Skocz do zawartości
IGNORED

Słuchawki do 500 zł


Piotrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a używa ktoś z Was:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ?? podoba mi się ich designerski wygląd i wybór kolorów - jakie są wrażenia dźwiękowe? tłumią dźwięki z zewnątrz - podróżuję pociągiem i na tym zależy mi najbardziej? jak wygląda obracanie muszli o 180 stopni - w ogóle jest to potrzebne?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Może i temat jakich wiele ale mam niestety swoje wytyczne którmi się kieruję

Interesują mnie słuchawki zamknięte (ewentualie półzamknięte) w granicach 200 złotych.

Ogromną wagę przykładam do niskich tonów jako świeży fan muzyki elektronicznej.

Ważne jest, że byłyby to słuchawki do przysłowiowego autobusu, więc zależałoby mi na niskiej impedancji. W domu mam swoje nagłośnienie, a na outdoorze potrzebuje czegoś co wygeneruje mi satysfakcjonujący basik z telefonu komórkowego (Galaxy S) - wiem, że nikłe wzmocnienie i nie ma co oczekiwać złotych gór, ale ostatnio prezentowane w Media Markt słuchawki Sony ZX600 wypadały całkiem znośnie i to one są moim faworytem (lecz dużo nie miałem okazji testować)

 

Ze szczegółów to oczywiście także dosyć schludne wykonanie i nie jakieś ogromne gabaryty.

Pomożecie?

 

dla leniuchów :) :

-niedrogie

-ładny bas

-nie do domu (wzmocnienie z telefonu komórkowego)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, temat jakich wiele - i dlatego istnieje osobna zakładka poświęcona tanim słuchawkom. Nie zaśmiecać forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Genesis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grado SR80i ew SR60i do użytku domowego i dla niektórych może być mało basu, ale przepiekna scena i detal

O, czyli zupełne przeciwieństwo tego na czym mi zależy - wielkie dzięki! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam słuchawek w cenie do 300zł. Będą one przeznaczone głównie do grania, więc priorytetem jest szeroka scena, dobre umiejscowienie źródeł dźwięku w przestrzeni i wygoda. Póki co moją uwagę przykuły słuchawki Pioneer SE-A1000.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, czyli zupełne przeciwieństwo tego na czym mi zależy - wielkie dzięki! :)

Jeśli zależy Ci na mocnym basie to przesłuchaj Creative Aurvana Live! Pisałem o nich na poprzedniej stronie. Dla mnie są mega wygodne, super leżą! Słuchałem ich z Galaxy S Advance i jeśli o mnie chodzi było ok, tylko trochę mnie bas irytował bo był za mocny. Tobie może się podobać. Na poprzedniej stronie była też mowa o wymianie kabla, że to ponoć polepsza jeszcze ich brzmienie. Coś w tym może być, bo moje kolumny po wymianie kabla grają o niebo lepiej.

 

Szukam słuchawek w cenie do 300zł. Będą one przeznaczone głównie do grania, więc priorytetem jest szeroka scena, dobre umiejscowienie źródeł dźwięku w przestrzeni i wygoda. Póki co moją uwagę przykuły słuchawki Pioneer SE-A1000.

Tych pionierów niestety nie znam. Gdybym teraz miał kupić słuchawki do grania w domu to moim faworytem są AKG K142 HD. Niestety cena to około 430 zł. Przetestuj też polecane Creative Aurvana Live! (cena w okolicach 200 zł).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CALe to tylko recablowane jakimś porządnym kablem, a Grado 60-ki potrzebują jakiegoś choć średniego-dobrego źródła dźwięku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Poszukuję słuchawek nausznych bądź dokanałowych do komputera aby posłuchać muzyki i pograć ze znajomymi. Preferuję opcję z jak najbardziej podbitym basem (nawet sztucznie jak w sławnych creative ep-630). Problem w tym, że komputer stoi ode mnie 1,5 metra i jeżeli był by to kabel to musiał bym ciągnąć się przez cały pokój lub być ewentualnie długi by swobodnie leżeć na ziemi. Dodatkowo na bluetooth to jednak nieziemska wygoda. Budżet to około 100zł, ale jeżeli będzie coś godnego uwagi za 120 itp to również się zalicza. Bardzo proszę o rady. Pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy Ci na mocnym basie to przesłuchaj Creative Aurvana Live! Pisałem o nich na poprzedniej stronie. Dla mnie są mega wygodne, super leżą! Słuchałem ich z Galaxy S Advance i jeśli o mnie chodzi było ok, tylko trochę mnie bas irytował bo był za mocny. Tobie może się podobać. Na poprzedniej stronie była też mowa o wymianie kabla, że to ponoć polepsza jeszcze ich brzmienie. Coś w tym może być, bo moje kolumny po wymianie kabla grają o niebo lepiej.

