Skocz do zawartości
IGNORED

O czym jest forum audiostereo


mlb

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

W sumie o niczym, więc może skupmy się wreszcie na tych wiekopomnych zmianach,

które to miałyby zmienić aktualny stan rzeczy i przywrócić życie na forum, bo przecież o to chodzi?

A może nie o to, to sorry, ale chyba nie jestem w temacie...

Przecież sobie żartowałem. Też dostałem ostanio 5 pkt ostrzeżeń za to, że napisałem, że ci, co lubią cenzurować mają mentalnośc kaprala. Podobno to było obraźliwe. Tylko dla kogo? Dla cenzora czy dla kaprala?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jar1, nie dyskutowac! i maszerujemy, ein zwei ein zwei ein zwei... machamy lapkami chlopaki! rowno!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co trzeba napisać, by dostać ostrzeżenie i na koniec bana? Może dołączyłbym do grona męczenników za sprawę i współczuł z nimi? Bo teraz to myślę, że strasznie się niektórzy użalają nad sobą.

 

Dzień dobry........witam wszystkich po wakacjach zimowych.

 

Papageno

Jest tak wybierasz sobie jakiś niezrozumiały dla Ciebie post i pytasz autora nastepujacym zdaniem-

Na czyich imieninach dzisiaj byłeś?.......może mi nie wierzysz,ale za takie cuś wyleciałem całkiem z forum-czytaj definitywnie.

Widać są jeszcze na tym świecie normalni-więc jestem z powrotem.U mnie nie ma mowy o jakimkolwiek uzalaniu się nad sobą,lecz chcę

zauwazyć,ze w wielu przypadkach bany sa po uwazaniu-bo na mnie za pisanie prawdy wyłacznie niektórzy dostaja gęsiej skórki,inni

znowu rozwolnienia,moje wpisy były i będą niestety bardzo kontrowersyjne-ponieważ nie toleruję obłudy i oszukaństwa-jestem z Pragi.

Teraz jeszcze na temat wspólczucia-jesli ban dany pochopnie-a czasem złosliwie,wręcz z wyrachowaniem-to czujesz się wtedy bardzo

nieswojo.Na takie zachowanie moderacji trzeba reagować-tak też zrobiłem i dlatego tu pisze znowu nieustająco))

Natomiast jeśli bana dostanę za wpis za który mi sie nalezało-to nawet nie protestuję-bo jest przewinienie,to musi być i kara.

Widzisz,ze jestem w zgodzie,wręcz w pełnej symbiozie ze swoim sumieniem-także głowa do góry-prosze mi nawtykać-zaraz Cię do

moderacji podkapuję i masz urlopik jak znalazł,a swieta idą-pomoc w domciu niezbedna i nieoceniona będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jar1, nie dyskutowac! i maszerujemy, ein zwei ein zwei ein zwei... machamy lapkami chlopaki! rowno!

 

Ale wiesz, ten wpis był zupełnie na temat bo wątek dotyczył cenzury. Dlatego dostałem za "obrażę" uczuć a nie trolling :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość papageno

(Konto usunięte)

Jest tak wybierasz sobie jakiś niezrozumiały dla Ciebie post i pytasz autora nastepujacym zdaniem-

Na czyich imieninach dzisiaj byłeś?.......może mi nie wierzysz,ale za takie cuś wyleciałem całkiem z forum-czytaj definitywnie.

Cieszę się, że wróciłeś Stary Audiofilu. Ja też jestem stary, też nie znoszę obłudy i jestem z Bałut (choć od dawna tam nie mieszkam). Nie mam powodu Ci nie wierzyć, jeśli jest tak, jak piszesz to jest to skandal, i mod, który to zrobił powinien dostać co najmniej klapsa. I przeprosić Ciebie publicznie. Wtedy uwierzę, że moderacja ma istotnie dobre intencje. Bo im dłużej czytam ten wątek, tym bardziej nabieram przekonania, że chodzi o to, byśmy sobie upuścili pary, a potem się zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups, a jednak się znalazło? I jak tam teraz kolego mlb z moją wiarygodnością wśród kolegów?

A może kolega palton by się wypowiedział na ten temat czy podobnie jak Winston Churchill uważa,

że każdy problem dostatecznie długo ignorowany przestaje istnieć?

Za to ja myślę, że niektórzy roztrząsają jakieś zupełnie nieistotne dla forum pierdoły,

próbując sprawiać wrażenie, że oto jesteśmy świadkami narodzin wielkiej rewolucji.

Jakieś punkciki, ostrzeżenia, dodawanie, odejmowanie, tabelki, duperelki... i to ma przepraszam spowodować,

że forum audiostereo.pl zacznie przypominać forum audiostereo.pl sprzed pięciu czy dziesięciu lat, tak?

