Skocz do zawartości
IGNORED

O czym jest forum audiostereo


mlb

Rekomendowane odpowiedzi

Odniosę się krótko do zakładki stereo,moim zdaniem jej poziom spadł w wyniku pogarszających się warunków bytu,bezrobocia,biedy,ogólnopojętej recesji jaką obecnie mamy,

co za tym idzie,zmniejszeniem się zainteresowania używanymi urządzeniami audio powyżej 1000zł.

Nie ma szybkiej wymiany, mniej słuchamy różnych zestawień więc mniej piszemy bo nie mamy o czym.

Że nie ma o czym to jedno, ale też nie ma komu to drugie.

 

Przykładem jest w ostatnim czasie zalew pytaniami o audio za 100-500zł,to górna granica cenowa :(

No dokładnie.

A skąd się to bierze? Ano właśnie stąd, że inne tematy zwyczajnie giną w całej masie takich wątków.

Załóż dzisiaj temat ze wzmacniaczami w cenie powiedzmy 2.000-4.000zł i nic w nim nie pisz przez jeden dzień,

a zobaczysz gdzie jutro będzie, o ile w ogóle sam go znajdziesz gdzieś w połowie albo na dole drugiej strony STEREO

Kto tam zagląda? No przecież nikt. A w tym czasie powstaje 12 nowych wątków z kolumnami za 400 i wzmakami do 200

 

Zajmowanie się moderacji tabelkami punkcikami,innymi banami w takiej sytuacji mnie śmieszy:)

W rzeczy samej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MLB i jeśli można prosić o odpowiedź:

 

Już na to odpowiadałem - nie widzę obecnie takich możliwości. Moderatorzy wpisują powód usunięcia i to wystarczy, nie będziemy dodatkowo zaśmiecać wątków komentarzem do każdego usuniętego wpisu. A czy Administracja udostępni informację o usuniętych wpisach i towarzyszących komentarzach użytkownikom czy nie - nie od moderatorów to zależy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

Też uważam, jak mój przedmówca, że moderacja każdemu forumowiczowi powinna podarować w trybie natychmiastowym po 10 000 zł, żeby sobie każdy nowe audio kupił. Wtedy niepotrzebnie nie truliby czterech liter mojemu przedmówcy :)

 

Nie wysilaj się jak nie wiesz albo udajesz ,o co biega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze niektórzy koledzy chcą, by forum dyskusyjne pełniło funkcję ceneo. Pewno są jakieś problemy ze sprzedażą...

:)

A te wszystkie porównywarki i wyszuliwarki i tak o kant d... można potłuc. Żeby były dobre i rzetelne inforamcje, najpierw ktoś je musi napisać. A kto z was pisuje na takich portalach swoje własne i prawdziwe opinie? Oprócz sprzedawców, oczywiście?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze niektórzy koledzy chcą, by forum dyskusyjne pełniło funkcję ceneo. Pewno są jakieś problemy ze sprzedażą...

jar1 co innego jak ktoś tutaj siedzi od początku i jest na bieżąco w temacie, swoje przeczytał, swoje przewalił i swoje już wie,

a co innego jak po tych wszystkich latach ktoś przychodzi z zewnątrz i zastaje stan obecny. Od czego ma zacząć przygodę z audio?

Od czytania o kablach po 25 tysięcy w zakładce Hi-End czy od czytania o kolumnach po 150 złotych w zakładce STEREO?

No weź się postaw w sytuacji całkiem zielonego gostka co to dzisiaj się zarejestrował i czegóż to się człowiek może dowiedzieć

po przeczytaniu wszystkich od góry do dołu tematów na pierwszej czy nawet drugiej stronie zakładki STEREO lub Hi-End?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderacja niech nie dziwi się kiedy w zakładce stereo ktoś z nas przywali z grubej rury na powtarzające się pytania,FRUSTRACJA.

Zajmowanie się moderacji tabelkami punkcikami,innymi banami w takiej sytuacji mnie śmieszy

 

Moderacja absolutnie się nie dziwi, sama czasami dostaje takie pytania na PW i nie wie co odpowiedzieć :-)

Ale z drugiej strony - co można w takiej sytuacji zrobić. Nie naprawimy tak łatwo rynku, a zwłaszcza audio, który będąc rynkiem dóbr luksusowych, w obliczu recesji - sypie się w pierwszej kolejności... Po prostu trzeba to przeczekać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już na to odpowiadałem - nie widzę obecnie takich możliwości. Moderatorzy wpisują powód usunięcia i to wystarczy, nie będziemy dodatkowo zaśmiecać wątków komentarzem do każdego usuniętego wpisu. A czy Administracja udostępni informację o usuniętych wpisach i towarzyszących komentarzach użytkownikom czy nie - nie od moderatorów to zależy.

 

MLB udzieliłeś odpowiedzi 'że się nie da', to fakt. Ale dziwne, że na innych forach na tym samym silniku (o ile się nie mylę) się daje, poza tym podpowiedziałem rozwiązanie. Ale dałeś odpowiedź i na to stwierdzając

Moderatorzy wpisują powód usunięcia i to wystarczy, nie będziemy dodatkowo zaśmiecać wątków komentarzem do każdego usuniętego wpisu.
- jak wynika z tego wątku większość nie uznaje tego za zaśmiecanie, a brak takiej informacji widzi własnie jako ''nocną zmianę" Moderacji. OK, przyjmuję do wiadomości Twoje stanowisko, i dobrze, że zostało tu przedstawione. Ale for the record: osobiście go nie akceptuję, bo jest to dla mnie przejaw braku dobrej woli by wprowadzić do Moderacji forum więcej przejrzystości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale for the record: osobiście go nie akceptuję, bo jest to dla mnie przejaw braku dobrej woli by wprowadzić do Moderacji forum więcej przejrzystości.

 

Rozumiem doskonale. Na Twoim miejscu postulowałbym o niezbędne zmiany do Administracji - może i IP.Board zawiera jakieś przydatne funkcje o których nie wiemy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)
<br />Moderacja niech nie dziwi się kiedy w zakładce stereo ktoś z nas przywali z grubej rury na powtarzające się pytania,<br />

 

<br />Moderacja absolutnie się nie dziwi, sama czasami dostaje takie pytania na PW i nie wie co odpowiedzieć :-)<br />

 

Mnie chodzi o to by moderacji nie przyszło do głowy stawianie zaraz punkcików w tabelkach,takie opracowaliście raz-dwa.

Padło tu kilka propozycji zmodernizowania zakładki stereo i tu wasze pole do popisu!

 

<br />Ale z drugiej strony - co można w takiej sytuacji zrobić. Nie naprawimy tak łatwo rynku, a zwłaszcza audio, który będąc rynkiem dóbr luksusowych, w obliczu recesji - sypie się w pierwszej kolejności... Po prostu trzeba to przeczekać. <br />

 

To prawda,kryzys jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.