 

 

Tych pionierów niestety nie znam. Gdybym teraz miał kupić słuchawki do grania w domu to moim faworytem są AKG K142 HD. Niestety cena to około 430 zł. Przetestuj też polecane Creative Aurvana Live! (cena w okolicach 200 zł).

 

CAL! na 100% odpadają, bo szukam czegoś o konstrukcji otwartej, w ostateczności półotwartej. A miał ktoś styczność z Philips SHP 8900 albo 9000?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ostateczności półotwartej

Znowu jest możliwy zakup AKG 530, pewnie to jakieś zapasy magazynowe, ale sprzedaż normalna sklepowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez majkeljot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje nowych słuchawek nausznych i liczę na pomoc z Waszej strony ze względu na brak wiedzy w temacie. Niżej postaram się opisać swoje oczekiwania.

 

 

■Budżet jak widać w tytule tematu to 300 zł - jestem w stanie dołożyć parę złotych jeśli na prawdę będzie warto.

■Słuchawki będą użytkowane wyłącznie w warunkach domowych

■Typ konstrukcji dowolny. Obecnie używam słuchawek otwartych( Koss ur-40). Jednak nie chciałbym się czuć w słuchawkach całkowicie odcięty od świata

■Priorytetem jest wygoda i komfort użytkowania, codziennie kilka godzin spędzam w słuchawkach. Potrzebne dość duże muszle wokółuszne

 

Co do preferencji odnośnie brzmienia to niewiele mogę napisać ze względu na brak wiedzy merytorycznej. Preferuję jednak neutralne granie, nie jestem fanem ciężkiego dudniącego basu, cenię sobie raczej dokładność i dobrą separację oraz ciekawe i dynamiczne średnice.

 

Podpięte będą do komputera i używane do wszystkiego: muzyka (różne gatunki i różna jakość plików) - głównie gitarowy rock, klasyki gatunków, delikatna elektronika. Dużo filmów oraz gier czyli tak jak piszę pełen zakres, zatem muszą być uniwersalne.

 

Napędzane będą przez kartę muzyczną Creative SB Audigy SE.

 

 

 

Konkretnych modeli nie mam na oku, wcześniej myślałem nad Sennheiserami Hd 449 ostatnio trochę czytałem o Audio-Technica ATH-T500, jestem otwarty na wszelkie propozycje

 

 

 

Przepraszam za wszystkie niespójności i ogólny chaos ale chciałem jak najlepiej przekazać swoje oczekiwania , z góry dziękuje za pomoc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam byłem ostatnio w sklepie media centrum w Warszawie kupić mobilne słuchawki nauszne w okolicach 200 zł. Wcześniej przeczytałem na ich stronie że płaci się tam za odsłuch o ile nie dokonasz zakupu, szedłem z zamiarem kupienia słuchawek także nie martwiło mnie to że odsłuch kosztuje tam 50 zł. Okazało się że nie mają CAL-i wogóle nie sprowadzają creativa. Trudno było wiele innego sprzętu. Wybrałem AKG K518LE grają bardzo dobrze jednak są w cholerę nie wygodne. . Szybko zaczynają mnie boleć uszy w jednym punkcie (uszy mam poniżej średniej jeśli chodzi o wielkość). W sklepie przy odsłuchu ciężko było stwierdzić jak się będą sprawdzać po 3 godzinach słuchania muzyki bez przerwy. AKG k518 nie wygladają na jakieś super solidne wybrałem je wyłącznie dlatego że są mobilne i mają jak dla mnie super dźwęk dająmi dużo Fanu Zatrzymam je sobie bo sprawdzą się na wypady na miasto oraz do biegania bo bardzo dobrze izolują i trzymają się głowy podczas skakania. Zamierzam jednak kupić coś do użytku stricte domowego. Teraz szukam szukam słuchawek dużych wokół usznych, które będą połączeniem wygody i świetnego żywego dźwięku do maks 250 zł wiem że to nie dużo ale kasy mam mało bo wydałem 2 tygodnie temu na K518 219 zł. Przejrzałem rynek i znalazłem takie modele:

AKG K77

AKG K514

SHURE SRH 240

CREATIVE AURVANA LIVE

AUDIO TECHNICA ATH M30

AUDIO TECHNICA ATH TAD300

BEYERDYNAMIC DTX 710 lub 910

DENON AH-D510R LUB AH-D310R

DENON AH-P372

SENNHEISER HD 429 lub 428

Superlux HD661

Jeśli coś wartego uwagi przeoczyłem to czekam na wasze propozycje.

