Jump to content

Aga Zaryan Picking up the pieces

Wytwórnia: Cosmopolis
Wykonawca: Aga Zaryan
Tytuł: Picking up the pieces
Ocena ogólna: (4.5/5 na podstawie 2 opinii)

Autor: makowiec
Data dodania: 07 sierpień 2011
Muzyka - ocena
Dźwięk - ocena
O muzyce:

Wyjątkowe interpretacje standardów jazzowych. album ma niepowtarzalny nastrój za sprawą interpretacji Agi Zaryan i świetnych instrumentalistów. Wyczuwa się powiew czegoś "nowego" Dosłownie muzyka unosi się. Głos Agi jest aksamitny, kojący, co za barwa! Niech się schowa Diana Krall. Balsam dla uszu i duszy ;)
O dźwięku:

Wyraźne brzmienie każdego z instrumentów. Za sprawą aranżacji dużo przestrzeni. Dobrze się słucha zarówno wokali jak i partii instrumentalnych. Rewelacyjna muzyka, rzetelna, prosta produkcja bez zbędnych efektów. Ot, recepta na skukces ! Można słuchać bez przerwy.

Autor: reart
Data dodania: 14 luty 2009
Muzyka - ocena
Dźwięk - ocena
O muzyce:

Płyta marzenie. Odkrycie roku, wręcz dekady. Nie wiedziałem że w naszym kraju śpiewa światowej klasy wokalistka jazzowa. Aga vel Agnieszka Skrzypek udowodniła że jest po prostu wielka. Bierze na warsztat wielkie standardy jazzowe i śpiewa je po swojemu. Rządzi na scenie i już. Robi to ala la Aga. Nie naśladuje na ślepo wielkich poprzedniczek. Jednocześnie ma rytm, po prostu się buja od pierwszego utworu do ostatniego. Ma znakomite wyczucie rytmiki jazzowej. Nie znam się na tym ale każdy kawałek mie oczarowuje i trzyma do końca. Płyta która w odtwarzaczu można ustawić na Repeat i odsłuchiwać W CAŁOŚCI wiele razy pod rząd. Dla mnie to sama przyjemność i największa rekomendacja. A utwór Throw it Away to po prostu majstersztyk. Podobnie jak Suzanne L.Cohena. Po prostu Aga ma WIELKI TALENT i słychać to na całej płycie w KAŻDYM kawałku. Dla miłośników wokalistyki jazzowej pozycja obowiązkowa.
O dźwięku:

Realizacja znacznie powyżej przeciętnej. Może nie jest to płyta audiofilska ale bdb zrealizowana w studiach Los Angeles. Darek Oleszkiewicz dodaje swoje znaczące 3 grosze i całość brzmi perfekcyjnie. Wokal i INTERPRETACJA na NAJwyższym poziomie. REWELACJA. Polecam!

dataOK:
TopicOK: 0
---
Flaga: 1





×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.