Skocz do zawartości

Radmruś

Rekomendowane odpowiedzi

Film nie oddaje wiernie tego efektu, praktycznie w konfiguracji przody + tyły amatorską kamerką nie jestem wstanie przekazać wrażenia jakie sie odnosi na żywo, tym bardziej za pośrednictwem filmiku wrzuconego na YouTube. Proszę wybrać opcje 1080p50 HD , chyba najlepiej jest też skorzystać ze słuchawek ... i nieco sie wsłuchać ;) Trzecia minuta filmu ukazuje tą nieco głębszą zawartość winyla. NIESTETY tylko na MMC3 gdyż na MMC1 chwilowo mnie nie stać. MMC1 i 2 dają możliwość odtwarzania winili w wersji kwadrofonicznej ( w przeciw fazie słychać doskonale dodatkowe dźwięki / ciche nucenie artystów czy np. śpiewanie perkusisty wraz wokalem głównym ) Jest to co prawda dyskretne, ALE ;) trzeba by być ignorantem lub mieć problemy ze słuchem by tego nie wyłapać. Dysponuje oryginalnym eksponatem jak i do tej pory jestem jedyny który nie obawia sie tej archaicznej metody odsłuchu pokazać publicznie. Coś takiego jak szumy czy trzaski, zniekształcenia i przeinaczenia w przypadku tego egzemplarza nie występują. MMC 3 szczególnie te ze zjechanym nieco szlifem po bokach też daje możliwość odsłuchu w wersji jakiej prezentuje na filmie, jednak ideałem by była igła MMC1 .

Chętnie zaprezentowałbym możliwości tego urządzenia na Audio Show ( *** możliwości jak na 40-letniego dziadka*** ) Raczej z braku środków i innych bardziej pilnych spraw na okrągłą 40-tkę nie uda mi sie zorganizować swojego pokoju. Pisząc te poematy nie mam namyśli klasycznych zjawisk występujących na różnicy międzykanałowej. Myślę że pomimo ograniczeń ten film najlepiej oddaje to co chcę przekazać ;)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.