Skocz do zawartości
IGNORED

Słuchawki do 500 zł


Piotrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo basu to jak dla mnie model Hd 380PRO.Chyba dobry wybór do Twojej ulubionej muzyki.

Takie odniosłem wrażenie że 380 o wiele bardzie basowo i mniej dokładnie w konturach basu brzmią w porównaniu do modelu HD600.Ale to też jak wiadomo 600 to inna cena i wymagania.

Dla siebie z tych dwóch modeli (595vs380PRO) kupiłbym jednak 595 lub ich następcę 598.W 380 przeszkadza mi ich zamknięta natura,skręcany kabel i sztuczna skórka na padach,zbyt basowe brzmienie,-mało audiofilskie jak na moje potrzeby.

hd 595-tki miałem

hd 600 mam

hd380 i hd650 ma mój kolega

Słuchawek innych producentów nie słuchałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sunjammer,

Ja bym koniecznie został przy Ovationach.Bez dwóch zdań, nie dostaniesz lepszych słuchawek do kwoty jaką posiadasz.

Jak juz Cię bardzo korci to szukaj na zasadzie bezposrednich porównań.Broń Boże nie sprzedawaj przypadkiem 565-ek żeby dołożyć do lepszych.Nie uda się.

Następny krok lepiej ze stajni Sennheiser-a to dopiero HD 600.(ok.1300zł)Mam takie i wiem co piszę.

Zadbałbym o jakiś wzmacniacz słuchawkowy, do Twoich 565-ek,dobrze i w miare tanio to klon Lehmann-a koniecznie z upgrade Ear Stream.

Więcej na PW.

Tak jak mówisz (piszesz). Nie słuchałem wiele ale porównywałem swoje do słuchawek syna HD555. Na krótką metę wydają się lepsze, wiecej góry, dynamiki ale po chwili ta dynamika robi chaos no i brak przestrzeni. Zakładam swoje i pojawia sie delikatna góra i ta przestrzeń. OK, forum czytam dalej ale na razie nic nie szukam.. Wielkie dzięki!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam,

poczytałem trochę ten temat ale część postów które akurat mnie interesuje są już trochę "stare" - potrzebuje zamknięte słuchawki w cenie do 500 zł aczkolwiek propozycje lekko ponad ten budżet też przemyśle, słucham sporo rapu i trochę muzyki elektronicznej, więc potrzebuje naprawdę dobrego basu. Jakieś propozycje?

 

Przy okazji witam wszystkich bo to mój pierwszy i mam nadzieje nie ostatni post.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tak jak w temacie poszukuje kompaktowych słuchawek nausznych do 100 zl. Myslalem o PHILIPS SBC HP 400, Audio-Technica ATH-SJ11, i AKG k404.

Co o nich sądzicie? Czekam również na inne Wasze propozycje. Słuchawki bede uzywal do sluchania muzyki i filmow z laptopa (integra, ale z beats audio / o ile ma to jakies znaczenie) i telefonu - Samsung GALAXY S.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie przeszkadza ci plastikowego wykonanie to Audio-Technica jest najlepsza z tego grona. masz jeszcze T200 w tym zakresie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie, poza wszelkę konkurencją, nie tylko w mojej opinii - kup Koss Porta Pro

Są absolutnie niepozorne a grają lepiej niż nie jedne słuchawki do 400pln

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez McKinley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poczytałem trochę ten temat ale część postów które akurat mnie interesuje są już trochę "stare" - potrzebuje zamknięte słuchawki w cenie do 500 zł aczkolwiek propozycje lekko ponad ten budżet też przemyśle, słucham sporo rapu i trochę muzyki elektronicznej, więc potrzebuje naprawdę dobrego basu. Jakieś propozycje?

 

Przy okazji witam wszystkich bo to mój pierwszy i mam nadzieje nie ostatni post.

 

A jakiej wielkości słuchawki Ciebie interesują? Duże do słuchania w domu? Czy może kompaktowe do słuchania poza domem?

Jeżeli kompaktowe to za połowe Twojej kwoty możesz mieć dobre, składane AKG K450. Są zamknięte, mają wymienny przewód, składają się, są bardzo dobrze wykonane i wyglądają też fajnie. Co do dźwięku to mają zdecydowanie więcej basu od niższego modelu K420. Nie wiem na ile "potężny" bas Ciebie interesuje ale np. dla mnie mają trochę za dużo basu i zazawyczaj "skręcam" bas lub manipuluję EQ żeby go obniżyć.

Używam ich na co dzień w domu i sporadycznie poza domem: w podróży.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pyotrech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem raczej o czymś większym aktualnie użytkuje Aerial 7 -tank shade, wcześniej Sennheiser HD 415 (tu brakowało basu bardzo), poprzednio jakieś SkullCandy z serii NBA itd. więc raczej użytkowałem większe słuchawki. Szukam czegoś z mocniejszym basem od Aeriali nie wiem czy ktoś miał z nimi do czynienia. Słuchawki na co dzień, raczej poza domem jak w domu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi :) Zobaczymy jak z bedzie z kasa, moze uda mi sie wybrac do jakiegos sklepu z sluchawkami i troche potestowac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem raczej o czymś większym aktualnie użytkuje Aerial 7 -tank shade, wcześniej Sennheiser HD 415 (tu brakowało basu bardzo), poprzednio jakieś SkullCandy z serii NBA itd. więc raczej użytkowałem większe słuchawki. Szukam czegoś z mocniejszym basem od Aeriali nie wiem czy ktoś miał z nimi do czynienia. Słuchawki na co dzień, raczej poza domem jak w domu.

