Skocz do zawartości
IGNORED

jadis JP 30 MC + defy 7 vs Conrad Johnson / Premier 17LS2 +Premier 140 vs Octave HP 300MK 2 + Octave RE 280 MkII


julek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się składa, że mam zarówno SP 25SE jak i Zollery Imagination :). I nie wiem czy się z Tobą zgodzę. Oczywiście Zollery są obłędnie szybkie, ale po części wynika to z bardzo krótkiego basu.

jak zmienisz zwrotnicę, to bas (i nie tylko on) - się w pełni ujawni :) Ale nie w tym rzecz - Imagination są w stanie odtworzyć bardzo szybki i bardzo gęsty w wydarzenia materiał bez zniekształceń - niezależnie niemalże od poziomu głośności, z zachowaniem nienaruszonej konstrukcji sceny. A teraz pokaż mi inne w cenie np. do 50-70 tys - które to zrobią bez podbarwień, zaduszenia się i wszystkich innych "efektów specjalnych" z typowych kolumn.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zmienisz zwrotnicę, to bas (i nie tylko on) - się w pełni ujawni :) Ale nie w tym rzecz - Imagination są w stanie odtworzyć bardzo szybki i bardzo gęsty w wydarzenia materiał bez zniekształceń - niezależnie niemalże od poziomu głośności, z zachowaniem nienaruszonej konstrukcji sceny. A teraz pokaż mi inne w cenie np. do 50-70 tys - które to zrobią bez podbarwień, zaduszenia się i wszystkich innych "efektów specjalnych" z typowych kolumn.

TAD/Pioneer S2-EX

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAD/Pioneer S2-EX

nie ta skuteczność, nie ta objętość, nie wiem jak z neutralnością. ale zostawmy... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W.Pacuła,J.Kłos i kilku innych dało bardzo pozytywne recenzje tych kolumn....ciekawe dlaczego?

pewnie ich pochlebna opinia to farmazon aby dystrybutor mógł się pozbyć tych kolumn z magazynu

co ja mogę powiedzieć na ten temat....jeżeli ktoś nie miał ich u siebie to lepiej niech się nie wypowiada bo tylko pier**li bzdury ..

ten co ma te kolumny i mu nie pasują to lepiej będzie jak sprzeda je w pizdu i problem z głowy

u mnie tylko gra skromny Jadis z tymi kolumnami i jakoś mi się to się podoba... pewnie jestem głuchy

 

Brawo Mirislav , dołączam do klubu głuchych , u mnie 25 grają z A-35 Accuphase w 18m i też mi pasuje.Panowie nie ma '' jedynie słusznych '' głośników , jest wiele miejsca dla innych kolumn i wzmacniaczy , więc kupujcie sobie inne i odpieprzcie się od tych 25 . Najpewniej niektórzy mają żle dobrane pozostałe elementy toru , po drugie nie mieli okazji ich posłuchać , po trzecie nie kupili ich bo były za drogie a teraz próbują udowodnić że kolumny za 7 tyś mogą zagrać lepiej , po czwarte maja wyimaginowane oczekiwania od kolumn za 15 tyś.Sredniej klasy sieciówka kosztuje 10tys i jak to się ma do 25 ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ta skuteczność, nie ta objętość, nie wiem jak z neutralnością. ale zostawmy... :)

nie ta skuteczność, nie ta objętość, nie wiem jak z neutralnością. ale zostawmy... :)

Neutralność ? Wzorcowa. Poza tym świetny bas i szybkość. No i detale prosto z głośników dual concentric z berylową membraną wysokotonową. Grają już z 40 watową lampą. I to jak...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.