Skocz do zawartości
IGNORED

Słuchawki wysokiego lotu


Piotr Ryka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to dotyczy wszystkich forów internetowych. usuwanie, modyfikowanie wpisów/wątków pozbawia wątki/forum sensu z powodu braku ciągłości. i gdzie tu sens forum i czy to wogóle jest jeszcze forum ?? chyba koło dyskusyjne, które ma sens jedynie "tu i teraz".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek__45

(Konto usunięte)

>>>>to nie jest już forum w klasycznym rozumieniu tego słowa jako "forum publicznego wyrażania swoich

>opinii", tylko manipulacja informacją i osobami (niejasne zasady). z tego wynika cała ta chora

>sytuacja, a nie z tego, że komuś "odbija", czy ma "początki schizofrenii".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolandsinger

 

To co mówisz jedynie potwierdza moje wątpliwości. Ludzie zarządzający tym forum nie grają w otwarte karty i nie mają zamiaru dotrzymywać zobowiązań nie będących po ich myśli. Lawirują, zwodzą, obiecują i nie dotrzymują. A kiedy im to wytknąć – potworny wrzask: Jak tak można! Hańba ci! My nigdy nic, my sami święci! To twoja wina, bo miałeś guzik nie zapięty pod szyją, bo ci kapka wisiała z nosa!

 

 

 

Gagacek

 

Jeżeli tamto forum to zagubione dzieci, to dlaczego tu taki płacz, że nie recenzuję i się merytorycznie nie udzielam? Przecież sprawni harcerze z Audiostereo powinni mnie natychmiast zastąpić i sami poprowadzić moje wątki jeszcze lepiej albo założyć własne, daleko lepsze.

Jeżeli chodzi o usunięte na Audiohobby wpisy, o których wspominasz, to zażądał tego Graaf, a Lancaster spełnił jego prośbę. Graaf napisał do mnie list, w którym wyjaśnia, że zakończył szelką działalność na forach audio. To jego wolny wybór, choć ja osobiście żałuję. Natomiast takie demonstracyjne usuwanie własnego dorobku uważam za niepotrzebne, bo, jak sam zauważyłeś, burzy cały porządek poszatkowanych w jego następstwie wątków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Audiohobby, tralalala, Audiohobby, Audiohobby, Audiohobby!!

>Audiohobby, tralalala, Audiohobby, Audiohobby, Audiohobby!!

>Audiohobby, tralalala, Audiohobby, Audiohobby, Audiohobby!!

 

Ech, Gagacek, litości nie masz ni kszty. Wiesz przez co kolega moderator musiał przejść, kiedy to przeczytał? I tak mężnie wcześniej każdy najmniejszy nawet ślad Audiohobby z korzeniami wyrywali, a tu bach! Taką minę podkładasz.

 

Swoją drogą to wycinanie wszystkiego o Audiohobby było niezłą dziecinadą i najlepiej świadczy o poziomie umysłowym jego promotorów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jar1

 

Żadnych udziałów w Audiohobby nie posiadam, ani zysków z jego działalności nie czerpię. A za wszystkie napisane dotąd recenzje na obu forach żaden dystrybutor nie powiedział mi nawet dziękuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr Ryka

>Jeżeli tamto forum to zagubione dzieci, to dlaczego tu taki płacz, że nie recenzuję

A co Ty tam piszesz, kto niby płacze i tak naprawdę - po kiego te recenzje?

Piszę dlatego że sam trochę słuchawek (i nie tylko) przećwiczyłem, a mając na uwadze to że obecnie dla mnie stworzenie nowego modelu odsłuchowego to kwestia tylko odpowiedniego pluginu z założonym wzorcem, widzę bezsens tego co tutaj (i nie tylko) jest wypisywane. To oczywiście wielki skrót, ale jakie forum, takie pisanie. Dlatego przepraszam za formę, ale pytanie narzuca się samo. Ot tylko tyle ponad podziałami, mądrzejszymi lub głupszymi ambicyjkami, etc etc, pozdrowienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Ech, Gagacek, litości nie masz ni kszty

 

A nie mam

 

>Audiohobby, tralalala, Audiohobby, Audiohobby, Audiohobby!!

