Skocz do zawartości
IGNORED

O czym jest forum audiostereo


mlb

Rekomendowane odpowiedzi

Czy za Staśkiem Aniołem z tyłu, po lewej stronie, nie widać czasem jakiegoś zwoju kabla głośnikowego, sądząc po przekroju to jakiś hi - end wężowy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>Czy za Staśkiem Aniołem z tyłu, po lewej stronie, nie widać czasem jakiegoś zwoju kabla głośnikowego, sądząc po przekroju to jakiś hi - end wężowy

 

Osiedle Ursynów miało najlepsze wyposażenie nie jakieś tam kablki z Unitry ,ale Fonika ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

mlb. wątek zaproponowany przez Ciebie, został właśnie wystrzelony w kosmos - czy dałbyś radę go oczyścić i przywrócić na zakładkę STEREO?

 

Tylko po co?

I tak wiadomo było od samego początku, iż rzeczony wątek to podpucha i zakończy on swój żywot jako kolejny ściek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na AS powinno być takie gówno?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzuB jest na ciebie dzis juz wystarczająco duzo skarg

przestań obrażać ludzi i bluzgać

wątek który sie tobie nie podoba został zgłoszony do moderacji -ostatnio jak widze to ty tam rozrabiasz i prowokujesz awantury

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak tak oficjalnie wywalamy wszystko do wiadomości publicznej ,...to jakie skargi są na mnie ?

 

Moderacja nie powinna ujawniać takich wiadomości do publicznego wglądu ,to to samo jak podać dane osobowe !!

 

Nie ładnie...nie ładnie!!

 

Regulamin wam na to pozwala?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rochu -to co zawsze- kwestia tylko co ,komu i na ile i czy warto

TomaszE- publiczne ostrzezenie jest zakazane na tym forum ? cos tobie sie chyba z tajemnicą spowiedzi pomyliło

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomaszE- publiczne ostrzezenie jest zakazane na tym forum ? cos tobie sie chyba z tajemnicą spowiedzi pomyliło

Tajemnicy spowiedzi nie znam.

Do spowiedzi nie chodzę ,bo niby do kogo mam iść?''

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mają słabe nerwy to i zgłaszają do moderacji. Ale słabe mają też Ci co dają się sprowokować i odpowiadają bluzgami i agresją:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzuB jest na ciebie dzis juz wystarczająco duzo skarg

przestań obrażać ludzi i bluzgać

wątek który sie tobie nie podoba został zgłoszony do moderacji -ostatnio jak widze to ty tam rozrabiasz i prowokujesz awantury

Jeśli skargi są za to, że nie podoba mi się antysemicki wątek na AS, to tylko pozostaje mi się cieszyć. Mam wystarczająco dużo odwagi, by o tym publicznie pisać. Mam tę odwagę, gdyż śmierć w Auschwitz ciąży nad moją rodziną. Uważam, że postępuję słusznie, gdyż to jest cywilizowany kraj po doświadczeniu Holocaustu. Nie piszę już w tamtym wątku, choć poniosły mnie nerwy. Zalew bredni na tym forum jest przerażający, ale antysemityzm jest dla mnie granicą wolności słowa. I dlatego reaguję. Nie chce mi się wierzyć, że podobają ci się takie wątki. Mnie krew zalewa. Nie mam pięciu lat, żeby się tłumaczyć z tego, dlaczego takie teksty, jakie tam padają, są dla mnie niedopuszczalne. Są granice i dla mnie to jest granica. Pisanie, że "są na mnie skargi", to jest przedszkole. Może mi się nie podobać takie pisanie na publicznym forum? Może. Prywatnie ci powiem, że mam sporo wspólnego z organizacjami walczącymi z przejawami takiej hucpy. Obchodzimy teraz rocznicę Marca '68, to święto ważnej polskiej cezury. Ile osób z Twojej rodziny wygnał Gomółka? Nie mogę nie reagować, sorry.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szub, powinieneś wiedzieć, że każdy medal ma dwie strony. I odróżniać krytykę od antysemityzmu. Holocaust od przedsiębiorstwa holokaust. Poprzez zamknięcie tematu i zakazanie tego typu dyskusji doprowadzi tylko do eskalacji konfliktów zamiast do zrozumienia ich przyczyn.

 

Nie pluj sobie w twarz .

Niechcący dałem ci plusika, co to ma być?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzuB- reakcja nie musi polegać na słaniu do innych userów słów powszechnie uznawanych w tym kraju za obrażliwe aby tym sposobem jeszcze bardziej chyba zachecic piszacych w watku do kontynuacji kolejnych - wybacz ale to mocno niedojrzałe zachowanie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzuB- reakcja nie musi polegać na słaniu do innych userów słów powszechnie uznawanych w tym kraju za obrażliwe aby tym sposobem jeszcze bardziej chyba zachecic piszacych w watku do kontynuacji kolejnych - wybacz ale to mocno niedojrzałe zachowanie

"Antysemita" jest słusznie słowem obraźliwym. Dobrze, że to rozumiesz. Nie chcę konfliktu. Ale nie rozumiem, dlaczego można jechać po Żydach, a nie można jechać po antysemitach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechcący dałem ci plusika, co to ma być?

