Skocz do zawartości
IGNORED

hybryda - czy to ma sens?


mateuszek

Rekomendowane odpowiedzi

a ja tam bym mu wybaczyl - to jest przeciez slowak wiec raczej wypøadaloby pogratulowac znajomosci mowy polskiej - w tym wypadku nie ojczystej...

Wiadomo, zawsze może być lepiej, będę się starać poprawić swój styl.

Po słowacku by mi jednak szło najlepiej :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj sie obywatelu

mimo ze mamy inne zdanie w paru sprawach to widze jednak ze masz nieliche pojecie o temacie a to sie ceni najbardziej

oby tak dalej

 

ps. tez mam TDL-e a w zasadzie cos co z nich zostalo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sie ze mna nie zgadzasz to zajrzyj prosze do watku o tych ladnych pokojach odsluchowych albo o kolumnach nie z tej ziemi. tam masz fot zestawow z caego swiata. (nie licze tych co sobie kupuja kharmy do devialetow i trzymja je w pustym salonie)

ile znajdziesz mi tam aktywnych zwrotek?

nie muszisz odpowiadac. oboje znamy odpowiedz. biamping sie czasem trafi - to fakt. ale im dalej w las tym wiecej jest SET roznej masci.

 

i co? dalej chcesz propagowac poglady o jedynych slusznych rozwiazaniach?

bez jaj prosze

 

Zajrzałem.

oto ostatnie zamieszczone zdjęcie:

 

1104825180.jpg

 

 

Bez aktywnej zwrotki raczej tych 6-u potworów nie podłączysz.

 

 

Przejrzałem na szybko, takich zdjęć jest tam więcej.

Ale zgadzam się, jest to nisza. Nisza znakomitego dźwieku.

Ci ludzie, elektroboy czy ja nie zbudowaliśmy tych systemów dla fanaberri tylko dla bardzo dobrego dźwięku.

 

pamietam jak grały moje JBLe na początku z jednym wzmakiem. Potem w ich firmowym rozwiązaniu przełącznika w wewnętrznej pasywnej zwrotnicy i podłaczeniu aktywnej zwrotnicy zewnętrznej zagrałem z tranem na dole i z lampą na reszcie. Progres był niesamowity. A końcowe rozwiązanie w stosunku do jednodrożnego oryginału to dźwiękowa przepaść.

 

Pozdro

 

Kolejne zdjęcia:

 

11692599_1686307571597569_2413640248613442689_n.jpg?oh=48f505eb9d894c3ae2d27443f7564c93&oe=561CF910

 

session_573304.jpg

 

lightroom-07399754-kopie_495931.jpg

 

 

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po słowacku by mi jednak szło najlepiej :)

Elektroboy, nie wiedziałem, że jesteś Słowakiem. Nie siedzę godzinami przed kompem w audiostereo, nie czytam wszystkich stron danego wątku, a więc zrozumiałe, że nie znam wszystkich użytkowników. Ta sytuacja (że jesteś Słowakiem) zupełnie zmienia postać rzeczy. Zwracam honor, przepraszam i bardzo serdecznie Cię pozdrawiam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektroboy, nie wiedziałem, że jesteś Słowakiem. Nie siedzę godzinami przed kompem w audiostereo, nie czytam wszystkich stron danego wątku, a więc zrozumiałe, że nie znam wszystkich użytkowników. Ta sytuacja (że jesteś Słowakiem) zupełnie zmienia postać rzeczy. Zwracam honor, przepraszam i bardzo serdecznie Cię pozdrawiam :)

+1 BRAWO !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektroboy, nie wiedziałem, że jesteś Słowakiem. Nie siedzę godzinami przed kompem w audiostereo, nie czytam wszystkich stron danego wątku, a więc zrozumiałe, że nie znam wszystkich użytkowników. Ta sytuacja (że jesteś Słowakiem) zupełnie zmienia postać rzeczy. Zwracam honor, przepraszam i bardzo serdecznie Cię pozdrawiam :)

 

+1.

 

Chciałbym tak gadac po angielsku jak Ondrej po polsku. A uwierzcie mi, że gada lepiej niż pisze.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, jest dobry. Jak Polak:). Raz czy dwa razay mialem okazje spotakc i zawsze sie zastanawialem gdzie i jak sie tego nauczyl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektroboy, nie wiedziałem, że jesteś Słowakiem. Nie siedzę godzinami przed kompem w audiostereo, nie czytam wszystkich stron danego wątku, a więc zrozumiałe, że nie znam wszystkich użytkowników. Ta sytuacja (że jesteś Słowakiem) zupełnie zmienia postać rzeczy. Zwracam honor, przepraszam i bardzo serdecznie Cię pozdrawiam :)

Nie ma problemu. Postaram się poprawić swoją pisownię. I może zmienię swój nick na "słowacki elektroboy" ? :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I może zmienię swój nick na "słowacki elektroboy" ? :)))

Jak na cudzoziemca piszesz naprawdę dobrze w naszym trudnym języku, a pomysł ze zmianą nicku jest dobry, bo wtedy już chyba nikt nie wyskoczy z czymś takim jak ja. Pamiętam jak kiedyś w wątku "magnetofon" lub "kasety magnetofonowe" ktoś kogoś podobnie zganił za naprawdę tragiczną pisownię, a okazało się, że ta osoba cierpiała na ciężką dysleksję i pewnie też jej było przykro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.