Skocz do zawartości
IGNORED

Końcówka mocy do 1000zł


peso310

Rekomendowane odpowiedzi

ano - zależy jakiego rotela z jakim sansui sie porównuje..., bo wiadomo toroidalny zasilacz jest lepszy od klasycznego, nie ma tam takich strat energi, poza tym jest mniejszy i lżejszy, - dla dźwięku to nie ma znaczenie - zasilacz dźwięu nie przetwarza :P:) - robią to inne elementy wzmacniacza - zasilacz tylko ma prądu dostarczać....

dla przykładu sansui au-a907 ma zasilacz 850w , a rotel rb990 1000w , a taki rhb-10 -2x1000w , zasilacz w sansui waży 13kg (tylko i wyłącznie przez te ciężkie blachy w zasilaczu) , a w rotelu 7,5kg jeżeli 850w jest lepsze niż 1000w to ..... mamy tu chyba "inną matematykę :)"

jak dla mnie toroidalny transformator zawsze jest i będzie lepszy od klasycznego "z blachami w środku"

ale nie mówie nikomu na złość , bo sansui nie słuchałem żadnego .... , ale wg mnie sansui urosło do takiej wysokiej rangi tylko i wyłączne przez małą grupke osób z tego forum posiadających wysokie modele au-a907 itp. a w niższych modelach sansui np. au-901/911 też mamy "klasyke" czyli toroid i dwa duże kondensatory... :P tylko a-907 opiera sie na dużym zasilaczu i nie potrzebuje dużych pojemnośći filtrujących... - nie mówie ,że to złe rozwiązanie,

ale mi tam pasuje "ostrzejsza i dynamiczniejsza" szkoła grania np. rotel , krell - nie nawidzę ciągnącego i zamulającego basu - nie wsłuchuje sie w niuansiki jak audiolif :) - bo ... w mojej muzyce nie ma na to czasu ! (do 250 uderzeń na minutę :))

pozdrawiam i "bez odbioru" :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jakież to końcówki Philipsa grają aż tak dobrze? Jakby nie było to Rotel w relacji cena/jakość jest naprawdę niezły ale jak zwykle nie pasuje do wszystkiego. Z jednymi kolumnami zagra dobrze a z innymi dużo gorzej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie !

 

i dlatego tez wcale mnie nie kusilo by tu cos pisac

to nie ja zaczalem wychwalc jedne a inne do smietnika

 

wlasnie ma sie to tak ze dla jednego te do smietnika a dla drugiego tamte do smietnika

 

zaraz przyjdzie ten co uwielbia sony i tez powie wszystko do smietnika bo jest....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość DORAMAT

(Konto usunięte)

SZYMEK 20

 

Mam tą przewagę na d Tobą, że ja Rotele rózne słuchałem , a Ty sansuie nie - to jak możesz porównywać? Co do wydajności Traf. 911- 720 watt, 901 - 830 watt, 707 - 1000 watt, 907 -1250 wzwyż w zalezności od wersji, a biorać pod uwagę że trafo trafu nie równe jesli chodzi o wykonanie (sansuia zaczynało swoją historię własnie od produkcji wysokiej klasy transformatorów) to i tu może nie być rózowo dla rotela. Żeby było jasne Rotele to nie są złe wzmaki - ale cholernie ostro brzmiące i nie każdemu to się może podobać.

 

Co do technicsów i wydajności - proponuję podłączyć su-v8, su-v9, su-v10, su-8099- optyka co do wydajności technicsa może się mocno zmienić. ... Pisze to bez żadnej uszczypliwości.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu Rotel Rulez. Haha.

Masz alergię na ta markę?;-)

Tak. Rotel 1070 lub 1090.

Czemu akurat RB-1090?

RB-1070 to dobra propozycja do tych kolumn,

niezrozumiałym jest dla mnie dlaczego akurat poleciłeś tak mocną końcówkę ( RB-1090 ) do tych kolumn, przecież zakup tej końcówki to koszt 4/5 x droższy niż chce przeznaczyć założyciel tego wątku.

RB-1080 gra podobnie do RB-1090, a można już ja wyhaczyć do 3tysięcy zł.

 

akurat miałem koncówki rotela i dawno wyjechały na rzecz se 9021

Jaką?? ( już przeczytałem poniższe wpisy i wiem )

Pytam dlatego, bo wiem z własnego doświadczenia, że końcóweczka a końcówka Rotela nie są sobie równe.

A porównywałeś wyższe modele Rotela z tą RB-980BX?

 

980 bx jest lepszy dźwiękowo od 990 bx.

????;)

 

Strzeże to ja sobie zadaje pytanie, czy ty słuchałeś, porównywałeś RB-980BX z 990/991/1080/1090?

 

z tym technicsem i wydajnością to ktoś tutaj sobie niezłe jaja robi :)

Pewnie by się znalazło kilka rodzynków, SE-A3/SE-A3000, czy A1

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

technics_sea1-inside.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Co do wydajności Traf. 911- 720 watt, 901 - 830 watt, 707 - 1000 watt, 907 -1250 wzwyż w zalezności od wersji"

 

HA HA HA ! :P

hłopie zejdź na ziemie !!!!! - czytaj "klub sansuji !"

realnie na 1000% to:

au911 - 560w

au901 - 380w

alfa au707 (wszystkie modele) - do 600w (trwałej)

alfa au 907 (wszystkie modele) , i sansui B-2102/B-2103/B-2105 - do 850w (trwałej)

sansui B-2301/2302 - 1200w

rotel ra-908/bx 500w (trwała)

rotel rb990/bx - 1000w (trwała)

rotel rhb-10 - 2000w (trwała)

sony - ta-f770/707es - 500w (trwała)

a- mówimy o mocy trwałej (nie chwilowej - żeby sie zrozumieć... :))

bo , to ,że pisze w instrukcji/serv manualu tyle , to nie znaczy ,że każda wersja (nie na każde napięcie zasilania) tyle bierze, bo np. w sony f770es - też pisze ,że 760w - ale transformator tyle nie ma i tak samo pisze sansui te podane wysokie moce zasilaczy tyczą sie tylko wersji uk/jap , a nie na 230v !

 

"to i tu może nie być rózowo dla rotela" - mówiąc to - zapewne pomyliłeś jedno słowo.... - powinno być "to i tu może nie być rózowo dla sansui" !:P

poza tym - jest jeszcze ważniejsza rzecz w której rotel pokonuje (i to mocno) sansui - to CENA !!!! (no i cena/jakość) bo ten stosunek sie liczy..... - najbardziej,

bo co to za radocha wywalić 5000zł na ponad 20-sto letni sansui au-a707 (albo ponad 8000zł na au-a907) i nie dość ,że sprzęt sie niczym nie wyróżnia , to na dodatek kosztuje 3x tyle co jego odpowiedniki innych firm, a jak by tego było mało to... - często sie psuje ,!!! :), albo kupującym je ciągle czegoś tam brakuje w tym sansujowym dźwięku - czyli dobre to to nie może być! :)

no i ta czczątkowa dostępność sansuiuw .... :(

 

" Co do wydajności Traf. 911- 720 watt, 901 - 830 watt, 707 - 1000 watt, 907 -1250 wzwyż w zalezności od wersji"

 

HA HA HA ! :P

hłopie zejdź na ziemie !!!!! - czytaj "klub sansuji !"

realnie na 1000% to:

au911 - 560w

au901 - 380w

alfa au707 (wszystkie modele) - do 600w (trwałej)

alfa au 907 (wszystkie modele) , i sansui B-2102/B-2103/B-2105 - do 850w (trwałej)

sansui B-2301/2302 - 1200w

rotel ra-980/bx 500w (trwała)

rotel rb990/bx - 1000w (trwała)

rotel rhb-10 - 2000w (trwała)

sony - ta-f770/707es - 500w (trwała)

a- mówimy o mocy trwałej (nie chwilowej - żeby sie zrozumieć... :))

bo , to ,że pisze w instrukcji/serv manualu tyle , to nie znaczy ,że każda wersja (nie na każde napięcie zasilania) tyle bierze, bo np. w sony f770es - też pisze ,że 760w - ale transformator tyle nie ma i tak samo pisze sansui te podane wysokie moce zasilaczy tyczą sie tylko wersji uk/jap , a nie na 230v !

