Skocz do zawartości
IGNORED

wasze ulubione audycje radiowe


Kondi

Rekomendowane odpowiedzi

Od przyszłego tygodnia będę wreszcie posiadaczem fajnego tunerka (na marginesie nigdy, przenigdy nie kupię nic na allegro) i mam propozycję abyśmy zrobili listę ulubionych rozgłośnie radiowe, ulobionych audycji oraz region kraju w którym można posłuchać czegoś wg. każdego z Forumowiczy fajnego. Co Wy na to?

Zacznę od Kielc.

Radio Tak wieczorami są niezłe audycje:

Rockowa wyspa, Kanon muzyki rockowej, Arenbity.

Zasięg woj świętokrzyskie, Radom, Tarnów, Rzeszów (może przy dobrej pogodzie), Kraków raczej nie-zaczynają się górki.

Cęstotlowość 106,5 oraz 98 Fm

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna której słucham, Noc Muzycznych Pejzaży Piotra Kosińskiego w Trójce każdy piątek druga w nocy. Nagrywam na wideo (stereo sam dźwięk) i słucham kiedy mogę. Polecam najszczerzej i audycję i metodę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja ulubiona audycja radiowa jest audycja w trojce, w ktorej kiedys wystapilem na zasadzie lapanki. bardzo dobra audycja. od tamtego czasu nie trafilem na nic lepszego, dlatego z rzadka wlaczam radio, bo wiem, ze mnie tam nie bedzie. a szkoda:-)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat nie tyle na bocznicę, co do zakładki MUZYKA ....

 

ulubione

w domu -Trójka, ale tylko Kaczor, Niedźwiedź i Kydrynski. Poza tym ostatnio upadli tak nisko, że nie da się słuchac.

i w Dwójce wybrane z klasyką

w samochodzie - tam gdzie sięga (okolice Poznania/Kórnika) Rock Radio Wielkopolska, 105,6FM chyba, nie pamietam, mam zaprogramowane

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem - radio Wawa spory czas temu, kiedy było tylko rockowym radiem. Potem była błękitna komercja i kicha, teraz tego nawet nie włączam. Leciał prawie tylko Rock, audycje były super, w tym moja ulubiona - Rockowa 13-stka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Nocnik " glownie sobotni i kilka innych programow nadawanych przez Radio AFERA Politechniki Poznańskiej. Zbyt daleko do nadajnika wiec zamiast tunera komputer pracuje ciezko.

 

Radio AFERA 98,6 MHz Poznań

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver -> święta racja co do metody! Z tym, że magnetowid musi być stereofoniczny (wtedy zapis dźwięku jest dokonywany za pomocą głowic wirujących - bardzo dobra jakość). Idealne do zapisywania długich, późnonocnych audycji. Sam tak nagrywam "Trzy kwadranse jazzu" - we wtorek, niestety, trzeba skoro świt do pracy :-(

 

Poza audycją "Ptaszyna", Kaczkowski (już rzadziej) i Kydryński (częściej) w Trójce, no i przede wszystkim PR II, a tam m.in. Szachowski w "Sezonie na dwójkę".

 

Czekam na Radio Jazz na Śląsku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Pozdrowienia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radia słucham dużo w czym duża zasługa stacji nadających muzykę jaką lubię. Bo kiedyś, kiedy ich nie bylo, słuchałem znacznie mniej. Te stacje to Radio Klasyka i RMF Classic. Ta druga jednak lepsza, choć ostatnio dla odmiany słucham tej pierwszej. Z innych jeszcze Radio Pogoda. Trochę miałem przerwy, więc nie wiem, czy jeszcze prowadzi tam audycje Mann ale kiedy prowadził, to warto było posłuchać wieczorami. RMF, Radio Zet i Tok FM dobre jeśli idzie o wiadomości i audycje gadane. Muzyka jednak do niczego i do tego nadmiar konkursów wszelakich, a ja tego nienawidzę...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->santadog - no ci co mieli dostep do Radiostacji, to chyba fajnie mieli... ja nie mialem, wiec rzucilem definitywnie sluchanie radia, pod pewnymi wzgledami radio jest gorsze niz telewizja:-), bo zasmieca mozg bardziej dyskretnie:-), jak juz sie wlaczy to w tle leci godzinami i masuje leb roznymi pierdolami:-).

 

dwojki jeszcze czasem slucham, dopoki sie nie zabieraja za roznorakie 'felietony kulturoznawcze':-)

 

a ktos moze pamieta takie audycje jak 'radio clash', 'tam-tam', 'dzika rzecz'? to byly mile czasy... tacy dziennikarze muzyczni (Karp po zydowsku, plaski leb, cpt. America oraz brzozowicz, nie pamietam jaka mial ksywke:-)) juz sie nie trafia, howgh... zapraszali czesto marcina borhardta i palczewskiego, w radio publicznym, to se ne wrati...

 

pozdrawiam, nemes.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.