Jump to content
 1. What's new in this club
 2. Widziałem już prędzej ten certyfikat. Czyli wychodzi, że ktoś popełnił błąd na ich oficjalnej stronie i wpisał 4N zamiast 6N,ale raczej nie wydaje mi się. Moim zdaniem w swoim katalogu na oficjalnej stronie nie mogą pisać nieprawdy zgodnie z przepisami prawa. Co innego sklepy tutaj już pewnie można pisać, co się komu podoba, nie wiem, nie znam się, ale na moje tak to wygląda.
 3. W moich kablach izolatorem jest PVC, czyli najtaniej na teflon za dużo kasy by poszło. Geometrię zrobiłem na wzór kabli Xlo. Bądź co bądź nie żałuje, ufam swoim uszom. Moim zdaniem przewodnik jest najważniejszy później reszta, ale to tylko moje zdanie.
 4. PS. Sprawdziłem i na stronach sklepów z zagranicy też jest informacja 6N !!! [Hidden Content] [Hidden Content]
 5. Czyli jawny wałek, dobrze, że cena adekwatna. Z drugiej strony są osoby, które sprzedają za nie małe pieniądze, kable głośnikowe 6N na bazie JANTZEN, i taki niezorientowany kowalski może się skusić, nie ładnie.
 6. Nie wnikając w "certyfikaty" neotech, cewki głośnikowe najczęściej wykonane są z aluminium a czystością miedzi kilkudziesięciometrowych cewek w zwrotnicach mało kto się przejmuje. W kablach IMHO ważny jest izolator i geometria.
 7. Też zgadzam się z tym stwierdzeniem 👍
 8. Może to tylko nazwa kabla dla zmyłki, a nie oznaczenie czystości? Tak czy inaczej, z moich doświadczeń - solid core 6n czy nie, gra lepiej niż niejeden 2-3x droższy kabelek 'markowy'
 9. 7N,mają certyfikat itp. Zresztą nie o to mi chodzi, chodzi o to, że w sklepach jest 6N, a na ich stronie jest napisane jak byk 4N.
 10. Zapytaj jantzen o przyczyny takiego stanu rzeczy. Inna inszość skąd pewność, że neotech jest 6N?;)
 11. Więc dlaczego wszędzie jest napisane 6N,czyżby oszustwo? Co do solid core to zrobiłem sobie ostatnio kable głośnikowe na bazie miedzi occ solid core firmy Neotech i jestem bardzo zadowolony. Jestem po prostu ciekawy, dlaczego przewody czystości 4N są ogłaszane jako 6N.
 12. Nie są 6N, pytanie pierwsze i najważniejsze jest takie czy potrzebujesz wpływu solid core na brzmienie?
 13. Zadzwoń do Jantzena to firma w Polsce. Ja mam model 925 i kondensatory w kolumnach.
 14. Witam mam pytanie, bo może ja głupi jestem. Czy te kable JANTZEN AUDIO SOLID CORE 6N to są faktycznie 6N. Na ich oficjalnej stronie jest napisane, że to czystość 4N. W prawie wszystkich sklepach piszą 6N. Na zdjęciach w internecie tych kabli widzę, że też jest napisane na nich 6N to jak to końcu jest? Cena 17 zł za metr kabla o czystości 6N i łącznym przekroju 3.0 mm2 to jest jakaś abstrakcja. link do ich strony: [Hidden Content]
 15. W tym temacie (wątku) chciałbym zjednoczyć wszystkich posiadaczy kabli marki JANTZEN AUDIO. Zapraszam na Wasze refleksje na temat dźwięku kabli, elektroniki z jaką graja itd.. Sam posiadam - SOLID CORE OFC 17+20 AWG 6N BI-Wire Powiem krótko, jestem zachwycony ich brzmieniem ................. Przewody można kupić za śmieszne pieniądze m.in. Zap-Audio lub Polink.
 16.  

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.