Skocz do zawartości
IGNORED

Topowy sprzęt z lat 90


selphy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przesadzajmy. Na mnie akurat 707ES tez nie zrobił żadnego wrażenia, a było to już kilka lat temu, te wzmacniacze powinny kosztować poniżej tysiąca. W tedy były by godne zainteresowania, bo konkurencja jest duża.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy. Na mnie akurat 707ES tez nie zrobił żadnego wrażenia, a było to już kilka lat temu, te wzmacniacze powinny kosztować poniżej tysiąca. W tedy były by godne zainteresowania, bo konkurencja jest duża.

Jak kilka lat temu miales taki gust jak teraz to sie nie dziwie, bo Sony nie zaleje Cie basem jak Denon

Sam zreszta widzisz jak odbior sprzetu sie rozni, Ty wybrales Denona zamiast marantza, a ja PM-16 uwazam za conajmniej klase lepszego niz Denona

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bumpalump
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Dziecinne odbijanie piłeczki, nie umiesz czytać ze zrozumieniem, jesteś nie osłuchany itp. Cały Discomaniac71. Śledząc Twoje posty mozna zauwazyc że zawsze musisz bić pianę i z kimś walczyć udowadniając swoje tezy. Odkrywać Amerykę.

 

Kim ty jesteś? I jakim prawem po mnie jedziesz? Prostego komunikatu nie potrafisz zrozumieć? To może jeszcze raz - wersja dla niedowidzących.

PISAŁEM WYŁĄCZNIE O SYGNATURZE WZMACNIACZA - GUZIK MNIE OBCHODZISZ TY, TWÓJ SYSTEM I TO JAK U CIEBIE GRA.

 

Teraz rozumiesz??? Bo ja więcej tłumaczył nie będę.

 

Jak kilka lat temu miales taki gust jak teraz to sie nie dziwie, bo Sony nie zaleje Cie basem jak Denon

Sam zreszta widzisz jak odbior sprzetu sie rozni, Ty wybrales Denona zamiast marantza, a ja PM-16 uwazam za conajmniej klase lepszego niz Denona

 

Mariusz, w niejednym systemie Sony leje basem. Zwłaszcza 830ES. Nie bez kozery miał opinię zamulacza. Tak brzmi i tyle. To, że Tobie udało się zbilansować jego charakter super jasnymi kolumnami to tylko plus dla Ciebie. Rafał ma chyba teraz Yamahe. Nie Denona. Rzadko ostatnio bywam na forum więc coś się mogło zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał ma chyba teraz Yamahe. Nie Denona. Rzadko ostatnio bywam na forum więc coś się mogło zmienić.

Tak, obecnie ma AS-2000

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kim ty jesteś? I jakim prawem po mnie jedziesz? Prostego komunikatu nie potrafisz zrozumieć? To może jeszcze raz - wersja dla niedowidzących.

PISAŁEM WYŁĄCZNIE O SYGNATURZE WZMACNIACZA - GUZIK MNIE OBCHODZISZ TY, TWÓJ SYSTEM I TO JAK U CIEBIE GRA.

 

Teraz rozumiesz??? Bo ja więcej tłumaczył nie będę.

 

 

 

Pojechałem Ci? W którym momencie? Chyba nie wiesz co to znaczy z kimś pojechać. Nie napisałem nic co nie byłoby prawdą. To, że odpowiadasz atakiem świadczy tylko o Tobie, a nie o mnie.

 

Kolega Bumpalump również stworzył odpowiednie warunki dla 830ES i nie ma problemu z basem. Najwyraźniej Ty tego nie potrafisz zrozumieć, że sygnatura może się zmienić w ODPOWIEDNIM SYSTEMIE.

Wycieczki personalne typu "guzik mnie obchodzisz" możesz sobie darować. Na nikim to nie robi wrażenia, a tylko potwierdza to, że masz jakiś problem ze sobą.

Nie potrafisz prowadzić rozmowy na poziomie. Tam gdzie kończą się silne argumenty, pojawia się argument siły. Twoje wypowiedzi są tego przykładem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Sygnatura jest sygnaturą i system dobiera się pod sygnaturę. Tylko tyle i aż tyle. W przypadku tego wzmacniacza nie jest to wcale łatwe. Rzadko się udaje. Znam twoje Jamo i resztę przemilczę a ty możesz sobie wmawiać komu chcesz jak wielu przed tobą i po tobie. Mnie to mało interesuje.

 

Ode mnie się odpierwiastkuj. Nie przenoś swoich problemów na innych. I polecam definicję sformułowania "argument siły".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"odpierwiastkuj" sam to wymyśliłeś? Mistrzem w przenoszeniu swoich problemów na innych jesteś Ty panie discomaniac71.

