Skocz do zawartości
IGNORED

DSD DA-niska cena/wysoka jakość.XLR-y preferowane.Znak czasów.


triode
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej zainteresuj się lepsza karta USB i zegarem:)

 

a propo po wymianie amanero z precyzyjnymi zegarami i osobnym zasilaniem jest bardzo dobrze. Wymiany opa odłożyłem w czasie i wróciłem do stokowych bo nie mogę się nasłuchać żywych instrumentów.

Polecam upgrade. Wnosi dużo detali a pozostawia LKS'owe ułożenie dźwięków na scenie i fizyczną obecność graczy.

Porzuciłem audio PC i słucham teraz tylko z maliny.

 

Słuchał ktoś na LKS'ie plików DSD128? Ponoć muzyka w w tym formacie jest świetna.

DSD ma to do siebie, że przyciąga dobre realizacje. Trudno trafić coś naprawdę źle zrealizowanego w tym formacie. Ale znam wiele płyt red book, które grają z podobną przestrzenią. Format formatem, liczy się muzyka. Oczywiście miło jest mieć możliwość odtworzenia wszystkiego co jest dostępne na rynku. W NativeDSD przybywa DSD256...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o male info - czy masz ta pozycje w dsd?

Standart w jakim nagrano materiał nie ma dla mnie większego znaczenia.

Jako pamiątkę po czasach fascynacji nowinkami,mam np. płyty w czystym SACD-są tak dobrze zabezpieczone,że nie udało się ich zripować za pomocą typowych narzędzi.

 

Niebawem na rynku zadebiutuje ciekawe urządzenie rodem z segmentu pro.Jest to up-sampler,regenerator dedykowany do audiofilskich systemów plików:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Zapowiadana cena jest na tyle atrakcyjna,że ciekawe ile kosztuje rubidowy zegar do kompletu?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każda zmiana jest czymś podyktowana-inaczej to sztuka dla sztuki.

W moim dac-u YSDZ:D03 nie ma na tyle istotnych niedociągnięć abym musiał szukać rozwiązań związanych z modernizacją czy poprawianiem konstruktora.

 

To jest sztuka do poprawienia brzmienia a nie sztuka dla sztuki.

To, że Ty nie widzisz w swoim DACu słabych technicznie miejsc to nie znaczy, że ich nie ma.

 

nie gram przez usb dac-a, jest wiele ciekawszych przyłączy.

 

Z amanero wychodzi i2s, pewnie jest wiele ciekawszych przyłączy, ale wynikiem i tak jest i2s.

Przy separacji separacji galwanicznej (i oddzielnym zasilaniu dla amanero) trudno narzekać na "USB".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mylisz kilka rzeczy na raz.

I2S to nie jest sygnał,przyłącze-to protokół służący do komunikacji różnych urządzeń.Sygnał w tej transmisji to PCM.

Na każdym z przyłączy cyfrowych-od rca po rj45 jest ten sam sygnał cyfrowy,reszta to hardware.

 

Nie słucham rozwiązań technicznych w moim dac-u-interesuje mnie jedynie ogólna harmonia w moim systemie.

Zebyśmy się dobrze zrozumieli:mój dac nie jest najlepszy pod słońcem-jest na tyle dobry,że mnie satysfakcjonuje.

Moim zdaniem--żadne z tych urządzeń nie przeskoczy pewnego poziomu,niezależnie od tego co zostanie poprawione.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic ni mylę.

 

Zacytowałem Cię, bo mam wrażenie, że Twoim fetyszem są właśnie jak to określiłeś "przyłącza". Więc napiszę jeszcze raz, za wejściem USB jest amanero, które jest doskonałym hardwarem tworzącym i2s wprost do DACa. W LKS dodatkowo jest separacja galwaniczna na i2s. Także, pisanie przez Ciebie, że są ciekawsze "przyłacza" wynika tylko z tego, że nie słyszałeś lepszych rozwiązań USB niż te zastosowane w Twoim DACu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma o co kruszyć kopii.......

Z nostalgią ,kibicuję waszym zmaganiom z LKS-em-i tylko tyle.

Na zdjęciu pod gramofonem jest wypasiony komputer for audio.

Wyobraż sobie,że nie gra lepiej od mojego J.Feng hdm-01d.

Spróbuj kiedyś w miejsce komputera,wpiąć prawdziwy transport cyfrowy-zrozumiesz co jest największym problemem grania plików.

Chińskie urządzenia w rodzaju J.Feng to dopiero początek drogi-poziom Aurendera jest gdzieś daleko za horyzontem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraż sobie,że nie gra lepiej od mojego J.Feng hdm-01d.

