Skocz do zawartości
IGNORED

ksiazki - ostatnio przeczytane


antymalkontent

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno wśród audiofilow melomanów znajduja sie osoby które czasami cos przeczytaja dla nich wlasnie ten watek żebyśmy mogli sie dzielic ciekawymi pozycjami...

 

Moja ostatnia przeczytana to Ubik to powiesc fantastyczna

Obecnie od czasu do czasu poczytuje Nexus tez fantastyka to moj ulubiony gatunek obecnie.... opinia po skończeniu

 

Zapraszam do dzielenia sie waszymi pozycjami mozna pisac opinie na temat przeczytanych pozycji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez pera lat nie miałem książki w ręku ale w zimowe wieczory przeczytałem 4 książki. Wszystkie Andrzeja Pilipiuka o Jakubie Wędrowyczu. Pisarz pochodzi z mojej miejscowości gdzie co roku obchodzone są Dni Jakuba Wędrowycza i właśnie dlatego postanowiłem że przeczytam jego książki. Jeśli ktoś lubi książki które się łatwo czyta to polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Niedawno rzuciłem się na ambitniejszy projekt Pilipiuka, czyli "Oko jelenia". Warto było, gość ma odjechaną wyobraźnię!!!

 

Z innej tematyki- "Mróz" Ciszewskiego- też niezła książka- kryminał w skutej lodem Warszawie i "Fatum", niestety, nie pamiętam autora- dość "mroczne" opowiadania z Gdańska i okolic sprzed 300lat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Ostatnio powrót z gwiazd lema całkiem niezla. W przyszłości nieśmiertelnego w takim razie przeczytam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyki nie lubię, obserwując otoczenie uważam iż większość ludzi czytających fantastykę ma mało swojej wyobraźni (tylko mnie nie linczujcie, to jest subiektywna opinia i zdaję sobie sprawę że tak nie musi być). Ostatnie książki które przeczytałem są o tematyce wojennej. Można powiedzieć, że to dwa różne spojrzenia na wojnę od strony agresorów i nękanych. Pierwsza pozycja to "Byłem kierowcą Hitlera" i tu jest dokładnie opisane samobójstwo Adolfa wraz z żoną, spiskowanie przeciwko Hitlerowi i wiele innych faktów które przyczyniły się do jego upadku. Drugą pozycją jest "Wrota piekieł. Ravensbrück". makabryczny-obiektywny opis obozu, który leżał ok. 100km od Szczecina. Dostrzegamy tam cały przekrój nieludzkich zachowań niemieckich żołnierzy, ogromną wolę, siłę i chęć przetrwania obozowiczów-obozowiczek. Jako mężczyznę bardzo mnie poruszył opis naświetlania przyrodzenia promieniami rentgenowskimi.... następstwem tego była śmierć w męczarniach lub amputacja i również śmieć w męczarniach.

W głowie się nie mieści co działo się na tym świecie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.