Skocz do zawartości
IGNORED

Coś cięższego -> Behemoth - The Satanist ->wasze opinie


Yasioo

Rekomendowane odpowiedzi

Co to znaczy nie krytykuj?

Od tego jest forum dyskusyjne, żeby można było wyrażać swoje zdanie. Nie tylko pozytywne. Właśnie dlatego, że jest więcej tych wpadających w zachwyt nad byle badziewiem niż takich, którzy ośmielą się mieć inne zdanie - to jest tyle "wspaniałych" dzieł, które tak naprawdę nie wykraczają ponad przeciętność, albo są po prostu marne, ale mają opinię dobrych.

Ja właśnie słucham i albo chwalę, albo krytykuję. I tak powinien postępować każdy na tym forum.

 

Obraziłem fanów Behemotha? To przepraszam, ale to co oni tworzą to dno, nie nadające się DLA MNIE do słuchania.

 

Ktoś wcześniej nazwał ostatnią płytę Opeth "spłukiem", czy jakoś podobnie.

Idż i opierdziel go, że nie powinien krytykować i się nie zna, tym bardziej, że jest to bardzo dobra płyta, ale być może dla fanów Nergala to mdły pop, bo nie rzygają growlingiem.

Nie wiem czemu nazywasz muzykę Behemoth dnem. Disco polo to łajno i dno :-) Behemoth'a trzeba po prostu zrozumieć. Tak jak math-metal :-) dla niektórych to bezsensowne policzona na kartce i odegrane bez uczucia ch.. wie co a dla fanów tej muzy to genialne dźwięki bujające w metrum 13/16 :-)

Opeth lubię każdy i z growlem i ten ostatni i wcześniejszy z Heritage. Tak jak Camel, którego wielkim fanem jest Mikael z Opeth'a.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 6 miesięcy temu...

Co to znaczy nie krytykuj?

Od tego jest forum dyskusyjne, żeby można było wyrażać swoje zdanie. Nie tylko pozytywne. Właśnie dlatego, że jest więcej tych wpadających w zachwyt nad byle badziewiem niż takich, którzy ośmielą się mieć inne zdanie - to jest tyle "wspaniałych" dzieł, które tak naprawdę nie wykraczają ponad przeciętność, albo są po prostu marne, ale mają opinię dobrych.

Ja właśnie słucham i albo chwalę, albo krytykuję. I tak powinien postępować każdy na tym forum.

 

Obraziłem fanów Behemotha? To przepraszam, ale to co oni tworzą to dno, nie nadające się DLA MNIE do słuchania.

 

Ktoś wcześniej nazwał ostatnią płytę Opeth "spłukiem", czy jakoś podobnie.

Idż i opierdziel go, że nie powinien krytykować i się nie zna, tym bardziej, że jest to bardzo dobra płyta, ale być może dla fanów Nergala to mdły pop, bo nie rzygają growlingiem.

a może tyn dnem jest Twój zestaw ( sprzęt ) który nie daje rady odtworzyć co najmniej poprawnie tej muzyki .......................

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może tyn dnem jest Twój zestaw ( sprzęt ) który nie daje rady odtworzyć co najmniej poprawnie tej muzyki .......................

 

Jakiej muzyki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.