmieni. Jeżeli zwrotnica jest 2-way d'Appolito - dostaniesz wycofany wyższy środek. Jeżeli 2.5-way - może dojść do zaburzeń nieco wyżej.

Prawdopodobieństwo tego że - primo konstruktor coś skopał, secundo - taka "w cały świat" modyfikacja coś poprawi - jest niewielkie.

PS. Jeżeli kolumny są za nisko i pochylenie sprawi że ucho słuchacza będzie na linii prostopadłej do frontu kolumny "celującej" w tweeter - ma to sens.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.