Dzięki

Uważasz że nie dajesz się sprowokować na agresywne wpisy w twoim kierunku.

Jeśli się mylę to publicznie Cię przeproszę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szub, powinieneś wiedzieć, że każdy medal ma dwie strony. I odróżniać krytykę od antysemityzmu. Holocaust od przedsiębiorstwa holokaust. Poprzez zamknięcie tematu i zakazanie tego typu dyskusji doprowadzi tylko do eskalacji konfliktów zamiast do zrozumienia ich przyczyn.

Niechcący dałem ci plusika, co to ma być?

Wiesz, co jest hańbą? Byłem w Oświęcimiu, w muzeum, i dla mnie hańbą jest podpis flamastrem pod tekstem Hansa Franka - "i dobrze". Kto to zrobił? Jakiś "zwiedzający". To jest hańba. Na cmentarzu nie robi się takich rzeczy. Podobno jesteśmy ludźmi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Uważasz że nie dajesz się sprowokować na agresywne wpisy w twoim kierunku.

Jeśli się mylę to publicznie Cię przeproszę

Oczywiście, że mnie też jak i chyba większość czasami ponoszą emocje:) Ale sprowokować to się raczej nie dałem, no chyba, że po 0.7 15toletniego Bushmilsa.)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzuB- reakcja nie musi polegać na słaniu do innych userów słów powszechnie uznawanych w tym kraju za obrażliwe aby tym sposobem jeszcze bardziej chyba zachecic piszacych w watku do kontynuacji kolejnych - wybacz ale to mocno niedojrzałe zachowanie

Wiesz co, na to już nie odpowiem. Ale dobrze, żebyś wiedział, jak to i co to jest:

 

 

Więc ile teraz chcesz od nas pieniędzy za tę traumę, że z komuny ci pozwolili wyjechać?

 

Ty jedynie gromkim pierdem.

 

Piardnij jeszcze i zaproś do wąchania.

 

 

Na pewno, cuchnie -. Mikołajem....a ten co ci zrobił, że tak go nienawidzisz? Lepszym klezmerem był od ciebie, czy co?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, co jest hańbą? Byłem w Oświęcimiu, w muzeum, i dla mnie hańbą jest podpis flamastrem pod tekstem Hansa Franka - "i dobrze". Kto to zrobił? Jakiś "zwiedzający". To jest hańba. Na cmentarzu nie robi się takich rzeczy. Podobno jesteśmy ludźmi.

"

to może zacytować teksty z trybun w tym roku na turnieju tenisa w "niekatolickim kraju" z Radwańskimi - katolickie k..wy

ocenisz cały naród po wybrykach kiboli ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"

to może zacytować teksty z trybun w tym roku na turnieju tenisa w "niekatolickim kraju" z Radwańskimi - katolickie k..wy

ocenisz cały naród po wybrykach kiboli ?

Przepraszam, a co to ma do rzeczy? Ja nie oceniam całego narodu, tylko wątek na AS. Gdzie napisałem "cały naród"? Nie rób projekcji, bo to nie do mnie. Łatwo znaleźć moje wpisy. O żadnym narodzie nie piszę. Piszę o haniebnych wpisach w konkretnym wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzuB, to zrobił jakiś dzieciak, nawet jeśli był pełnoletni. Nie ma w Polsce problemu antysemityzmu, te szczątkowe jego przejawy nie mogą rzutować negatywnie na historię kraju, który jako jedyny w Europie od zawsze ich przyjmował i nie ingerował w ich odrębność oraz nie próbował ich zasymilować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tę odwagę, gdyż śmierć w Auschwitz ciąży nad moją rodziną. Uważam, że postępuję słusznie, gdyż to jest cywilizowany kraj po doświadczeniu Holocaustu.

A nad moją zarówno Dachau jak i tortury z rąk żydowskich funkcjonariuszy UB.

A mimo to, jak widzisz, nie rozrabiam w tamtym wątku.

Jeśli odnajdujesz tam wpisy godzące w Twoje poczucie sprawiedliwości, godności, to każdy pojedynczy wpis możesz zgłosić do moderacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzuB, to zrobił jakiś dzieciak, nawet jeśli był pełnoletni. Nie ma w Polsce problemu antysemityzmu, te szczątkowe jego przejawy nie mogą rzutować negatywnie na historię kraju, który jako jedyny w Europie od zawsze ich przyjmował i nie ingerował w ich odrębność oraz nie próbował ich zasymilować.

W Polsce jest problem antysemityzmu. Nie dotyczy "całego narodu", jak usiłuje się imputować. Ale problem jest. Warto zajrzeć:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tam jest mój punkt widzenia. Myślę zresztą, że nigdy nie dojdziemy do porozumienia w tej sprawie. Ty uważasz inaczej, ja inaczej. I tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, a co to ma do rzeczy? Ja nie oceniam całego narodu, tylko wątek na AS. Gdzie napisałem "cały naród"? Nie rób projekcji, bo to nie do mnie. Łatwo znaleźć moje wpisy. O żadnym narodzie nie piszę. Piszę o haniebnych wpisach w konkretnym wątku.

chcesz zrozumiec tylko to na co masz ochote

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.