>Audiohobby, tralalala, Audiohobby, Audiohobby, Audiohobby!!

>Audiohobby, tralalala, Audiohobby, Audiohobby, Audiohobby!!

 

co oczywiście wcale nie znaczy że ja jestem za audiohobby a wprost przeciwnie, o czym z resztą już pisałem. Obstaję raczej za słowem performance, może być?

:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gagacek

 

Ja pisałem, inni czytali, a ty, skoro jesteś najmądrzejszy – co już wcześniej zauważyłem – czytać nie musisz. Masz plugin do anioła stróża od spraw audio, to się tam podłączaj i ssij geniusz niebieski, a nam pozostaw naszą głupotę.

I nie podchodź mnie raz z prawej, raz z lewej, bo tego nie lubię i zrobię się naprawdę nieprzyjemny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr,

Lubie czasem poczytać i popisać, ot taka mam zachciankę i już.

Sęk w tym że ja traktuje to forum jako po prostu forum a Ty odbierasz to co tu się dzieje osobiście i z nie najmądrzejszym zaangażowaniem, stąd przeszłe i obecne problemy. Miłego pobytu w wirtualnej rzeczywistości, pisz co chcesz, dla mnie możesz być niesamowicie, wręcz obrzydliwie nieprzyjemny, ile tylko chcesz albo ile zdołasz - no problem! Z przyjemnością przeczytam.

pozdrowienia i dużo zdrowia, przyda Ci się

 

aha

>a nam pozostaw naszą głupotę

Proponuję jednak liczbę pojedynczą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

Piotr Ryka, Gagacek

 

Przecież jesteście obydwaj normalnymi i przesympatycznym facetami z którymi rozmowa face to face jest na prawdę przyjemnością. Macie wiedzę, doswiadczenie i pasję.

Kurcze. Bardzo Was lubie spotykać w realu.

Dajcie sobie raz po gębie a potem łapę do zgody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rochu a nie lepiej z nami popyskować troszeczkę bez sensu? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>to się tam podłączaj i ssij geniusz niebieski,

Piotr aż mi szczęka opadła, nawet nie wiesz jak bardzo trafiłeś w sedno, w przenośni i dosłownie.

Szok! Pozdrowienia, sieman i szacun!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyskówki wysokich lotów - lekka konfiguracja tematu :)

 

tak czy siak Piotrze , mimo ze nadal naklaniam Cie zebys stad tak latwo nie rezygnowal, to chodzi tylko o to ze byl wspanialy wątek a zrobil sie z tego smietnik, nie w tym miejscu gdzie powinien, tylko i az tyle.Przty calym szacunku nikt nikomu jednak na forum sie nie bedzie klaniac w pas , nadymac, kazac placic za recenzje bo forum jest forum - wymiana informacji - po prostu. W sumie mam gleboko gdzies czy ktos na tym zarabia i powstawia reklamy, inteligentni ludzie potrafia cos wyfiltrowac z tego chaosu.

Chodzi o pewna sprawe do ktorej Piotrze nie chcesz sie przyznac, ze jestem niestety wspolwinny zatracaniu sie tego wątku, czy tego chciales czy nie, bo to nie jest miejsce od tego.

 

A Graaf z tego co sobie przypominam juz raz kiedys stad odchodzil, a moze sie myle :P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4000 Urraaa! Już mnie nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Was i tak lubię-tylko w realu, tu widzę ciężko czasami chodźćie coś zbudujemy sensownego na nowej platformie bo tutaj widok jak z samolotu Warszawa w 1945 roku żal dupę ściska tak było piknie.