 

Wmawianie czegoś komuś innemu zdaje się również jest Twoja domeną. Przypomnijmy sobie Twoje poczynania na forum. Założenie kilku kont i pisanie samemu ze sobą hmm.

Czy to przypadkiem nie wmawianie ludziom swoich założeń na dany temat hmm?

Panie Discomaniac71 nie ładnie tak obracać kota ogonem i przenosić swoje własne grzeszki na innych.

 

Rzadko się udaje w przypadku SonyTa - F 830ES, mnie i koledze Bumpalump się to udało. Także nie jest to wcale takie trudne i nieosiągalne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Ja za swoje grzechy odpokutowałem i chyba jako jeden jedyny potrafiłem się do nich przyznać. Wszystko wyjaśniłem w stosownym wątku na bocznicy. Forumowiczów z wieloma, zdublowanymi kontami jest całe mnóstwo. Właśnie dałeś dowód, że jesteś jednym z nich. Mam nadzieję, że moderacja zwróci na to uwagę.

 

Masz wyraźnie jakiś problem sam ze sobą i szczerze mówiąc mało mnie to obchodzi dlatego bądź uprzejmy od... się ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki plus ze kolumny zrobilem sam nie liczac skrzynek, ale chyba o to w tym chodzi, inni latami przewalaja klocki i szukaja dopasowania, ja zalatwilem to kolumnami.

Obecnie wygrzewam nowe glosniki niskotonowe Sb Acoustic, pozniej pewnie kilka tygodni strojenia zwrotnicy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha i tu się mylisz nie mam dwóch, trzech i kilku kont . Buhahaha ten donos Ci nie wyszedł, za to pokazałeś swoje kolejne oblicze.

 

Chętnie się poddam lustracji ze strony Moderatorów i administracji. Proszę sprawdzić IP itd . Jednak wynik śledztwa proszę przedstawić PUBLICZNIE. Nie mam nic do ukrycia.

 

 

 

Dlaczego się tak unosisz hmm? Prawda w oczy kole? Czas powiedzieć jasno co jest triumfem. Spójrz z perspektywy na swoją działalność na forum. Z Ilona uczestnikami mileś wojenki? I Ty masz moralne prawo pouczać innych? Panie Discomaniac71 naprawdę nie przystoi.

 

Mówię jak jest, tylko tyle i aż tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Fashi

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Oceniać możesz sobie swój system. Ode mnie wara ! Nie tobie podważać, komentować i kwestionować to co zrobiłem na forum i dla forum. To tylko sieć. Ja nie jestem tworem internetowym. Bywam w różnych miejscach, na spotkania przyjeżdżają forumowicze z całej Polski. Różnica zdań jest czymś naturalnym. Rozmowy zawsze odbywają się w spokojnym, rzeczowym tonie. Nawet ci którzy kiedyś rzucali pogróżki dzisiaj chętnie podają rękę. Zmądrzeli. Wcześniej zrobiło im się trochę wstyd. Takie życie.

A tutaj jest tylko forum. Literki na ekranie. I tyle.

 

To był mój ostatni post skierowany do ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak kilka lat temu miales taki gust jak teraz to sie nie dziwie, bo Sony nie zaleje Cie basem jak Denon

Sam zreszta widzisz jak odbior sprzetu sie rozni, Ty wybrales Denona zamiast marantza, a ja PM-16 uwazam za conajmniej klase lepszego niz Denona

Jak bym wepchnal 4x20cm do 15m2 to i może taki PM-16 dal by radę z basem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez osobistych wycieczek proszę. Na razie traktuję to jako "gorączkę sobotniej prawie nocy" ;)

Kolejne osobiste zaczepki potraktuję zgodnie z Regulaminem. Pytanie tylko po co to komu?

Mod.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chętnie się poddam lustracji ze strony Moderatorów i administracji. Proszę sprawdzić IP itd . Jednak wynik śledztwa proszę przedstawić PUBLICZNIE. Nie mam nic do ukrycia.

