Jump to content
IGNORED

Projektor nie widzi odtwarzacza BD…przez HDMI

arkadowski

Recommended Posts

Panowie mam prośbę i pytanie, może Wasze doświadczenie pomoże na mój ból :(

Posiadam ARCAM'a BDP300 wraz z ARCAM AVR450. Niestety projektor nie widzi BD playera…ale przedstawię to punkt po punkcie.

1. Projektor "widzi" poprzez przewód HDMI Amplituner avr 450. Bez trudu wejdę w menu wyświetlające się poprzez projektor.

2. Podłączając laptop czy każde inne urządzenie Amplitunera, ten bez trudu przesyła obraz do projektora.

3. Bezpośrednie podłączenie odtwarzacza do projektora nie daje żadnych efektów - brak obrazu.

4. Podłączenie odtwarzacza BD do Amplitunera - brak obrazu z BD

5. Co ciekawe, wpiąłem ONKYO Amplituner od znajomego w takiej konfiguracji: BD PLAYER-ONKYO-ARCAM AVR 450 i…jest obraz!

6. BD Player Arcam'a wpięty do TV 60" - JEST OBRAZ.

Zastanawiam się czy jest to wina ustawień, czy może zrezygnować z zabawy w HDMI i…przejść na któryś z pozostałych sygnałów wyjściowych (ale czy to coś pomoże?).

Jeśli wybierać poza HDMI…to który? Composite czy Components?

Prosze o rzeczowe rady i porady. Projektor to Benq DLP Full HD 3D. Model - muszę wskoczyć pod sufit i sprawdzić.

Na marginesie, przetransportowałem od rodziny Pioneer'a - bluray+amplituner i wszystko zadziałało bez bólu.

Opad rąk :(

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Sprawdziliśmy dzięki uprzejmości Studio HiFi Katowice z innym egzemplarzem BDP300 i…działa!

Po konsultacji ze specem Audiocenter (de facto bardzo komunikatywny człowiek, bardzo pomocny i rzeczowy) decyzja jest tylko jedna - wymiana płyty odpowiedzialnej za video.

Zobaczymy już za 1.5 tygodnia co z tego wyjdzie. Opisze dokładnie problem i efekt wizyty w serwisie, moze ktos spotka sie z podobnym problemem.

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.