 

 

Bo w karcie USB - i2s jest pies pogrzebany. To takie proste.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebawem na rynku zadebiutuje ciekawe urządzenie rodem z segmentu pro.Jest to up-sampler,regenerator dedykowany do audiofilskich systemów plików:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Triode, Ta informacja jest super interesujaca. Czy moglbys przyblizyc zasady dzialania, zastosowania, ewentualne przewidywalne zyski ? Wydaje mi sie, ze byloby bardzo fajnie gdybys zalozyl nowy temat! Dzieki i pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szczemirek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze tak napisze.....

I2S jest protokołem transmisji używanym w sytuacji pełnego odtwarzania danych audio w urzadzeniu. Biorac pod uwage PC, jezeli chcemy odtworzyc plik, to jest on dekodowany do I2S, przesyłany krótka magistralą w tym formacie i nastepnie w bloku DAC (karta audio), konwertowany do analogu.

Na dłuższe odległości nie daje się w prosty sposób zrealizowac transmisji w I2S.

Oczywiście są dedykowane karty np. Pink Faun I2S Bridge, które potrafią taki sygnał przesłać dalej na rozsądną odległość do zewnętrznego DACia. Karta jak wyżej, kosztuje około 1700 złotych i można wejść z tym sygnałem bezpośrednio do LKS-a kablem HDMI, Nie sprawdzałem rozkładu pinów, ale to można bez wiekszego problemu zrealizować i mając może kiedyś :) nadmiar gotówki, lub taką karte do sprawdzenia sprawdzę jak to działa.

Druga metoda, by obejść ograniczenia techniczne (standard powstał w momencie "nie mania" jeszcze rozwiązań typu hdmi), to enkapsulacja danych I2S w inny format transmisji. Inny w sensie takim, że znanym i stosowanym powszechnie np. USB - stad protokół DOP (DsdOverPCM), bo transmisję PCM cwiczono wcześniej z dobrymi rezultatami po USB.

 

Temat mozna rozwijac dalej... ale generalnie nic złego w enkapsulacji nie ma. Po prostu pakiety DSD są pakowane w paczki, ale ich zawartosc jest odtwarzana po stronie odbiorczej. Inaczej mowiac. Majac 100 litrow mleka do przewiezienia, mozna je spakowac w papierowe kartony po np 20 litrow kazdy. Nastepnie zamawiamy kuriera, nadajemy przesylke i przesylka trafia do adresata. Adresat (np Amanero w DAC), po otrzymaniu przesylki, rozpakowuje kartony i nadal mamy 100 litrow mleka - jest troche wstrzasniete przy transporcie, ale nie zmieszane :). Smakuje ok, jezeli bylo przewozone szybko i w warunkach chlodniczych.

Generalnie korzystajac z sieci Internet... obecnie w sieci nie wedruja tez czyste pakiety TCP/IP. Wszystko jest oparte wprost na enkapsulacjii to wielokrotnej i jakos te dane smigaja i sa czytelne.

 

Komputery montuje od wielu juz lat. Te wszystkie dedykowane urzadzenia audio, sa fajne, bo maja mase opcji strumieniowania itd itp. Jednak ich moc obliczeniowa ma sie zwykle nijak do porzadnego komputera. Kto korzysta z laptopa i desktopa o niby podobnych parametrach, wie, ze te komputery mocno sie roznia w zakresie wydajnosci.

Mozna zbudowac w rozsadnych pieniadzach PC dedykowany do audio na wydajnych podzespolach i przebije on (po odpowiedniej konfiguracji, zaekranowaniu wrazliwych miejsc itd, itd oraz na dobrym oprogramowaniu do audio) wiekszosc dedykowanych urzadzen, czesto robionych glownie dlatego, by mozna bylo latwo w sensie obslugi odtworzyc muzyke. Idea fajna ... przycisk PLAY i do przodu, ale nie czesto przeklada sie to na jakosc sygnalu audio..... takich kilka slow infomatyka i prywatnie audiofila :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastosowanie Mutec Mc-3+usb jest oczywiste-chodzi o poprawienie jakości transmisji pomiędzy digital drive a dac.

Urządzenie redukuje jiter,zmniejsza zniekształcenia i szum,jest zegarem master i re-cklokerem.może konwertować sygnały.

W linku jest omówienie,można sobie przetłumaczyć.

W kontekscie przyszłej ceny wygląda ciekawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kontekscie przyszłej ceny wygląda ciekawie.