IP w dzisiejszych czasach? Nie róbmy jaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer ip + dane operatora na temat przyznania numeru jednoznacznie identyfikują komputer (edit: w zasadzie miejsce podłączenia do sieci, a nie samo urządzenie), nawet przy dynamicznym przydziale ip w czasie. Trudniej jest, kiedy osoba łączy się przez cebulkę typu TOR, ale zawsze można stwierdzić, że to z bramy TOR przychodziło połączenie, co jest słabą, ale zawsze poszlaką co do "szemranych" intencji użytkownika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rabin-hood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wątpienia wysokie modele Sony ES można zaliczyć jako topowy sprzęt lat 90. Niektórzy niepotrzebnie sugerują się niską ceną tego sprzętu w latach 90, te sprzęty były wycenione dużo taniej niż konkurencja, a oferowały często znacznie więcej, mając na myśli np budowę, jakość wykonania, funkcjonalność, bezawaryjność, dźwięk jest kwestią gustu. Osobiście posiadam 870ES z kolumnami Jamo Concert 11

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę przeprowadzić rzetelne "śledztwo" a wyniki podać do wiadomości publicznej. Nie mam nic do ukrycia. Donosy Discomaniac71 można włożyć sobie w buty. Być może ktoś bedzie wyższy dzięki temu?

Wpisy nie były oceną Twojej osoby, a przedstawieniem prawdy na dany temat. Oceny dokona każdy sam.

Mówię jak jest odnośnie pewnych kwestii i zdarzeń. To prawda, ludzie wiedzą jak to wygląda. Reakcja świadczy sama za siebie. Nic więcej nie trzeba dodawać. Dziękuję, że po raz kolejny pokazałeś swoją prawdziwą twarz :-)

Sony 830ES jest dobrym wzmacniaczem, nie ukrywa szczegółów itd. Aczkolwiek zapewne są lepsze zgadzam się. Jednak nie można na Sony wieszać psów.

To jest mój przedostatni post skierowany do Ciebie drogi Discomaniac71.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sansu Au-Alpha 907MR... kiedyś nie wierzyłem w urok tych urzadzen, do czasu poważnego odsłuchu, zeby bylo zabawniej, stycznosc z tym modelem mialem dwa razy, pierwszy raz w zasadzie zupelnie przypadkowo bo moja wizyta była w innym celu ale juz wtedy grajac sobie cichutko na godzinie 7 przykul moja uwage roznorodnoscia wybrzmien na basie i przestrzenia jaka kreowal zestaw. Drugi odsluch juz byl duzo dłuższy oraz na moich płytach. Banan na twarzy bez względu na poziom głośności, dynamika i swoboda wybrzmien, nalezy jednak pamietac ze kolumny sa dosc okazałe JBL L100T a wiec bardzo mocne 12 cali na basie.

Ciężko mi w tak kwiecisty sposób opisywać doznania jednak detalicznośc, powietrze wokol dzwieku, najdrobniejsze muśnięcia wszystko szło precyzyjnie zlokalizować i usłyszeć, bardzo wyraźna i naznaczona średnica przy wokalach z płyty zero7 można było się rozpłynąc na długie godziny.

Z tego miejsca chciałbym też przeprosić wszystkich których w przeszłości obraziłem wyrażając złe zdanie na temat sprzetu z którym nie miałem styczności.

 

Sprzet dźwiękowo jest rewelacyjny na każdym poziomie, gdy dodamy do tego imponującą budowe oraz tzw. felling of use czyli kontakt fizyczny ze sprzętem, sposob w jaki przeskakują regulatory wejśc mamy swiadomosc ze obcujemy ze sprzetem najwyzszej klasy.

 

Jak widać człowiek całe życie sie uczy i zdobywa doświadczenie, zaskakujące jest to ze w tak krótkim czasie mozna zrewolucjonizowac swoj swiatopoglad z miejsca z ktorego wydawalo sie ze obecny system nas satysfakcjonuje.

 

Tak wiec polecam każdemu, odsluchy odsluchy jeszcze raz odsluchy i odrzucenie uprzedzen

 

Urzadzenia te wiec smialo można zaliczyć do topowych, maja one bowiem wszystko to co topowy sprzet miec powinien, dzwiek, budowe, niezawodnosc filozofie ktora przyswiecala konstruktorom, uzyte elementy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bumpalump
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele będzie odsłuch na innych kolumnach, ale gra caly zestaw, jesli gra swietnie to zarowno zasluga Sansui jak i kolumn.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bumpalump

rozumiem Twoje wrażenia przez kilka lat miałem możliwość obcowania ze sprzętem Sansui .Fajnie że potrafisz przyznać się do błędnej oceny wysokich modeli tej marki . Szacun za odwagę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co tu rozumieć? Klucz do dobrego grania zawsze leży w większości do kolumn.

Na takim poziomie nie zagraja nawet najlepsze kolumny jesli nie beda mialy odpowiedniego towarzystwa.

 

Wiec udzial wzmacniacza Sansui jest taki sam jak i kolumn.

 

Polecam posłuchać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.