Jump to content
 1. What's new in this club
 2. Dodam jeszcze, ze jak zapodasz przez NODE HiRes o wyzszej gestosci, np z NAS, to DAC pokazuje oczywiscie wiecej kHz-ow.
 3. Czy ktoś na sali łączy Node2 z zewnętrznym DACiem po coaxialu? Co pokazuje wyświetlacz przetwornika podczas słuchania „normalnych” kawałków i tych MQA? Z prób jakie robiłem dla normalnych utworów zwykle było PCM 44.1kHz, czasami 48kHz, a dla MQA PCM 88.2kHz.
 4. Ale na tym ta zabawa polega😁 Cena zasilania liniowego w stosunku do DAC jest znacznie korzystniejsza i nie "wywracając "sygnatury dźwięku poprawia go wyraźnie. Natomiast zewnętrzny DAC jak najbardziej,ale ja osłuchał bym trochę "gołego" i później dopiero "zabawę czas zacząć". U mnie podłączony jest do DAC PCM 5100 we wzmacniaczu i choć sam DAC nie wysokich lotów,to jak bym miał szukać zewnętrznego,to tylko po to by połączyć analogowo ze wzmacniaczem.
 5. Obstawiałem, że pierwszym wpisem będzie „podłącz do zewnętrznego DACa” to zobaczysz co to urządzenie potrafi 🙂
 6. No i już zasiano u kolegi ziarno ciekawości, które będzie drążyć zadowolenie z urządzenia. Problem polega na tym, że co by się nie zrobiło to zawsze może być lepiej 😋
 7. Nic nie wiem na temat zasilania liniowego. Muszę Was poczytać od początku 😉
 8. Witamy.To teraz czas na zasilanie liniowe.
 9. Witam, Kupiłem Bluesound Node 2i. Zapisuje się do klubu 😉 Pozdrawiam
 10. Posiadam także node bluesound 2i z zasilaczem liniowym allo shanti. Włożyłem inny kabel zasilający do allo i łoł - usłyszałem różnicę, a to tylko kabel Yarbo 1100 z wtykami na rodzie Viborga, który sobie skleciłem sam. Do tej pory był standardowy kabel. Taki Tidal hifi już całkiem fajnie gra teraz.
 11. Jedyny problem jaki ostatnio u mnie występuje, od czasu wprowadzenia Tidal Connect, Tidal znika kompletnie z Apki. Trzeba 2,3 razy wystartować apke i pojawia się znowu. Trochę to wnerwia, ale znając ich serwis szybko się z tym uporają.
 12. Mam nadzieję że pierwsze koty za płoty. Jestem mało techniczny i słabo radzę sobie z komputerem. Powinienem łączyć się pierwszy raz kablem a zrobiłem to przez WiFi. Potem nie umiałem skutecznie połączyć słuchawek. Wczoraj po raz pierwszy zagrało płynnie, bez wieszania. Teraz mogę słuchać i mieć komfort - mam nadzieję.
 13. Przyznam ze jestem zaskoczony. U mnie jest oazą stabilności i ergonomii obsługi. Z czym ma kolega takie problemy?
 14. Wskaż niespójność - wyjaśnę.
 15. "Brak cierpliwości w moim wieku" a wcześniej : "słuchawki bluetooth podłączane do Node2". Ty na poważnie czy jajeczka se robisz ? 😉😁
 16. Chromecast Audio, od 2 lat praktycznie zero problemów.. Wcześniej to było faktycznie niestabilne, kiepskie guano
 17. Pomogło. Ale Node 2i miało być antidotum na malinkę a dało /daje mi popalić tak samo lub bardziej. Brak cierpliwości w moim wieku jest pewnym wytłumaczeniem. Dzięki za pomoc.
 18. Dzisiaj pojawiła się nowa aktualizacja oprogramowania Node 2i (3.12.6). Zdecydowana poprawa - nie muszę czekać na włączenie kolejnej stacji muzycznej praktycznie wcale (wcześniej nawet prawie minutę), w Deezerze zniknęły prawie całkowicie przerwy pomiędzy utworami (wcześniej ok. 30 sekund, co dotąd szczególnie doskwierało w płytach live). Tak powinno działać od początku, teraz mogę stwierdzić, że w pełni jestem zadowolony z zakupu!
 19. Spróbuj zresetować urządzenie do ustawień fabrycznych i jeszcze raz zaktualizować.
 20. Czołem wszystkim. Od kilkunastu dni posiadam BS Node 2i. I oczywiście pojawiły się problemy. Kupiłem BS Node 2i oraz słuchawki ATH sr30BT. Nie działa połączenie Bluetooth pomiędzy SR30BT a Bluesound Node2i. W momencie parowania słuchawek z odtwarzaczem pokazuje się że sparowano i 'connected', natomiast nie ma informacji o sparowaniu w polu wyboru odtwarzacza na BluOS. Oprócz tego przy próbie odtworzenia muzyki ze spotify w polu wyboru odtwarzacza w Spotify raz Node2i jest i nie gra lub nagle znika. Przy kolejnych próbach połączenia słuchawek menu łączenia w BluOS wariuje - słucha
 21. Po zakończeniu słuchania przytrzymaj ten przycisk przez ok 4-5s
 22. O, nawet o tym nie wiedziałem. Głównie wyłączam po prostu listwę.
 23. Wcześniejsza aktualizacja softu zniosła możliwość wyłączenia Node z poziomu przycisku dotykowego play/pause znajdującego się na górze urządzenia. W obecnej aktualizacji została przywrócona ta możliwość.
 24. Spoko, nie ma sprawy. Przynajmniej dobrze że przywrócili możliwość wyłączenia Node. To bardzo przydatne udogodnienie.
 25.  
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.