Dobre sobie... to ja bym jeszcze zaproponował opcję dodawania szlaczków i wstawiania buziaczków,

każdemu założyć dzienniczek forumowicza i raz w tygodniu koniecznie wprowadzić godzinę wychowawczą.

I kartkówki. Koniecznie kartkówki!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość StaryM

(Konto usunięte)

Dzień dobry........witam wszystkich po wakacjach zimowych.

Mam nadzieję, że w takim razie ten mróz z mojego termometru zniknie lada moment, skoro ferie zimowe się skończyły. ;)

 

jestem z Pragi

To nie grzech, to wstyd. ;)

 

Witamy ponownie, dyskutowaliśmy tu o Tobie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Miałem się nie wypowiadać w tym temacie, który został założony w jasnym celu. Niestety, tutaj odezwał się stary audiofil, więc wypowiem się krótko w tej sprawie. Bez względu na dalsze wpisy, mój jest ostatni w tym wątku.

 

 

Przykro mi, że zbanowałem starego audiofila ... tak późno. Powinniśmy to zrobić już dawno temu, jednak był moim znajomym i ręka zadrżała. Przyznaje się, że prywatna sympatia spowodowała nagięcie zasad. Przykro mi, bo w tym czasie Piotr dopiekł wielu, którzy z tego powodu przestali pisać. Wiem, że niewielu mnie tutaj poprze, a Ci którzy przestali pisać (lub nawet nie zaczęli, bojąc się napaści) zamilkli na zawsze. Tak więc darujcie sobie złośliwości (złudzeń nie mam, ale to ładnie brzmi), odpowiadać nie zamierzam.

 

Za rozmowę przez telefon podczas prowadzenia pojazdu, nie zabiera się prawa jazdy. Przecież to drobiazg, a jednak ... gdy się jest dopuszczonym warunkowo po kilkukrotnym pozbawianiu prawa jazdy i po raz kolejny ma się 20 punktów karnych, to takie wykroczenie całkowicie wystarcza. Podobnie jest z kradzieżą płyty cd, niby nic takiego, jednak problem jest wtedy, gdy jest to recydywa.

 

Chciałbym jeszcze podsunąć ministrowi sprawiedliwości ciekawy pomysł - niech prawo karne, da do nowelizacji bywalcom zakładów karnych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce na forum powinno być dla wszystkich, ja tam jestem za równouprawnieniem. Chyba nie chodzi o to aby się wszyscy żarli. Ja się z wieloma osobami nie zgadzam w pewnych kwestiach np ze StaryM ale po co było majstrować w jego wątku uczęszczanym przez wielu i lubianym. Do zabawy potrzebna jest i wódka i zakąska. Każdy powinien móc wyrazić swoje poglądy, zwłaszcza merytoryczne. Powinni istnieć i pogromcy voodoo i realiści i pozytywnie lub niepozytywnie zakręceni (może wręcz szaleni).

 

Ja np. lubię Sylwka bo ma taki miły avatar i chcę go uratować przed groźnymi chorobami. Lubię Stefka bo tak pięknie się złości jak nikt inny a nawet Megan za jego folklorystyczne podejście do odsłuchu wszystkiego. Można się żreć ale forum bez wielu ciekawych postaci staje się nijakie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość StaryM

(Konto usunięte)

Chciałbym jeszcze podsunąć ministrowi sprawiedliwości ciekawy pomysł - niech prawo karne, da do nowelizacji bywalcom zakładów karnych.

W imieniu słyszących i niesłyszących forumowiczów dziękuję za wyjawienie nam skrywanej tajemnicy, jak nas należy traktować z punktu widzenia moderatora. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, że zbanowałem starego audiofila ... tak późno. Powinniśmy to zrobić już dawno temu

Widocznie nie ma i nie było żadnych "my". Redakcja Forum wypowiedziała się w tym wątku definitywne, że permanentny ban może być nałożony tylko w wyjątkowych sytuacjach i po konsultacjach w gronie moderatorów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

W imieniu słyszących i niesłyszących forumowiczów dziękuję za wyjawienie nam skrywanej tajemnicy, jak nas należy traktować z punktu widzenia moderatora. ;)

 

To żadna tajemnica. Przecież nikt tutaj nie jest u siebie odkąd spółka Site zrobiła niesławny deal z Lukarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 strony

 

chyba niewiele udało się sensownie ustalić

:(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To żadna tajemnica. Przecież nikt tutaj nie jest u siebie odkąd spółka Site zrobiła niesławny deal z Lukarem.

Dlaczego niesławny? Przecież to on założył to Forum na swoim (autorskim?) oprogramowaniu i miał prawo je sprzedać. Tak samo teraz, każdy może kupić to Forum o ile byłby zainteresowany i oczywiście miałby na to pieniądze. Z perspektywy Hi-Endu nie tak znowu duże:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu słyszących i niesłyszących forumowiczów dziękuję za wyjawienie nam skrywanej tajemnicy, jak nas należy traktować z punktu widzenia moderatora. ;)

Nas? wielokrotnie banowany = bywalec zk, taki zdaje się był zamysł...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem się nie wypowiadać w tym temacie, który został założony w jasnym celu....