 

"to i tu może nie być rózowo dla rotela" - mówiąc to - zapewne pomyliłeś jedno słowo.... - powinno być "to i tu może nie być rózowo dla sansui" !:P

poza tym - jest jeszcze ważniejsza rzecz w której rotel pokonuje (i to mocno) sansui - to CENA !!!! (no i cena/jakość) bo ten stosunek sie liczy..... - najbardziej,

bo co to za radocha wywalić 5000zł na ponad 20-sto letni sansui au-a707 (albo ponad 8000zł na au-a907) i nie dość ,że sprzęt sie niczym nie wyróżnia , to na dodatek kosztuje 3x tyle co jego odpowiedniki innych firm, a jak by tego było mało to... - często sie psuje ,!!! :), albo kupującym je ciągle czegoś tam brakuje w tym sansujowym dźwięku - czyli dobre to to nie może być! :)

no i ta czczątkowa dostępność sansuiuw .... :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest wielka "radocha" gdyby jej nie było to ten sprzet kosztowalby tyle ile .....uzywane rotele

 

niestety kosztuje inaczej i nie przypadkiem

 

 

dla niektórych na rotelu swiat sie konczy jako skonczona lub do dopracowania drobnego doskonałosc i nawet nie ma co sobie głowy zawracac innymi bo leopiej byc nie moze ;)

cóz ... nie dla wszystkich

 

niektorzy maja "radoche" by "wywalic" 5 klocków na 20 letni sprzet inni na 40 letni

 

i nie sa durniami jak Tobie sie wydaje

a moze i sa i dobrze sie Tobie wydaje

 

na moje odwrotnie niz Tobie ale niech tam kazdy sobie ....:)

 

ps

dla mnie rotel jest synonimem nedzy brzmieniowej

dla Ciebie odwrotnie

no cóz :)

 

wcale sie nie smuieje ani wysmiewam zwolenników nawet nie wysmiewam rotela bo nie wolno i nie mozna tego zrobic bo zwyczajnie ten sprzet swoje potrafi

 

ale dla mnie ... jak wyzej

 

tez polecam rotela ku rozwadze tu i tam jako wyjatkowo spasowujacy sie z.....

co nie znaczy ze dla mnie osobiscie sie nadaje do czegokolwiek

 

 

nawet gdybym "kuptał" pieniedzmi to wolałbym wywalic 5 klocków na....

niz 2500 czy 4500 na nowego "wypasionego" rotela

dla mnie to drugie sie nazywa wywalaniem a pierwsze super zakupem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla niektórych na rotelu swiat sie konczy jako skonczona lub do dopracowania drobnego doskonałosc i nawet nie ma co sobie głowy zawracac innymi bo leopiej byc nie moze ;)

Jak może wiesz jestem miłośnikiem marki Rotel i mam ich trochę w domu, ale również mam inne zabawki, ostatnio zakupione Pioneer SX-1980 oraz Sony X7ESD

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

chciałem poprawic

edycja spozniona

 

:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie rotel jest synonimem nedzy brzmieniowej

Skąd taka krytyka? na podstawie RB-980BX ??

Oprócz tego klocka co jeszcze miałeś z Rotela i z czym porównywałeś ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość DORAMAT

(Konto usunięte)

Ręce opadają.... można porównywać sansui vs accuphase, luxman, krell itd. I takie porównania maja sens. Ciekawe dlaczego 20, 30 letnie rotele kosztują grosze na zachodzie- i tam jakoś nikt nie wpadnie na to aby przyrównywać je do luxmanów i alph sansuia. A dla Twojej wiadomośći znajomy sprzedał wysoki model gryphona (3-letni) na rzecz 30 letniego luxman l-560. Tam też jest "tylko trafo + praktycznie dwa duże kondy. Ale Niemcy, Francuzi to głupki za wysokie stare sansuie, i luxmany płacą sporo a za rotele nie chcą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Niemcy,Francuzi to głupki za wysokie stare sansuie, i luxmany płacą sporo a za rotele nie chcą....

