Skocz do zawartości
IGNORED

Klub winylowej płyty wolny od banów.


Gość masza1968

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie spokojnie usiąść?

Jakie spokojnie?

Czas najwyższy żeby w sprawie wkładki adekwatnej zacząć kombinować !

 

wkładka ledwie co ma ok. 50 godz. na grzbiecie, więc i w tej materii nie ma co kombinować :)

Koniec na ten rok !

 

Nowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

wkładka ledwie co ma ok. 50 godz. na grzbiecie, więc i w tej materii nie ma co kombinować :)

Koniec na ten rok !

 

Nowy.

Zaszalał Pan :) Poczułeś jakąś różnicę po odpaleniu w stosunku do poprzedniego pre?

 

A jaką wkładkę masz zawieszoną na swoim P-J?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkładka to 2m Bronze.

 

Foto tutaj

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Tak, zauważyłem ogromną różnicę na plus w stosunku do iFi, chyba w każdym calu. Jest bardziej muzykalny, nie traci jednocześnie detali, jest ich może ciut ciut mniej niż w iFi, (miałem takie wrażenie przy iFi, słuchając DSOTM – Mofi, że w niektórych momentach bas był wyraźniejszy, każde szarpnięcie struny mogłem wyselekcjonować, ale brakowało mu pazura przy solówkach) W stosunku do Lehmann Black Cube, ten sam poziom, ta sama jakość, ale na szczęście LPS-1 ma regulację gain, czego brakowało w Black Cube, co było powodem jego odesłania. Przy źle ustawionym wzmocnieniu również przy LPS1 występował problem z eksplozjami gdy igła przechodziła przez ryskę ect. ale po wysterowaniu, problem zanikał.

 

Tak jak wspomniałem wcześniej, jestem bardzo zadowolony z poziomu swojego toru, nawet 2. połówką potwierdziła, że przyjemnie sobie usiąść i posłuchać tak ładnie brzmiącej muzyki.

Więc jestem w domu - > teraz już tylko płyty, ale i tutaj zrobię sobie z miesiąc/dwa przerwę z zakupami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

2M Bronze = bardzo dobra wkładka. Ciakawi mnie na co ją w przyszłości wymienisz lub też jeśli będzie to gramofon, to jaki będzie nowy.

 

Tak jak wspomniałem wcześniej, jestem bardzo zadowolony z poziomu swojego toru, nawet 2. połówką potwierdziła, że przyjemnie sobie usiąść i posłuchać tak ładnie brzmiącej muzyki.

Więc jestem w domu - > teraz już tylko płyty, ale i tutaj zrobię sobie z miesiąc/dwa przerwę z zakupami.

No to pozostało się cieszyć płynącą z głośników muzyką.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2M Bronze = bardzo dobra wkładka. Ciakawi mnie na co ją w przyszłości wymienisz lub też jeśli będzie to gramofon, to jaki będzie nowy.

 

 

Dr.Feickert / SME V / Dynavector DRT XV-1t

:)

 

Czyżby się udało kolego Dominic?

 

Niestety się nie udało. Miałem na weekend wypożyczony, od dystrybutora, model na odsłuch i już go nie odsyłam.

 

Z samym inżynierem bezpośrednio nie udało mi się nawiązać „kontaktu”.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik zrobi sobie "dwu - trzymiesięczną" przerwę!:)) Okrutnie Cię, Dominiku - przepraszam za szczerość: buhaha! :) Miło pozdrawiam!:) - Jacek. PS - siem dopjero zacznie... Kurdeflak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa...Juz wierze w dwu / trzymiesieczna przerwe..))) Chyba kiedys, cos takiego mialem w planach... I klops.....Cale szczescie..)))

Chyba sie starzeje..........Na dobranoc...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... :) ale - ładnie śpiewa!:)) odczep się! :)) Lubię ją od dekady! I - dopiero od soboty mam fajnie (niezepsute)- winylki:! Przepraszam - od dwóch dekad: kurna, jak ten czas płynie :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że wpisałem się do klubu użytkownikow wkładek LYRA dostałem przedpremierową fotkę nowego standardu mocowania wkładek.

Jak widać mają być mniejsze, raczej do ultralekkich ramion. Niedługo premiera, pewnie zaraz będziemy kupować przelotki to mocowania tego na naszych patykach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

Tak jest. Piwo się należy :)

Miejsce 1- Astigmatic- gra tak, że może być. Nieźle

Miejsce 2- Manu Chao- tak sobie. Gorzej.

Miejsce 3 -Hugh Laurie- jeszcze bardziej tak sobie,gorzej niż gorzej.