Zakopmy może toporki zgoda buduje niezgoda rujnuje.

Gagacek nie masz jakiegoś wzmaka elektrostatycznego ? może byśmy posłuchali tych moich nabytków vintage ,kolega aasat też by chciał zaprezentować AKG K340 i przebiera nogami,co Ty na to reszta wiadomości na audiohobby.pl

 

Pozdrawiam

Rafael

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopaczmopa

 

Niepotrzebnie mnie namawiasz, bo ja już napisałem zaraz po zmianie właściciela tego forum jakie są moje warunki i to się nie zmieni. To są przecież ci sami ludzie – jozwa, Zbig, gutten, Walery i kilku innych, którzy już kiedyś dali mi do zrozumienia, że moja obecność na ich forum, czyli forum „HI-FI i muzyki” jest wysoce niepożądana, toteż odszedłem stamtąd tutaj. A teraz i to forum stało się ich własnością, lecz drugi raz wyrzucić się nie dam. Dlatego tu jeszcze pisuję. Włożyłem niemało pracy w moje wątki i uważam, że jestem w nich u siebie, mimo iż formalnie forum jest własnością kogoś innego. Ale recenzować więcej nie będę, w każdym razie nie za darmo i napisałem dlaczego. Sprowadza się to oczywiście do tego, że nie będę wcale, bo oni naprawdę szczerze mnie nienawidzą i woleliby wszystko niż mi zapłacić. Już prędzej zapłaciliby za to, bym i stąd sobie poszedł. A że wątki na trym ucierpiały? Cóż, zdania są podzielone. Gagacek na przykład uważa, że cała moja pisanina była bez sensu. Tak więc suma sumarum nic wielkiego się nie stało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez Piotrze ale to jest forum, mimo calych prywatnych nieporozumien, mozna sie wzniesc ponad podzialy. A na razie nie widze tu wpisow Zbigow, Walerych itp itd, moze ja nie bardzo rozumiem co znaczy ze chca Cie wyrzucic i za co itp, bo chyba nie z powodu recenzji sluchawek itp?

 

I niestety caly czas nie rozumiem czemu uwazasz ze powinienes otrzymywac honoraria za swoje recenzje,w ogole zeby mial je otrzymywac ktokolwiek ( bo rozumiem ze albo kazdy albo nikt - na forum nie moze byc miejsca na podzialy i nikt nad nikim stac nie bedzie).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że możecie. Jaka obraza, jakiego majestatu? Nie bierz mnie pod włos. Piszcie ile dusza zapragnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kopaczmopa, a co Ci tak zależy gadać z tymi samymi osobami o tym samym w miejscu przez Ciebie wskazanym, bo to się do tego właściwie sprowadza teraz. I tak bywamy na kilku innych forach, więc jedno więcej, jedno mniej, co za różnica. Tematy słuchawkowe rozwijają się w nowym miejscu bardzo ładnie, a powtarzać się mało kto ma ochotę. Kiedyś stolica była w Gnieźnie, potem w Krakowie, a teraz jest w Warszawie. Nie walcz z tym, tylko przyjmij do wiadomości. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopaczmopa

 

Moje stosunki na przykład ze Zbigiem obrazuje wątek zamknięty i przerzucony do zakładki „Niusy”, co jest swoistym kuriozum, bo jakiż to nius? Możesz go przejrzeć, by poznać nasz wzajemny układ. Zauważ przy tym, że za to co w nim napisałem zostałem zbanowany, z czego potem chyłkiem się wycofano. Sądzę, że zsanował mnie sam Zbig, albo może McGywer, który nie wiadomo skąd wiedział od razu, że wątek wylądował w niusach. Mnie by go tam szukać nawet do głowy nie przyszło, bo niby z jakiej racji? Cóż to za wiadomość? Przecież Niusy to nie jakiś kosz na śmieci.