Każda marka ma w swoim menu swoje perełki, jak i również Rotel,

na aukcjach ciężko do kupienia z drugiej ręki, a jeśli się pojawią, to Niemcy i Francuzi też grosza nie szczędzą ;)

 

 

nawet gdybym "kuptał" pieniedzmi to wolałbym wywalic 5 klocków na....

Buhha ha, ciekawa forma produkcji pieniędzy, ale wszystko co nie jest zabronione, jest...;-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość DORAMAT

(Konto usunięte)

Każda marka ma w swoim menu swoje perełki, jak i również Rotel,

na aukcjach ciężko do kupienia z drugiej ręki, a jeśli się pojawią, to Niemcy i Francuzi też grosza nie szczędzą ;)

 

 

Buhha ha, ciekawa forma produkcji pieniędzy, ale wszystko co nie jest zabronione, jest...;-))

 

Do TomaszEOczywiście ,że tak- ale wku... mnie - jak ktoś pisze że nie słuchał i podłączał ale WIE LEPIEJ. Napiszę jeszcze raz słuchałem kilku roteli - i wcale nie tanich i to jedna z wielu manufaktur japońskich, która raz zrobi lepiej raz gorzej- ale na zachodzie kultowa nie była i nigdy nie będzie i koniec kropka. Do Szymek20A wątek sansuia czytałem, a swoją 911 kupiłem we Francji ponad 7 lat temu zanim ten wątek powstał i wiedziałem wcześniej co mam - oryginalny, mało grany i niegrzebany..... A to, że w Polsce je niektórzy "grzebią" cóż nie moja sprawa. Jakoś przewinęło mi się przez ostatnie lata wiele wzmaków używanych za 5 tysięcy i więcej (były tez tańsze) i z mniejszym czy większym żalem wszystkie je sprzedałem i nie żałuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie !

zresztą rotel to sprzęt dla ludzi, którzy wiedzą czego szukają - to nie jest sprzęt " dla wielbicieli plumkania i małych dziewczynek" :) - tylko sprzęt do konkRETNEJ muzyki , a nie do wsłuchiwania sie w szczegóły i i nne pierdoły - u mnie nawet nie ma na to czasu ! :) - ( za żwawe utwory ):) i pewno przez to nawet najlepsze rotele są tanie w stosunku do np sansui, i innych marek

 

zresztą ja audiolifem nie jestem :)

 

czy jak tam to sie nazywa :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a swoją 911 kupiłem we Francji ponad 7 lat temu

O tym mowa ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jakoś przewinęło mi się przez ostatnie lata wiele wzmaków używanych za 5 tysięcy i więcej (były tez tańsze) i z mniejszym czy większym żalem wszystkie je sprzedałem i nie żałuję.

A możesz wymienić kilka sztuk?

Może jakiś mam, albo miałem i porównywałem z Rotelem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą najwięcej w brzmieniu i tak zależy od głośników ... , ale wiele płaci sie za znaczek firmy.... ot np. takie głośniki "ESA INTRADA 3" :) w których to koszt głośników (wszystkich 6-ciu) to niecałe 1500zł , plus obudowy ok 1000 plus zwrotnice - 200 i mamy 2700zł , a kosztują 5000zł w sklepie i co :) - firma ma 2300 dla siebie... - wiadomo pomiary i doświadczenie kosztują... - ale czy aż tyle.... ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość DORAMAT

(Konto usunięte)

O tym mowa ?

http://www.google.pl...Mnqar1-PPWHzhtg

 

 

A możesz wymienić kilka sztuk?