 

Ogólnie żaden z tytułów dupy nie urywa, ani nie jest totalną jakościową wtopą. Może poza tym, że Hugh nie powinien moim zdaniem brać się za śpiewanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

Jako ciekawostkę może dodam, że Mike Olfield "Crises" z 1983 roku, wydanie niemieckie LC 3098 gra dużo gorzej od powyższych.

Ktoś zabrał cały dół :) Stan NM, zero trzasków.

 

Tak się zastanawiam jak ja musiałem mieć wyczynowy sprzęt, że kawałkami, które dziś nie mają u mnie basu kiedyś przestawiałem meble sąsiadom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostkę może dodam, że Mike Olfield "Crises" z 1983 roku, wydanie niemieckie LC 3098 gra dużo gorzej od powyższych.

Ktoś zabrał cały dół :) Stan NM, zero trzasków.

 

Tak się zastanawiam jak ja musiałem mieć wyczynowy sprzęt, że kawałkami, które dziś nie mają u mnie basu kiedyś przestawiałem meble sąsiadom.

Kiedyś sznytem był korektor w torze audio :-) i tym można było podbijać co kto chciał :-) najczęściej słynny "uśmiech" był ustawiony :-))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

Ktoś zabrał cały dół

 

E tam, co najwyżej mógł zasypać .:)

 

Tak się zastanawiam jak ja musiałem mieć wyczynowy sprzęt, że kawałkami, które dziś nie mają u mnie basu kiedyś przestawiałem meble sąsiadom.

 

Mnie też to dziwne jest ,pamiętam jaki basisko było zawsze kiedy grałem na sprzętach krajowej produkcji w latach 70tych.

 

 

Thrak , bez korektora .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

Kurde, chyba jednak bez doposażenia się w drugie ramię z wkładką mono się nie obejdzie... :(

Słucham sobie teraz monofoniczne wydanie DECCA z 1965r. Johna Mayalla.

Na stereofonicznej wkładce gra strasznie szczupło a kilka dni temu miałem na próbę od kolegi podwieszoną monofoniczną Koetsu Black. Na Koetsu ta sama płyta grała mocnym, tłustym dźwiękiem.

 

Muszę zliczyć płyty mono w swojej kolekcji ale podejrzewam, że z 50 ich się uzbiera z fajną muzyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak bez doposażenia się w drugie ramię z wkładką mono się nie obejdzie...

 

Masz ku temu predyspozycje sprzętowe - właśnie dlatego rozważałem zakup Z3, bo można w razie czego bez problemu dodać drugie ramię. ...a tłusty dźwięk, to coś w sam raz dla mnie :) Ostre granie fruwałoby pewnie aż miło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość SlawekR

(Konto usunięte)

W związku ze zgłoszeniami, posty o charakterze przepychanek personalnych zostały usunięte. Uprasza się dysktutujących o nie zastępowanie dyskusji tematycznej, dyskusją o dysktutujących. W przeciwnym wypadku będziemy zmuszeni zareagować bardziej konkretnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

W przeciwnym wypadku będziemy zmuszeni zareagować bardziej konkretnie.

Nie w moim wątku.

 

Jak moderacji się to nie podoba to niech urlopuje osobę, przez którą te niby przepychanki były.

Ja sobie nie pozwolę na cięcie równo wszystkich, nie bacząc kto prowokował.

 

W związku z tym zamykam wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

Jeszcze jedno celem wyjaśnienia...

 

Wielka szkoda, że excel nie pojął delikatnej aluzji, dlaczego słowa nie napisałem w jego wątkach od wrześnie ubiegłego roku. Niestety, nie był na tyle taktowny aby odwzajemnić się mi tym samym. Jeszcze większa szkoda, że moderacja tego nie wychwyciła tylko wzięła za siekierę po (najprawdopodobniej) jego zgłoszeniach.

Jego namolność i betonowe podejście do tematu wyprowadzić może z równowagi nawet człowieka o stoickim spokoju więc nikogo nie powinna dziwić reakcja uczestników tematu. Mnie nie dziwi.

Może dlatego, że nie jestem taką świnią, która uzurpuje sobie prawo do decydowania komu wolno coś napisać a komu nie, nie zbanowałem tego człowieka (zgodnie z tytułem wątku i własną mentalnością) licząc na jego przyzwoitość. Niestety, przeliczyłem się.

 

Dzięki excel za rozpieprzenie mi wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masza dziękujemy za otwarcie wątku.

 

Tylko proszę nie zapomnieć zagłosować w rankingu gramofonów i wyrobów gramofonopodobnych i gramofonopochodnych na UNITRĘ BAMBINO.

Mój zdecydowany faworyt w tej klasie.................juz wskoczył na pudło!!..........bambino,bambino,bambino,bambino,bambino,bambino,bambino!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.