O moim konflikcie z redakcją HI-FI nie chce mi się pisać. Poszło o komercję. Jak masz ochotę, możesz obejrzeć moje wątki na ich forum, o ile tam jeszcze są. A pisać recenzji za darmo nie będę dlatego, że nie mam ochoty nabijać kasy swoim wrogom. Być może jest to z mojej strony megalomaństwo, ale mnie to nie robi, niech sobie będzie. Zresztą, sami zaproponowali przecież przejmując to forum formułę recenzowania przez forumowiczów za pieniądze więc o co chodzi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr Ryka, 22 Kwi 2008, 15:54

 

>Kopaczmopa

>

>Moje stosunki na przykład ze Zbigiem obrazuje wątek zamknięty i przerzucony do zakładki

>"Niusy", co jest swoistym kuriozum, bo jakiż to nius? Możesz go przejrzeć, by poznać

>nasz wzajemny układ. Zauważ przy tym, że za to co w nim napisałem zostałem zbanowany, z czego potem

>chyłkiem się wycofano. Sądzę, że zsanował mnie sam Zbig, albo może McGywer, który nie wiadomo skąd

>wiedział od razu, że wątek wylądował w niusach.

 

Weź się człowieku puknij w czachę. Jesteś tak ograniczony umysłowo czy tylko udajesz? Jakim cudem zwykły użytkownik forum jak ja miałby cię zbanować na CAŁYM forum? Twoja paranoja w dopatrywaniu się wszędzie teorii spiskowych sięga zenitu, i w każdym kto ośmieli się wyrazić poglądy odmienne niż twoje od razu dopatrujesz się członka "kliki"? No ręce opadają po prostu.

 

I druga rzecz. Żeby znaleźć wątek wystarczy użyć wyszukiwarki. To jest wyjaśnienie mojej rzekomo objawionej wiedzy o obecnym położeniu wątku. Wystarczy ruszyć mózgownicą, to się samemu na to wpadnie. Ale nie, lepiej nagiąć fakty do chorego obrazu rzeczywistości który roi się pod Twoją kopułą.

 

>Mnie by go tam szukać nawet do głowy nie przyszło,

>bo niby z jakiej racji? Cóż to za wiadomość? Przecież Niusy to nie jakiś kosz na śmieci.

 

Zresztą tego, gdzie się znajduje ów wątek nie komentowałem, sprostowałem tylko fałszywą informację jakoby wątek został usunięty. A gwoli ścisłości, to też uważam że nie w niusach jego miejsce. Zapewne znalazł się tam przez pomyłkę, a to, że nadal tam pokutuje świadczy jedynie o braku konsekwencji, bałaganiarstwie i nieudolności administracji.

 

>O moim konflikcie z redakcją HI-FI nie chce mi się pisać. Poszło o komercję. Jak masz ochotę, możesz

>obejrzeć moje wątki na ich forum, o ile tam jeszcze są. A pisać recenzji za darmo nie będę dlatego,

>że nie mam ochoty nabijać kasy swoim wrogom. Być może jest to z mojej strony megalomaństwo, ale mnie

>to nie robi, niech sobie będzie. Zresztą, sami zaproponowali przecież przejmując to forum formułę

>recenzowania przez forumowiczów za pieniądze więc o co chodzi?

 

A chodzi o to, że w tym wątku i w ogóle na audiostereo zachowujesz się jak desant wysłany z audiohobby tylko po to, by wyrządzić jak najwięcej szkód, zniszczyć co się da, i pozostawić za sobą tylko zgliszcza i ruiny. A po co? Jak Ci dobrze na audiohobby, to tam siedź. Skoro nie w smak Ci audiostereo, to po jakiego wała tu wchodzisz i robisz śmietnik? Nie widzisz tego, że takimi działaniami wystawiasz sobie jak najgorsze świadectwo? Admin uczyniłby Ci przysługę usuwając te wszystkie brudy, żebyś za dziesięć lat, gdy będziesz starszy i (być może, choć szczerze wątpię) mądrzejszy nie musiał rumienić się ze wstydu czytając ten cały chłam.