Może jakiś mam, albo miałem i porównywałem z Rotelem

 

A proszę bardzo: Tak na szybko w okresie ostatnich 8 lat klasa "średnia" która była "fizycznie" u mnie w domu moje, lub pożyczone lub ostatecznie nie kupione po kilku dniowych odsłuchach: pm-95 (za te pieniądze co wołali kilka lat temu - nie warto), sm80 sc 80 (bardzo dobry dobry do gramofonu, dlatego był u mnie kilka lat podłączony pod jeden z gramofonów - poza tym bardzooo przeciętny nijaki wzmak) pm 16 i pm 14 mk2 (najlepszy marantz jakiego słuchałem). Onkyo grand integra a-8099 (bebechy przeniesione z m508)- nie wart pieniędzy jakie krzyczeli za niego kilka lat temu - ostaetecznie nie kupiłem , końcówki mocy m 508 i 5570 wraz z dedykowanymi pre - sprzedałem bez żalu , nad c575 (płaski bezbarwny dźwięk) cambridge audio ażur 840 - opinie o wyrobach tej firmy kiedyś napisałem post.... Musical Fidelity a5 - dobry wzmacniacz , accuphase e-206 oraz e- 212 aksamitny piękny dźwięk -ale bez wykopu luxman l-530 (do tej pory załuję że go nie kupiłem) sansui 707DR klasa sama w sobie - fenomenalny wzmak, ale jak dla mnie za bardzo neutralny. rotel ROTEL RB-1552 wraz z dedykowanym pre oznaczenia nie pamiętam - mocny, jazgotliwy wzmak

 

O tym mowa ?

http://www.google.pl...Mnqar1-PPWHzhtg

 

 

A możesz wymienić kilka sztuk?

Może jakiś mam, albo miałem i porównywałem z Rotelem

 

onkyo chodziło oczywiście o a-8890- wersja na 230 v

 

O tym mowa ?

http://www.google.pl...Mnqar1-PPWHzhtg

 

 

A możesz wymienić kilka sztuk?

Może jakiś mam, albo miałem i porównywałem z Rotelem

 

nad 750 oczywiście

 

zresztą najwięcej w brzmieniu i tak zależy od głośników ... , ale wiele płaci sie za znaczek firmy.... ot np. takie głośniki "ESA INTRADA 3" :) w których to koszt głośników (wszystkich 6-ciu) to niecałe 1500zł , plus obudowy ok 1000 plus zwrotnice - 200 i mamy 2700zł , a kosztują 5000zł w sklepie i co :) - firma ma 2300 dla siebie... - wiadomo pomiary i doświadczenie kosztują... - ale czy aż tyle.... ?

 

Jakbyś zobaczył koszt wytworzenia swoich paradigmów w stosunku do ceny ostatecznej - to byś się chłopie załamał....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednym słowem miałeś wielkie gówno :P

 

"w stosunku do ceny ostatecznej"

a skąd wiesz ile dałem :P:P:P ? :)

 

dodam ,że na pewno nie tyle ile piszą (i to sporo nie tyle :P:)

 

ważne , że ja jestem zadowolony i za nic nie przepłaciłem , w stosunku do ciebie (sansui - zamulające wzmacniacze :P:) z brakami w dynamice,

to ,że ty przepłaciłeś to nie znaczy ,że masz "sprzęt ze złota" (być może to kupa złomu) (bo sansui trohe waży... hehehehhe:P:):) - ale nie wagasie liczy tylko stosunek jakość/cena ! to jest najważniejsze!

ale dobra co tam - nie ma co wojny wszczynać....

 

uwielbiam takie dyskusje z ludźmi którzy dali kupe siana za sprzęt , a tak naprawde w ślepym teśćie by różnic nie wykryli między tym co mają , a sprzętem 3x tańszym - i co może jeszcze powiysz ,że mosz kable za 500 czy 1000zł !? he ?