 

nikt nie jest w stanie mi pomóc ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam sie do kupienia sluchawek zamknietych. Poki co jestem zdecydowany na Creativy Aurvana Live,(220 zl) ale zastanawia mnie czy sluchawki w tym przedziale cenowym beda znaczaco roznic sie jakoscia odsluchu, bo jezeli nie to jestem zdecydowany na AKG k44(110 zl). Czy roznica miedzy tymi sluchawkami jest duza, czy warto doplacic te 110 zl ? Co sadzicie jeszcze o sluchawkach akg k77(180 zl) i SHURE SRH240(kosztuja tyle co te creativy). Sluchawki maja sluzyc do nagrywania wokalu i do pozniejszego odsluchu ew. masteringu. Czy moze jest cos co bedzie lepsze w tym przedziale cenowym(moge ewentualnie dolozyc jeszcze 50 zl jak roznica bedzie duza)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to tak do 500zł bo takie słuchałem wszystkie grają słabo bez eq nie ma szans słuchania nie wiem jak te za 1500 ale wątpie żeby tam był dzwięk jakiego oczekuję:(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierz superluxy 668 , mają super recenzje, grają jak za 60 zł, czekam na dostawę, niebawem będę je miał

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam serdecznie

jarrro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam senki hd 518, i dla syna kupiłem superlux 668b , czekam na dostawę. Czy jest możliwe, by one lepiej grały od moich senków?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam serdecznie

jarrro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam słuchawki AKG K420 oraz mp3 Sansa SanDisc Clip+ 2GB. Jestem zadowolony ze słuchawek ale chciałbym zmienić je na jakieś z lepszej półki;). Najbardziej zależy mi na słuchawkach półotwartych. Raczej odpadają pchełki oraz zamknięte. Często słucham muzyki w terenie, w mieście i nie chciałbym odczuwać zmęczenie/pocenia się ucha. Nie chce też żeby wszyscy w pobliżu słyszeli dokładnie co słucham dlatego zastanawiam się też nad otwartymi. Słucham wszystkiego oprócz Heavy Metalu itp. i Hip Hopu. Większość jednak to utwory delikatnie zmixowane, radiowe, muzyka dyskotekowa, starsi wykonawcy typu Bon Jovi, Falco, Modern Talking:). Proszę o napisanie słuchawek w przedziale cenowym do 300 zł i do 500 zł. ;) Miło widziane uzasadnienie propozycji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up

Cos mylisz pojęcia. Z otwartym i pół otwartym na zewnątrz dźwięk bedzie sie wydobywać. Tylko zamknięte ci będą pasować z welurowymi padami. Bez amp przenośnego sie nie obędzie, Clip za duzo mocy to nie ma.

 

Wysłane z mobilnego punktu dowodzenia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myle pojęć i wiem że dźwięk się wydobywa ... Tylko nie w całości Moje np AKG to nie sa obudowane głośniki... O to mi się rozchodzi. Nie chce totalnie odizolowac się od środowiska dlatego preferuje półotwarte. Prosiłem tak wgl o propozycje słuchawek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ten temat Bolek, pomyliłeś adresy, słuchawki poniżej 500 zł , tzn , że interesują Cię słuchawki za 450 zł lub 500 zł. Poszukaj tematów słuchawki do 100 zl, a najlepiej idź do sklepu i sobie popatrz, pfffffff

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam serdecznie

jarrro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jakie polecacie słuchawki do 100zł? Mają być wygodne.

 

od 0:59

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Stereofonia – elektroakustyczna metoda odbierania, zapisywania, transmitowania i odtwarzania dźwięku, tak aby u słuchającego wywołać wrażenie przestrzennego rozmieszczenia jego źródeł."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sennheiser PX 100

 

Porta Pro zabijaja nadmiarem basu, zdecydowanie nie polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez D4ncer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś słucha słuchawek do ok. 200 zł to z całego serca mogę polecić te:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Szczerze mowiac, to pomimo posiadania Grado SR80i i Sennheiserow HD600, to te Soundmagici dają mi najwięcej radości w dźwięku. Są, hm. Kolorowe i przyjemne w dźwięku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecic sony mdr xb-700 wiem że to może wydawać się trochę dresiarska propozycja, ale nic z tych rzeczy. Są bardzo dobrze zbudowane jak na swoją cenę oczywiście, bass wcale nie jest jakiś mega, po prostu ładnie dopełnia całości, na piecu 570ES bardzo przyjemnie się w nich słuchało różnej muzyki, najlepiej elektronicznej.

Do 300zł nie wiem czy można kupić coś lepiej grającego z nausznych słuchawek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez cudaczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie polecam akg k450 super słuchawki mam je podłączone do samsunga P3 dzwięk naprawdę potężny a w szczególności bass który jest bardzo selektywny głęboki bardzo wygodne potafią "uderzyć" kiedy trzeba w porównaniu do px100 wypadają znacznie lepiej i co najważniejsze są bardzo czułe zagrają nawet ze słabszym sprzętem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś AKG K512 II (159zł) i jestem mocno nie zadowolony w porównaniu do wyeksploatowanych HD202. Basu brak (HD202 przyzwyczajają), średnie piękne owszem, ale wysokie sypią tak, że uszy bolą. Za to wygodne są bardzo i przestrzeń jest piękna. Brak im mięsa i powera.

Co z dość mocnym basem, ładną średnicą, nie piaszczystą górą można dostać za 500-600zł?

Interesują mnie słuchawki zamknięte obejmujące całe ucho no i tak wygodne jak te AKG.

Muzyka: rock, pop-rock, metal, ogólnie wokal męski, gitara (dużo solówek), gitara basowa, perkusja.

Nie szukam nic audiofilskiego bo odtwarzaniem zajmuje się z plików MP3 320 amplituner Yamaha RX-V 373 jednak różnicę zakładam, że da się wyłapać spokojnie nie mając audiofilskiego ucha w lepszych słuchawkach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.