Skocz do zawartości
IGNORED

Kilpsch f30


jachu000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakładałem już inny temat wyboru sprzętu nowego lub używanego do nagłośnienia salonu o wielkości 40m2. Miałem kilka propozycji. Budżet też był niewielki bo 4-5k ale to i tak sporo jak dla mnie. Zmieniam podejście i rozłożę zakup na dwa lub trzy etapy. Mam pytanie czy kolumny Klipsch F 30 to dobry wybór do takiego pomieszczenia.

Muzyka jaka będzie grana to pop, reggae,muzyka klubowa. Uwielbiam bas schodzący bardzo nisko. Czy te kolumny tak zagrają?. Następne pytanie nasuwa się co je napędzi. Zależy mi na wzmacniaczu stereo lub amplitunerze sieciowym koniecznie z usb pod uwagę biorę Yamaha R-N500 lub Onkyo TX-8050. Muzyka w większości mp3.

Proszę o jakieś sugestie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Klipsch F30 to bardzo dobry zestaw kolumn, grający dźwiękiem jasnym, analitycznym, szczegółowym, oferujący krótki, szybki i świetnie kontrolowany bas. Jeśli takiego brzmienia szukasz, to zdecydowanie polecam. Jeśli natomiast szukasz brzmienia bardziej miękkiego, basu głębokiego to raczej zwróć uwagę na inne kolumny. Dużą zaletą kolumn Klipsch jest wysoka efektywność, tzn. nie wymagają wyjątkowo mocnego amplitunera.

Z mojej strony namawiałbym (jeśli chcesz pozostać przy kolumnach Klipsch) trochę droższą, ale moim zdaniem znacznie lepszą serię Icon - model KF-26 lub KF-28 i połącz to z amplitunerem Yamaha R-N500, powinno Ci takie połączenie odpowiadać.

 

Zapraszam na odsłuchy, w przypadku pytań lub oferty finansowej jestem do dyspozycji.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy kolumny Klipsch F 30 to dobry wybór do takiego pomieszczenia.

Muzyka jaka będzie grana to pop, reggae,muzyka klubowa. Uwielbiam bas schodzący bardzo nisko.

Bas to nie wszystko, a poza nim te kolumny są przeciętne (nawet biorąc pod uwagę nowe kolumny w podobnej cenie).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.