Skocz do zawartości
IGNORED

JPLAY/JCAT - Czy ta firma ma nazwę i siedzibę?


dd6

Rekomendowane odpowiedzi

Jednym słowem, gdybyś miał firmę (a może masz), to jakby ktoś Ci wytknął brak wymaganych prawem informacji na stronie, to byś się na nim przy najbliższej możliwej sposobności zemścił? Chyba dobrze zrozumiałem?

 

Jakie masz konkretnie propozycje? Ja mam kilka: można nie sprzedać klientowi towaru, można sprzedać mu wadliwy, a nestępnie przyjąć reklamację i znowu sprzedać wadliwy, można pomylić się w adresie wysyłkowym. Masz jeszcze jakies pomysły, a może je praktykujesz na codzień?

 

Ręce mi opadają jak widzę tego rodzaju mentalność.

 

Posiadanie firmy wiąże się niestety z pewnymi niedogodnościami. Bardzo mnie dziwi podejście niektórych tu osób, które uważają, że o pewnych rzeczach nie powinno się pisać, że to taka niby nieuprzejmość, żeby przypadkiem nikogo nie urazić, bo nie wypada. Rozumiem, że niektórzy ludzie się znają, wtedy to co innego, ale dla mnie JPLAY to jest taka firma jak każda inna. Nawet nie wiedziałem wcześniej jaki nick ma jej właściciel.

 

Tak , jak widać jesteśmy ludźmi zupełnie odmiennej mentalność. Daleko mi do postawy urzędniczej i roszczeniowej która reprezentujesz, a Twoje posty kipią emocjami. Na tym forum poruszamy sie często po hobbystycznym rynku z pogranicza DYI z firmami 1~2 osobowymi ale z obszerna wiedza i sporym bagażem doświadczeń audio. Ryneczek PC audio to często pionierzy w swoich produktach.

Jestem wstanie wybaczyć im pewne niedociągnięcia wizerunkowe lub drobne braki formalno-prawne. O ile wszystko sie zgadza, a produkt zadawalajacy. W typ przypadku tak jest , komunikacja natychmiastowa , czasem mam wrażenie ze nie śpią po nocach . Serwis i porady jak ktos wczesniej napisał na 6 tke.

Chcesz mieć wszystko zapięte na ostatni guzik to kupuj np. produkty Appla (moje prywatne zdanie , niczego nie reklamuje)

 

Z Panem Marcinem Ostapowiczem się nie znamy , wymieniłem z nim raptem kilka zdań na AudioShow 2014 czego on sam zapewne nie będzie pamietał :)

 

Pisząc "odpowiednio podziękował" = podziękował Ci jako klientowi , tj nie sprzedawał i nie wypożyczał do testów bo i tak będą z kimś takim same kłopoty..

Rozpisujesz sie o jakiś zemstach i złych zamiarach, bez sensu.

Mniej emocji i więcej wyrozumiałości życzę , a pisząc nowe posty baw sie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę jedna rzecz, żeby to było jasne: są na forum osoby, które atakują JPLAY'a jak tylko mogą, bo uważają, że nie wnosi on nic do dźwięku. Ja do tych osób nie należę. Wprawdzie JPLAY'a nie używam, ale uważam ogólnie, że oprogramowanie jest kluczowe dla jakości odtwarzania. JPLAY jest bez wątpienia jednym z pionierów na tym polu i chwała mu za to. Gdybym miał złe zdanie o firmie, to kartą JCAT też bym nie był zainteresowany.

 

Najwięcej szkody to w tym wątku przysporzyli JPLAY'owi nadgorliwi obrońcy. To przez ich wpisy trzeba było drążyć temat.

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz się martwić o produkty JCAT. Sam mam od Marcina parę gratów. Ostatnio jak spalił mi się zasilacz do Auralica Ariesa dostałem nową sztukę i to nie tylko zasilacza ale też samego Ariesa więc serwis perfekt. Dzisiaj dostałem kabelek JCAT Reference USB i właśnie zaczynam na nim słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość intenser

(Konto usunięte)

JCAT Reference USB i właśnie zaczynam na nim słuchać.

 

 

pewnie będzie znakomity

 

też pożyczałem od Marcina kabel usb, sata i Vegę + kartę pci

 

odbyło się to bez najmniejszych problemów

 

tym , którzy nie słyszą różnicy Jplay (tyczy się to też znakomitego imo Jcata ) kontra reszta świata proponuję zmienić system audio na uczciwszy i bardziej transparentny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.