Robert.

Jesteśmy prawdopodobnie na Forum najpierwszymi Kolegami, o czym nikt nie wie.

I tak się składa, że rozumiem Ciebie bardziej niż Ci się wydaje.

Sam czasami coś moderuję i w necie i w życiu.

To trudna rola. Na oko widać maleńką tu ilość Moderatorów w stosunku do postów.

Różne tu okoliczności na pewno powodują popełnianie błędów. Nawet jak ich nie ma, to też jesteście pod ostrzałem.

 

Problemem Twoim jest to, że jako pierwszy postanowiłeś powalczyć o większą kulturę na Forum, czy skutecznie?

Ale da się zauważyć również Twoje spolaryzowanie. Ja to widzę. Ale i ja jestem nieco spolaryzowany, choć staram się stać pośrodku... ;)

 

Życie to ciągła nauka. Nikomu nie dogodzisz. Forumowe przyjaźnie zaś bywają złudne...

Wyciągaj wnioski.

Ja w każdym razie trzymam kciuki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melb, otwierając ten wątek otworzyłeś możliwość publicznej polemiki na temat postrzegania funkcji tego forum przez moderatorów.

Dla mnie jako zwykłego użytkownika sprawa jest prosta: jest to forum o tematyce jak w tytule.

Forum, dyskusja, ścieranie się różnych poglądów w tematyce szeroko rozumianego audio.

A że nie samym chlebem człowiek żyje jest potrzebna też bocznica - znajomi hobbiści nie rozmawiają przecież tylko o swoim hobby, chociażby na Audio Show rozmawiało się o dupie Maryni i jakoś nikt nie wypraszał z korytarzy hotelowych:)

To są sprawy elementarne.

Jednak działania typu:

- banowanie w wątkach wbrew woli autora wątku

- zamykanie wątków tematycznych, które nie spełniają osobistych oczekiwań moderatora

- nieadekwatne użycie środków moderacji do wagi przewinienia(często wyimaginowanego) wobec forumowiczów

- przykładanie różnej miary ze względu na osobiste preferencje

- obrażanie nie wygodnych sobie forumowiczów bez żadnych konsekwencji

Dają podstawę do wyciągnięcia wniosku, że to forum dąży do osobistego zawłaszczenia przez moderatora.

Ale to już nie powinno nosić miana forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ups, a jednak się znalazło? I jak tam teraz kolego mlb z moją wiarygodnością wśród kolegów?

 

Przepraszam że milczalem, pojawiły się sprawy dużo ważniejsze....

To pojedyncze ostrzeżenie oczywiście też widziałem, ale nie byłem pewien dwóch rzeczy- na ile prywatna jest ta informacja oraz czy to o nią chodzi... Oczywiście szukalem wpisow o kablach wokół tej daty ale niewiele znalazłem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość StaryM

(Konto usunięte)

To pojedyncze ostrzeżenie oczywiście też widziałem, ale nie byłem pewien dwóch rzeczy- na ile prywatna jest ta informacja oraz czy to o nią chodzi... Oczywiście szukalem wpisow o kablach wokół tej daty ale niewiele znalazłem...

Tak czy inaczej sprawa okazała się prawdą, a zachowanie moderatora skandaliczne.

Dopóki takie rzeczy będą się zdarzać, a ja znam jeszcze kilka innych przypadków, to wszelkie dyskusje w tym wątku mają niewielkie znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli brakuje wpisów to można poprosić admina o przywrócenie z Backapu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też na przykład zająć się czymś pożytecznym dla odmiany.

Czy ktoś mógłby w skrócie wyartykułować językiem zrozumiałym dla niewybrednej klienteli taniego baru piwnego

w czym konkretnie tkwi problem?

Oprócz tego, że miejsce skupiające dziesiątki tysięcy dorosłych facetów nie chce przypominać kółka różańcowego,

bo tyle to już sam zdążyłem załapać, chyba całkiem nieźle jak na menela w gumofilcach i kufajce z ZK na plecach...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba też sobie wstawię cytat w sygnaturkę:

 

 

 

niezły burdel tu macie siostry

:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego czas i tu zrobić porządek.

 

Doceńcie chodźcie tu! No.

 

1983_Alternatywy4_20Stopien4.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość partick

(Konto usunięte)

mlb. wątek zaproponowany przez Ciebie, został właśnie wystrzelony w kosmos - czy dałbyś radę go oczyścić i przywrócić na zakładkę STEREO?

 

swoją drogą, to straszne jest, że tzw niewygodne wątki znikają nocami i w weekendy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.