Skocz do zawartości
IGNORED

Płyta gramofonowa - marzenia i złudzenia


Gość discomaniac71

Rekomendowane odpowiedzi

To po ki Ch**j zabierasz głos w zakładce analog,nie podoba się winynyl?! to wypier**aj do innych nośników!!!!

 

no sorry, ale to jest przykład zdeklarowanego chamstwa!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.jedni marza inni nie maja zludzen.

 

Jaka mądrość...

Można ją sobie interpretować na różne sposoby,

ale przecież wiadomo co poeta miał na myśli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

ostatni mój zakup miał jedno założenie

zakupy nosów najlepiej niegranych , a jeszcze lepiej "mało otwieranych"

tak mnie to zastanawia bo ciągle słyszę o taniości vinyla , i super jakości dzwięku z zajechanych trupów

cieszę się że kilku osobą odradziłem vinylowy kierunek co było dość łatwe, gdy ich żony dowiedziały się ile kosztuje vinyl starej daty w doskonałym stanie moje zadanie się skończyło ;)

nie musiałem podawać cen zeppów czu purpli

wystarczył 60 letni frank i pozamiatane

jeśli ktoś opowiada że takie płyty wyrwie za 5-czy 15zł to faktycznie żyje marzeniami i złudzeniami

 

z ciekawostek w takim usa to sprzedawcą się w głowie przewraca

żeby album garego moora zabezpieczać pierwszym tłokiem (gruba tektura) robina trowera a na wierzch położyć victorowego presleya ......

takiego sajgonu jeszcze nie widziałem

ale np. tacy japończycy gdy kupujesz cała dyskografię to zabezpieczą płyty tak, że upadek z 10m nic na paczce nie robi.

widać panie ,inna kultura sprzedaży.:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-2430-0-54805100-1405764188_thumb.jpg

post-2430-0-64519300-1405764200_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematem tym wchodzimy mocno w offtop ale i w sferę życia codziennego, prywatnego ponieważ "syndrom żony" nie odnosi się tylko do spraw audio.

;)

Taki przykład zabawny z mojego "podwórka"... przy zakupie okularów przeciwsłonecznych, Pan po pewnym czasie stwierdza, że wróci z szanowną małżonką, wskazując przynajmniej jedną parę, która mu się bardzo podoba. Dodać trzeba, że odpowiednio dobrane, dobrze w nich wygląda itd.

Zazwyczaj moja rada, jakże cenna :), by je brał bo jak przyjdzie z "doradcą" to wyjdzie z pustymi rękoma i będzie zmuszony kupić okulary za 10 PLN na ulicznym straganie.

Oczywiście staram się to przekazać w mniej bezpośredni sposób by nikogo nie urazić.

:]

Nie jest to oczywiście reguła ale sytuacja, w której Pan żegna się z upatrzonymi przez siebie okularami jest nader częsta.

 

Jestem ciekaw jak może Pani zareagować gdy przymierzaną trzeci raz przez siebie koszulkę/spodnie/wstawić odpowiednie/buty, szanowny małżonek poproszony o opinię wyrazi swą dezaprobatę podkreślając jakąś cechę swej wybranki.

 

Wracając do cen płyt. "Nie ma letko". Nauczyłem się cierpliwości w zakupach vinylowych. Ostatni mój zakup to Japońskie wydanie pierwszej płyty Led Zeppelin za 35 EURO. Muszę doliczyć przesyłkę ale to i tak poniżej 200 PLN a jak na alledrogo chcesz tę płytę w stanie NM to ceny wahają się 300-390 PLN.

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.