Jump to content
IGNORED

Szukam nazwy tego utworu .

natalia0726"wp.pl

Recommended Posts

nie wyczułeś sarkazmu :)

bardziej chodziło mi o to ,że nasze forum to nie miejsce na tego typu zapytania , tym bardziej jeśli dotyczą nowoczesnej muzyki klubowej

"Nasze" to znaczy czyje forum? Twoje prywatne?

Jak na razie, to AS jest ogólnodostępnym forum i należy niejako do wszystkich Użytkowników!

I tego typu pytań, wątków w zakładce "Muzyka" jest mnóstwo i jakoś nikomu, oprócz Ciebie, to nie przeszkadza...

I mamy jakiś nowy podział na "prawdziwą muzykę" i "muzykę bee"?

Muzyka jest i zawsze pozostanie muzyką - jedni słuchają discopolo, inni rocka, a jeszcze inni jazzu czy np, muzyki klubowej.

Szkoda, że jako Forumowicz z długoletnim stażem nie reprezentujesz w tej kwestii takiej postawy, jak np. Tomasz Stańko...

When the music's over turn out the lights...

i jakoś nikomu, oprócz Ciebie, to nie przeszkadza...

mi to nie przeszkadza, widać ,że osoba o nicku natalia0726"wp.pl założyła specjalnie konto na tym forum ,żeby zadać to jakże nurtujące pytanie

'nasze' czyli Twoje też , nie bój się nikt CIę nie wyklucza

trochę luzu i poczucia humoru

żegnam

audiokarma.org

trochę luzu i poczucia humoru

żegnam

Spokojnie :) Za to nawet postawiłem kolejkę:

eeee mp3

może gdyby było we FLACu :]

;)

Natomiast teksty typu "nasze forum to nie miejsce na tego typu zapytania", po prostu mnie wkur...ją.

Jest już paru takich, którzy uważają, że to forum jest tylko "nasze" (czytaj: ich), i wystarczy - "nie idź tą drogą!" ;)

Żegnam.

When the music's over turn out the lights...

Spróbuj

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Zainstalujesz na telefonie, odtworzysz na komputerze tak aby telefon słyszał to i po chwili powinnaś dostać informację której szukasz.

Sony CDP-557ESD -> Inakustik Monitor Lemnos ->; Sony HAP-Z1ES -> Inakustik Excellence -> Sony TA-E80ES -> Inakustik Excellence -> Sony TA-N80ES -> Kimber Kable 8TC -> Jbl TL260/Sony SS-G7.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.