 

łap :P !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

i niech audiofilą sie oczy otworzą !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość DORAMAT

(Konto usunięte)

jednym słowem miałeś wielkie gówno :P

 

"w stosunku do ceny ostatecznej"

a skąd wiesz ile dałem :P:P:P ? :)

 

dodam ,że na pewno nie tyle ile piszą (i to sporo nie tyle :P:)

 

ważne , że ja jestem zadowolony i za nic nie przepłaciłem , w stosunku do ciebie (sansui - zamulające wzmacniacze :P:) z brakami w dynamice,

to ,że ty przepłaciłeś to nie znaczy ,że masz "sprzęt ze złota" (być może to kupa złomu) (bo sansui trohe waży... hehehehhe:P:):) - ale nie wagasie liczy tylko stosunek jakość/cena ! to jest najważniejsze!

ale dobra co tam - nie ma co wojny wszczynać....

 

uwielbiam takie dyskusje z ludźmi którzy dali kupe siana za sprzęt , a tak naprawde w ślepym teśćie by różnic nie wykryli między tym co mają , a sprzętem 3x tańszym - i co może jeszcze powiysz ,że mosz kable za 500 czy 1000zł !? he ?

 

Gówno to Ty masz kolego- a jak nie wierzysz to przejdź się do filharmonii i posłuchaj jak brzmią instrumenty.... Łączyć ostrego jak żyleta rotela z równie ostrymi paradigmami + klotze równie "ciepło" grające to trzeba mieć niezłą wadę słuchu. SANSUI ALPHA ZAMULACZ BUHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.... Upss dopiero teraz spojrzałem ile masz lat - I WSZYSTKO JASNE....Bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHŁOPIE TO MA GRĆ ! , a nie wsłuchiwanie sie w szczegóły, wymienianie kondensatorków, oporniczków itp itd, albo kable za ileś set złotych....! - nie tędy droga! , kupić to z czego jest sie zadowolonym i słuchać , a nie pisać co dobre, bo wiadomo - swoje każdy chwali! :)

 

Mi tam pasuje ostrzejsze granie - i wg mnie dopiero połączenie rotel i paradigm fajnie pasuje do tego czego słucham

 

pewno jak bym ci zapakował kilka wzmacniaczy w czarne jednakowe obudowy to byś nie odróżnił ich od swego sansui 707dr czy au901/911 , byś gadał " o to gra fajnie" , a potem drugi wzmacniacz " o to podobnie" i trzeci "oooo to całkiem fajnie" itd, a na koniec kazał bym ci wybrać spośrud całej stawki (w których to obudowach były wzmacniacze zarówno za 500zł jak i za 5000zł) ty wybrał byś jedną obudowę - który wg ciebie byłby najlepszy , ja bym ci otworzył pokrywe - a w środku.... ot taki sony ta-f550es na przykład , albo rotel ra-980 - byś se włosy z głowy (i pewno nie tylko :P:):)) powyrywał ze złośći - jak łatwo ludzki mózg idzie oszukać :P:) hehe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pm 14 mk2 (najlepszy marantz jakiego słuchałem

Miałem okazję go posłuchać, nic specjalnego jak za prawie 11tysięcy zł.wyjściowej, daleko mu do klasy brzmienia Rotela RB-1080 i RC-1070 za 9tysięcy zł, nie wspomnę o połączeniu RB-1080 z RC-1082 w cenie PM 14MKII.

Według mnie Marantz przesadził z cena wyjściową tego PM 14MKII w jakości do brzmienia

Co do Marantza parę sztuk miałem słuchałem, a nawet kilka sprzedałem,

gdzieś o tym pisałem, a na moją wiarygodność wkleiłem link do z mojej strony allegro.

Zdecydowanie wolę brzmienie Denona w klasie do 9tysięcy zł.

jest ciekawsze niż PM-14MKII, takie jest moje zdanie i myślę, że nie tylko.

Jak wypadł w porównaniu PM-14MKII z twoim Sansui AU-X911DG?

 

Cambridge Audio Azur 840A v2 ciekawie brzmiący i zbudowany wzmacniacz jak za taką kaskę, Polecam.

--------------------------------------------

 

PS : Strzeże to już mi się nie chce więcej pisać w tym wątku z względów na chamstwo jakie się tu zaczyna robić

Pozdr.

Tomasz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.