 

€675 Z tlumczeniem sobie poradzilem ;) dzieki za rade. Bardziej chodzilo mi o praktyke niz opisy techniczne ze strony producenta. Np.: Czy jest sens jesli DAC nie posiada wejscia, wyjscia na zegar?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szczemirek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sens,-Mutec jest zegarem master i mamy taktowanie jednym zegarem i możliwość zmiany częstotliwości.

Służy to redukcji zniekształceń czasowych.

Chodzi o to,że w przypadku szyny I2S(i2s bus) ze strumienia danych wyodrębniono sygnał zegara,dzięki czemu możliwy jest układ:master-slave,lub dodatkowy sygnał zewnętrznego zegara.

To są tak zaawansowane sprawy,że nie podejmuję się jakiejś głębszej analizy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś podać jakieś szczegóły co , gdzie , jak ? :)

 

Hej kazan. Opisałem we wcześniejszym poście:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dołożyłem osobny transformator do zasilania karty USB aby pozostała izolacja galwaniczna pomiędzy Amanero i resztą DAC. Pisałem o tym kilka postów poniżej. Dopiero wczoraj skończyłem pakować wszystko do środka. Na szczęście jest trochę miejsca w obudowie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sam osprzęt i zasilanie USB (płytki nowe/stare) demontuje i montuje się bez problemu ?

Wrzucisz fotki ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana jest prosta. Przetłumaczyłem oryginalną instrukcję z chińskiego. To jest raczej google translate więc mało dokładne - chciałem tylko potwierdzić, że nie ma niespodzianek w tekście. Plik ma więcej niż 5mb więc na PW.

Zresztą widać o co chodzi pod linkiem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) post 34.

Instrukcja jest napisana z podłączeniem zasilania z odczepu wewnątrz LKS. Aby zachować izolację galwaniczną dołożyłem transformator 7V 1A podłączony do zasilania 230V wewnątrz LKS (dzięki EMiL za znalezienie dawcy). Tego już nie ma na zdjęciach ale jest opisane i "ozdjęciowane" na head-fi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tribon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy montaż "nowego" USB z własnym zasilaniem

z automatu odcina zasilanie od strony komputera,

czy dostajesz 5V z dwóch stron ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Aby zachować izolację galwaniczną dołożyłem transformator 7V 1A podłączony do zasilania 230V wewnątrz LKS ...

tribon - O co chodzi z tym zachowaniem izolacji galwanicznej ? Czy jak interface usb z izolacją galwaniczną będzie podłączony do regulatora napięcia w sekcji zasilania na wspólnym trafie to nie będzie tej izolacji ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się trochę przebić z googlem przez chińską instrukcję obsługi i odkryć w większym stopnium możliwości tego streamero/dac.

Oprócz tego, że urządzenie jest dobrym playerem z podpiętego do niego dysku, współpracuje dobrze z NAS, może byc używane jako DAC do innych transortów, to posiada jeszcze funkcje Airplay. Oznacza, to, że wystarczy podpiąć go kabelkiem do routera i jesli posiadamy jakiegoś ipada lub iphone to poprzez Airplay można bezpośrednio przesyłać dowolną zawartość np. Tidala. Jakość streamingu jest poprzez Airplay jest identyczna jaką oferuje Tidal. Dzięki temu wszystko można obsługiwać jedną aplikacją natywną Tidala, Spotyfi lub kto co tam chce. Jakość jest bardzo dobra, połączenie stabilne. Nic nie przerywa, brak opóźnień czy zawieszeń itd.

Jak ktoś woli, to w każdej chwili można przełączyć się na dowolna aplikację obsługującą serwer UPnP zainstalowaną na NASie. Ja używam kilku serwerów do testów oprócz tego, co jest w standardzie na Synology, to jeszcze dobrze się sprawuje miniserwer.

Dodatkowo urządzenie ma wbudowany router i można nie używać internetu, tylko połączyć się bezpośrednio dowolnym tabletem lub telefonem. W takiej sytuacji możemy odtwarzać pliki z wpiętego dysku twardego.

Jakość jest spokojnie porównywalna z Black Dragonem lub Masterem AGD z grzebniętym PC..., bo miałem oba te urządzenia teraz na teście.

Wygoda obsługi jest niesamowita. Jeden klocek i nic więcej nie trzeba. Kabelek do routera lub wpiąć twardy dysk i koniec.

Nie wiem gdzie szukać odpowiednika oferującego podobny poziom dzwiękowy, a o jakości obudowy to nawet nie mówię, bo jest wykonana perfekcyjnie.

Niestety brak polskiej instrukcji jest mocym wyzwaniem i jest to zabawa dla ludzi o mocnych nerwach, bo ja już chciałem się poddać. Mowa oczywiście o zaawansowanych opcjach. Jak ktoś zna Fenga z serii HDM, to nie ma to ze sobą za wiele wspólnego, jest to całkowicie inna klasa urządzenia. Nie wiem jak ma się to do UDS, ale na prawdę bardzo przyzwoite urządzenie.

Tidala zresztą można uzyskać chyba na dwa sposoby. Na pewno poprzez Airplay, ale chyba również poprzez zainstalowanie BubbleUPnP, aczkowliek tego rozwiązania jeszcze nie przetestowałem. Niestety nie znam ceny tego Fenga, bo to był egzemplarz demo, który dostał mój znajomy w Fengu i ja okazyjnie go odkupiłem. Może Triode gdzieś go namierzy w sieci, ale streamerek godny polecenia.

Oczywiście nawet nie wspominam, że odtwarza wszystkie możliwe formaty i rozdzielczości, ma xlr'y. Minus za brak USB, ale ma za to 2 x HDMI, COAX, optyka i jeszcze wyjście sygnału jako transport po HDMI...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-59356-0-06124200-1448213344_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zenon.kowalski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tribon - O co chodzi z tym zachowaniem izolacji galwanicznej ? Czy jak interface usb z izolacją galwaniczną będzie podłączony do regulatora napięcia w sekcji zasilania na wspólnym trafie to nie będzie tej izolacji ?

Tak jak piszesz, komputer z DAC będzie miał wspólną masę. Dlatego bardziej koszernie jest zastosować osobne zasilanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model s-1pro nie pojawił się jak dotąd nigdzie-więc cena jest nieustalona.

Nowością od J.Feng Digital jest model S-100-czyli taki all in one:wzmacniacz,dac,streamer w ładnej kompaktowej obudowie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy montaż "nowego" USB z własnym zasilaniem

z automatu odcina zasilanie od strony komputera,

czy dostajesz 5V z dwóch stron ?

Przepraszam za kolejny post. Dopiero zauważyłem pytanie. Można odciąć pin1 w USB z komputera/ streamera. To napięcie nie jest potrzebne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszesz, komputer z DAC będzie miał wspólną masę. Dlatego bardziej koszernie jest zastosować osobne zasilanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy w tym przypadku gdzie kwarce są po odizolowanej stronie i są osobno zasilane też zajdzie przypadek wspólnej masy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy korzystamy z przygotowanego odczepu na istniejącym transformatorze toroidalnym w LKS,

czy dajemy nowy transformator z nowym uzwojeniem wtórnym na zasilanie USB, obydwa transformatory po stronie pierwotnej

podłączone są/będą do tego samego zasilania, jaka jest różnica ?

Gdzie ta oddzielna masa ?

W każdym z tych przypadków występuje transformator toroidalny ze specjalnym uzwojeniem wtórnym dla zasilania USB,

gdzie różnica ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krzysztof_56775
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wystawiłem na sprzedaż swoje CA sm6 i jak sprzedam mam w planach zakup daca.

Pytanie co kupić LKS który niestety nie ma w sprzedaży na allegro ewentualne poproszę o jakiś sprawdzony namiar.

Teraz pytanie jak się ma LKS do audio gd 28 nie ukrywam za tym drugim stoi argument w postaci wzmacniacza słuchawkowego.

Proszę o porady

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wystawiłem na sprzedaż swoje CA sm6 i jak sprzedam mam w planach zakup daca.

Pytanie co kupić LKS który niestety nie ma w sprzedaży na allegro ewentualne poproszę o jakiś sprawdzony namiar.

Teraz pytanie jak się ma LKS do audio gd 28 nie ukrywam za tym drugim stoi argument w postaci wzmacniacza słuchawkowego.

Proszę o porady

Skontaktuj się z Valuebasket.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model s-1pro nie pojawił się jak dotąd nigdzie-więc cena jest nieustalona.

Nowością od J.Feng Digital jest model S-100-czyli taki all in one:wzmacniacz,dac,streamer w ładnej kompaktowej obudowie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czarny bardziej by Ci d kompletu pasował :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz to-8xPCM 1704u-k(280cd ma 4x),femto clock

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

można się nie ślinić? 13800cny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem jak sie ma Audio gd nfb 28 do L.K.S. audio czy rożnica jest znaczna na korzyść z któregoś z urządzeń?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

<br />Pytałem jak sie ma Audio gd nfb 28 do L.K.S. audio czy rożnica jest znaczna na korzyść z któregoś z urządzeń? <br />

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

WADIA 860 , ROTEL RHB 10 (MICHI) KOLUMNY YB AUDIO,VERICTUM .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.