I jeszcze jedno czy to normalne że w sklepach ze słuchawkami płaci się za odsłuch?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sennheiser HD 570 trochę tańsze niż 500zł ale grają fajnie

Kup sobie używane Sennki HD600 i zapomnisz na długo o potrzebie słuchawek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest zainteresowany to mam Sennki HD 595 na zbyciu (za 500zł oddam).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Skurczybyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio SL HD330 i powiem że swoje recablowane CAL odłożyłem puki co do szuflady, SL chce się po prostu słuchać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zarejestrowałem się na forum, abyście pomogli mi dobrać słuchawki odpowiednie dla mnie. Miałem Sennheisery HD555, potem Superlux HD-681. Chciałbym teraz coś, co wygodą dorówna moim byłbym HD555. Budżet jakim dysponuje, to około 300zł. Jako źródło głównie X-Fi XtremeGamer oraz Galaxy S3, czyli Wolfson WM1811.

 

Moje priorytety to:

  • Komfort użytkowania, wygoda (szczególnie po kilku godzinach noszenia) - HD555 były tu idealne
  • Jakość grania - nie jestem jakimś wytrawnym słuchaczem, mogę powiedzieć że lubię czuć niskie tony, w tej kwestji Superluxy HD-681 były lepsze od Sennheiserów HD555

Wymagania, jakie stawiam przed nowymi słuchawkami to:

  • konstrukcja otwarta/pół-otwarta - wiem, że trochę kiepsko to współgra z tym, że lubię jak bass kopie po uszach, ale moim priorytetem jest wygoda, a domyślam się że nie osiągnę takiego samego komfortu słuchając po kilka godzin w słuchawkach zamkniętych.
  • wokółuszne - czasem korzystam z okularów przy komputerze, nie chcę czuć dyskomfortu.

Moje obecne typy to:

  • Superlux HD-330 + welurowe pady - przeraża mnie tylko ich impedancja, która jest na poziomie 150Ohmów. Czy moja karta będzie w stanie je napędzić?
  • Creative Aurvana Live - wiem, że jest to konstrukcja zamknięta, ale słyszałem że są bardzo wygodne.

Czekam na wasze propozycje oraz komentarz odnośnie tych, które mam na oku ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up

Szukaj słuchawek otwartych, inne na wielo godzinne odsłuchy odpadają, ucho się męczy, poci.

Z wymiennych przez ciebie, CAL są wygodne ale tą godzinę ciągłego słuchania potem jest tylko gorzej. Do 300 złotych możesz kupić SL HD330 z welurowymi padami i zostanie ci jeszcze 150 złotych na wzmacniacz, jakiś DIY w tej cenie wyrwiesz(lub jeśli chcesz można ściągnąć hybrydę z azji w tej cenie).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić przenośne nauszne słuchawki do 150 zł. Dużo czytałem o Kossach Porta Pro, co o nich sądzicie? Jest coś lepszego w tej cenie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KPP nie izolują dźwięków z zewnątrz. Z tanich i dość przyzwoitych masz rebrandy Brainwavz HM3, Maxell Retro dj, Dj Crypt. Po modowaniu i wymianie przewodu grają naprawdę solidnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu jest możliwy zakup AKG 530, pewnie to jakieś zapasy magazynowe, ale sprzedaż normalna sklepowa.

Czy możesz napisać gdzie mozna kupić te AKG 530?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie wiem czego Pan oczekuje. Najlepiej było by po prostu posłuchać kilka modeli.

Na pewno godnymi uwagi, z dobrym stosunkiem ceny do jakości, są modele:

AKG K618 - mocno konturowe brzmienie, mocno ściskające głowę ale i mocno wytłumiające hałas z zewnątrz

AKG K518 - konturowe w bardzo dobrej cenie, może wystarczą, cena / jakość szóstka

AKG K142 HD - liniowe i półotwarte, bardzo przyjemne spokojne brzmienie, autoregulacja do wielkości głowy, przyjemny welur dla wielogodzinnego słuchania

Audio Technica ATH-T500 - dobry środek, przejrzysty wokal.

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.