Skocz do zawartości
IGNORED

Phonary w Warszawie

Papamek

Rekomendowane odpowiedzi

Z rok temu widziałem Phonary w sklepie w przejściu podziemnym pod Marriotem.

Poza tym można sprawdzić na Waryńskiego, na odcinku między akademikiem a Batorego. Niestety w obydwu miejscach nie widziałm pokoju odsłuchowego z prawdziwego zdarzenia - może był dobrze ukryty, dla zmylenia przeciwnika.

Ukryta Zawartość

Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dziękuję :) Pod Mariottem, też je widziałem, ale tylko Compact 2. Waryńskiego to może być dobry adres. I tak uważam, że wstępny odsłuch w sklepie trzeba zweryfikować we własnym pomieszczeniu.

Ukryta Zawartość

Pod Mariottem jest Karimpex, który faktycznie jest dystrybutorem Phonara. Co najważniejsze można się skutecznie targować, zwłaszcza Compacty2 w kolorze czarnym. Poza tym nie ma problemu z wzięciem kolumn do domu w celach odsłuchowych.

Ukryta Zawartość

Papamek nie pytaj o polske kup sobie P20S gra to znakomicie..no jak podłaczysz cienkie klocki to jak studyjne monitory natychmiast to pokaza ale z dobra elektronika małe kolumny a graja jak złoto..miałem musiałem sprzedac po 2,5 roku z przyczyn ekonomicznych..do dzis załuje..

Ukryta Zawartość

nie no p20S to kolumienki wolnostojace ..miałem na mysli ze pokaza cienizne klckow niczym monitory..ale kazde lepszej klasy kolumny tak zrobia..

Ukryta Zawartość

Dla zainteresowanych Phonarami powiem, że kolega znalazł interesujące go modele Phonara w sklepie na Waryńskiego. Można pożyczyć do domu na odsłuch. Dziękuję za informacje.

Ukryta Zawartość

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.