Zachęcam do zastanowienia się nad sobą i motywami swoich działań

pzdr

Mac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Być może jest to z mojej strony megalomaństwo,/.../

Oj Ty nasz megalomanku, Ty, Ty!

 

>McGywer, który nie wiadomo skąd wiedział od razu, że wątek wylądował w niusach.

Nie wiesz? No to ja Ci powiem!

Otóż nie wiem czy zdajesz sobie z tego w pełni sprawę, ale stałes sie celem zbiorowego ataku. To był prawdziwey spisek! Operacja wymagała dużego wysiłku logistycznego, wszystko było zaplanowane co do najmniejszego szczegółu! Zakładka Niusy była przygotowana, w ciagłym pogotowiu czerwony telefon łączący Nadredaktora z Mcgyverem, który tylko czekał na rozkaz. Na nic krzyki żony, lamenty dzieci, Mc siedział jak słup soli bite 72 godziny zapatrzony w czerwoną słuchawke. W końcu pojawiłeś sie Ty i stało się - telefon zadzwonił, atak został dokonany!!!

Tak to było.

Teraz pozostali juz tylko żydzi i cykliści, ale to już temat na inną opowiastkę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wiedza i doświadczenie przychodzą z wiekiem, najczęściej z wiekiem trumny.

Trochę sensu poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż McGywer, może i nie zmądrzeję i też w to wątpię, niemniej wystarcza mi rozumu i dzisiaj, by wiedzieć, że apelując o jeszcze silniejszą moderację w sytuacji gdy zostałem zbanowany zachowałeś się jak zwykła świnia, co się chce naczalstwu podlizać.

A czy będę wchodził na to forum, czy nie i co na nim będę uważał za stosowne pisać, to wyłącznie moja sprawa. Możesz się ze mną nie zgadzać, ale wyrzucać mnie masz akurat tyle samo prawa, co ja ciebie. Mogę zatem spokojnie powiedzieć, żebyś, jak ci się moje pisanie nie podoba, poszedł sobie na inne fora.

Poza tym uważam, że język jakiego używasz jest wulgarny i nie przystoi osobie dobrze wychowanej. Mam 50 lat i niechętnie toleruję szczeniackie odzywki pod swoim adresem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>kopaczmopa, a co Ci tak zależy gadać z tymi samymi osobami o tym samym w miejscu przez Ciebie wskazanym, bo to się do tego właściwie sprowadza teraz. I tak bywamy na kilku innych forach, więc jedno więcej, jedno mniej, co za różnica. Tematy słuchawkowe rozwijają się w nowym miejscu bardzo ładnie, a powtarzać się mało kto ma ochotę. Kiedyś stolica była w Gnieźnie, potem w Krakowie, a teraz jest w Warszawie. Nie walcz z tym, tylko przyjmij do wiadomości. :)

 

 

Ideologicznie michelangelo - po prostu uwazam ze dogadac sie mozna wszedzie, a poza tym szkoda mi tego calego dorobku i swietnego wątku, a audiohobby rowniez przegladam, choc wolalbym siedziec w 1 miejscu niz skakac co rusz:)

Wiesz jak jest - czesc osob nie zaloguje sie na audiohobby, czesc na mp3store czesc tu i dlatego uwazam ze chocby dlatego ten bodaj najwiekszy zbior fanow audio w calym internecie zasluguje na jakis fajny watek odnosnie sluchawek i szkoda ze czesc odeszla gdzie indziej. tak czy siak nie chcialem nikogo atakowac , idea przyswieca mi szczera, ale jesli faktycznie dalej tak pojdzie to bede musial sie zalogowac na audiohobby.pl bo tam faktycznie kwestie sluchawkowe sprawuja sie o niebo lepiej niz tu i jest o czym poczytac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.