Skocz do zawartości
Holdegron

Różne kostki do wzięcia - obowiązek podawania cen odsprzedaży.

Rekomendowane odpowiedzi

mam 2szt 627 i 2szt 637 (niestety dip8) po +-50zł oddam (albo wymianka i w rozliczeniu np dobre trafko)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dwie pary AD825 (przejsciówka Brown-Dog na DIP8)

Wygląda identycznie jak w LCaudio .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam do opylenia następujące WO(lub do wymiany):

- OPA604AP 2szt.

- OPA2604AP 2szt.

- TLE2142CP 4szt.

- LM833N 2szt.

i od groma przejściówek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Magazynier, to ja bym poprosił o te 2604, oraz TLE2142 2 szt. ile za całość? Na priva?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

>magazynier

Szykam przejsciowki z 2xpojedynczy op na podwojny op wersja DIP8, 2 szt. lub więcej, masz coś dla mnie ?

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

>Bartas

Niestety nie, trochę z tymi przejściówkami zamieszałem. Oczywiście mam podstawki DIP8, nie przejściówki. Sory.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam już nie wiem co mam(więc można pytac na skrzynkę) nieużyte: GT20D101x2 GT20D201X3 CS8420CSx1 PCM1715Ux1 CS4390KPx2 CS43122KSx3 PCM1700Px1 DAC712 OPA134/604/2604/132/2134/4134/2227/552/627Bto99 BUF634 DF/PCM1704 TOTX173 SSM2131Ux15 OP176 AD826 pojemności itd. z góry odpowiadam ze CS8412 już nie mam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potrzebuję uklady 74AHC1G04, 74LVC1G02, 74AC02, tranzystory BFR92A. Jeśli ktoś posiada takie części proszę o kontakt na hifi@ozimek.net.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zobacz w Conradzie (AJM) za pojedyńczą bramką AC ... 1G coś tam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

-->pba, ile byś chciał za AD826?

No i czy to prawdziwy AD826, czy też taki z próbek ( czasami[zazwyczaj] sample parametrów nie trzymają... ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie mam nic z próbek (a próbki są pełnowatościowe tak na marginesie, co innego kwestia ESD)

826 jest w smd i po 12pln...proponuję pytac na skrzynke mniejszy bałagan sie zrobi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam do sprzedania nastepujące kostki:

LM4781TA

LM4782TA

LM4732TA

PGA4311U

Ceny i inne informacje na priva. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozostalosci z clonowania:

LM3875T 2szt.

LM3875TF 2szt. (wersja izolowana)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

-->Tomazo, ile byś chciał za 3876TF? Bo jak coś to chętnie je wezmę, a i 3875T też mógłbym wziąść...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po 25PLN, ja reflektujesz na oba rodzaje to przesylka na moj koszt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3875TF na 100% wezmę, a co do 3875T to odpowiedź dam wieczorem lub jutro. Wszystkie kostki są nowe tzn. nieużywane?

Zaraz idę do skrzynki pocztowej zobaczyć czy już może alpsy są :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam,

a nie walają się komuś po domu jakieś LT1085-5TC (stab. +5V - 3szt.) i LM2940T-12 (stab. +12V 2 szt.)

i LM2990T-12 (stab. -12V 1 szt.), mogą być z wylutu... :-) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam 2 szt LM 4780

zainteresowanych proszę o kontakt na priva

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam wolne dwa daki burr browna 20 bitowe PCM1702P w "normalnej" obudowie koszt 85 zł sztuka jakby ktos chciał budowac daka albo robic upgread CD to sie nadadza..sa nowki sztuki kiedys za nie płaciłem po 125zł sztuka..miałem budowac daca ale czas..brak czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Buber>

Mogę załatwić LT1085 ale regulowane a nie na 5V, za 10zł 1szt. Parę sztuk jestem w stanie skombinować, ale nie za dużo!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

>mi$kin

dzięki, ale już mi się koncepcja zmieniła...:-) znalazłem w Kraqu LM2940 na 5V i 12V, także teraz tylko by mi było potrzeba 1szt. LM2990 -12V.... bo z tym krucho bardzo jest...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie znam tych LM2940 :-(

O LT1085 wiem tyle, że nie ich parametry są najważniejsze, ale wpływ na dźwięk. Stosuję je już od pewnego czasu i choć podejrzewam, że gdzieś na rynku są pewnie bardziej stabilne lub mniej szumiące stabilizatory to te najbardziej mi odpowiadają ;-)

Nie traktuj tego wpisu jako reklamę firmy Linear Technologies - to raczej taka chwila szczerości ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

>mi$kin

no ja też nie znam ich wpływu na dzwięk, ale będę miał okazję za chwilę się przekonać bo będę je montował do mojego Marantza CD6000, do cyfrówki... (zamiast 7805 STMicroelectronics)

te LM robi National Semiconductor, może będą coś warte zobaczymy... wogóle nędza jest z dobrymi stabilizatorami i albo trzeba sprowadzać (po 20zł/szt.), albo kombinować z regulowanymi LM, a nie zawsze jest miejsce na takie "konstrukcje"...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niektórzy twierdzą, że wersje regulowane są lepsze od zafiksowanych, bo masz możliwość dodania kondensatorka odsprzęgającego na dolnym rezystorze podzielnika napięcia, co skutkuje dużo mniejszymi szumami!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi