Jump to content
IGNORED

Jakie kolumny podłogowe do Denona PMA-1500R? Budżet 1200zł (max. 1500)

PLMaciej

Recommended Posts

Pokój: 25m2

Wzmacniacz: Denon PMA-1500r

Słucham głównie klasycznego rocka i heavy metalu, trochę dubstep, pop, muzyki klasycznej, a czasem nawet wpadnie jakiś hiphop (bywa).

Lubię lekko chłodne, neutralne analityczne brzmienie, chociaż czasami trochę kontrolowanego basu też jest bardzo miłe.

Budżet na kolumny (najchętniej używane) to 1200zł w porywach do 1500zł jeśli byłoby naprawdę warto. Wolałbym jednak zamknąć się w dolnej granicy.

Pomożecie coś wybrać? Niestety nie mam możliwości odsłuchu...

25 m to nie tak dużo

Szczególnie jak po dokładnym zmierzeniu się okazuje że jest 20m2 z małym hakiem... Czyli faktycznie dali 850 będą przewymiarowane i się rozpędzą na tej przestrzeni i lepiej celować w 450? Z opisu wydaje mi się, że dadzą dla mnie dobre brzmienie i powinny się uzupełniać z 1500R

Jak nie bedą stały w samym kącie to nie będą za wielkie, denon nie pompuje basu w nadmiarze i nie jest poluzowany, a stopa z 850 to sama radość, nie obawiaj się dużych kolumn, tylko one dadzą pełne pasmo. Spojrz w moje o mnie jakich kolosów słucham, co prawda w 40 m ale poprzednik miał je w 25 i bylo nawet lepiej jak w 40.

Kolega ma dali w 27m i jest tak jak napisalem extra granie jak za 1500 zl za uzywke ja nie widze konkurencji.

450 tez beda ok ale 3 drozne 850 to jest do rocka ehh... :D no chyba se nie lubisz basu to sie poddaje.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.