Skocz do zawartości
IGNORED

Na co zamienić Nuforce uDAC-2?


Costes13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie i przy okazji pozdrawiam wszystkich forumowiczów i entuzjastów oraz dziękuje za odpowiedzi :)

 

No więc... udało mi się złożyć całkiem sympatyczny zestaw stereo i chciałbym dorzucić trochę lepszego DACa. Obecnie słucham na Nuforce uDAC-2. Reszta zestawu to Naim Intro i Cyrus 2. Mój budżet musi być poniżej 1k pln.

 

Myślałem o:

 

z nowych:

1. najbardziej o Audio-gd 12.1 (sporo w środku się dzieje i wygląda solidnie, wydaje się ze może zagrać)

2. Audiquest dragonfly (tutaj sie prawie nic nie dzieje w środku ale wszystkie opinie potwierdzają, że gra)

3 ...?

 

używanych:

1 Beresford 7510 albo 7520 (słuchałem 7520 i jest dużo lepiej niż uDAC)

2 moze jakaś lampucera? (ukłon w stronę polskiego DIY)

3...?

 

Co sądzicie o tych urządzeniach?

Może jakieś inne lepsze propozycje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

na Twoim miejscu wybieralnych pomiędzy Audio-gd NFB-12.1 a Beresford TC-7533. Obydwa urządzenia spokojnie mieszczą się w założonym budżecie, natomiast wybór zależy od indywidualnych preferencji. Beresford jest trochę równiejsze, bardziej neutralny, ale także nieco szczuplejszy, suchy. To idealny DAC do zestawu, w którym brzmienie jest optymalne, nie szukamy zmiany charakteru. Audio-gd jest bardziej otwarty, przestrzenny, oferuje trochę głębszy bas i wyraźniejsza górę pasma.

 

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porownania poszczególnych rozwiązań, u nas masz możliwość wypożyczenia i sprawdzenia urządzenia we własnym systemie.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy z Pabianic!

Dziękuję za opinię. Mój Nuforce był kupiony u was :)

 

Beresford TC-7533

 

Beresford niestety nie ma wejścia USB, które jest mi niezbędne- PC jako źródło tak a'la media serwer wyświetla na TV.

 

a może IFI Nano? TAGA harmony? jest z czego wybierać...

Do Audio GD przekonuje mnie to, że to jakby chińczycy spuszczeni ze smyczy i chcą pokazać ile się da w dobrej cenie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podanym przedziale cenowym mamy dużo przetworników - skontaktuj się proszę telefonicznie z naszym salonem i rozmawiaj koniecznie z Pawłem Szachno, na pewno doradzi kilka rozwiązań i zaproponuje odsłuchy/wypożyczenie.

 

Drodzy koledzy z Pabianic!

Dziękuję za opinię. Mój Nuforce był kupiony u was :)

 

 

 

Beresford niestety nie ma wejścia USB, które jest mi niezbędne- PC jako źródło tak a'la media serwer wyświetla na TV.

 

a może IFI Nano? TAGA harmony? jest z czego wybierać...

Do Audio GD przekonuje mnie to, że to jakby chińczycy spuszczeni ze smyczy i chcą pokazać ile się da w dobrej cenie...

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.