Skocz do zawartości
IGNORED

Dac do Roksan Kandy k2 BT oraz Dali Zensor 7


Lipa Schmeltzer

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam mozliwosci odsluchu i porownania roznych przetwornikow dlatego prosze o opinie .

Jaki polecilibyscie Dac do mojego systemu?

Slucham tylko jazzu. Szukam brzmienia relaksujacego , pasuja ego do jazzu z dobrej jakosci basem.

 

Doradzano juz Arcam irdac i to na pewno bardzo dobry Dac , bardzo popularny .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biore pod uwage takze :

Rega dac R

Nad c510

Musical fidelity mx dac.

 

Moze macie ciekawsze propozycje?

 

Rozwin troche.

Uzasadnij.

Slyszales moze Audio gd z Kandy k2 BT ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadak wlasnie kandy k2 I audio gd ale w wersji 10 es2 I takie polaczenie da ci takie brzmienie jsk piszesz czyli dobra podstawa basowa I wiele detali.Do jezzu bedzie idealny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

moim zdaniem zdecydowanie najlepszą opcją będzie przetwornik Rega DAC-R. To bardzo spójny, dynamiczny dżwiek, połączony z dokładnością i świetnym basem.

Zapraszam serdecznie na odsłuchy, u nas masz także możliwość wypożyczenia urządzenia do testu (także na odległość).

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

moim zdaniem zdecydowanie najlepszą opcją będzie przetwornik Rega DAC-R.

 

@Q21 w ostatnim czasie mocno promujecie produkty REGA(Apollo R, DAC R). Chodzą słuchy, że Rega pokaże nowe klocki. Ma to jakis związek? Chcecie się wyprzedać? Pytam bo jestem mocno zainteresowany zakupem w dobrej cenie.

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lipa Schmeltzer - mozesz podzielic sie wrazeniami jak gra polaczenie roksana z zensorami w porownaniu do marantza z zensorami? Tez sie zastanawiam nad takim ruchem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umieram z ciekawosci z tego polaczenia roksan + zensor. Zadzwon do kuriera zeby przesiadl sie z roweru w samolot bo usyyyyucham tutaj ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw takiego zestawienia.Mam kandy k2 I z miich paczek wyciska wszystko to dobra integra w swojej cenie.Wydaje mi sie ze z tych zensorow tez wycisnie ostatnie soki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Obiecuje napisac dokladnie jakie zmiany beda w brzmieniu tak aby wszyscy zainteresowani cos skorzystali .

 

Kandy K2 BT ma dojsc juz za kilka dnii ale nie mam jeszcze do niego daca wiec odsluchac nie bede mogl.

 

Poradzcie jaki DAC powinienem kupic do mojego systemu .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budzet odpowiedni do reszty systemu.

3000 - 4000 zl , wiecej wydac chyba nie Ma sensu do moich kolumn.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile dales za tego Kandy k2? Tak z ciekawosci pytam...za te pieniadze to nad m51, naim dac V1...tylko glosniki beda najgorszym ogniwem Twojego systemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

tylko glosniki beda najgorszym ogniwem Twojego systemu.

 

Pisałem juz o tym. Lepszą jakosc dzwieku z pewnoscią moznaby uzyskac kupując lepsze kolumny niz wzmacniacz...ale to kolegi wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze kolumny kupi pozniej. Ja w sumie tez kupilem najpierw DAC audio GD, nastepnie amplituner KD wymienilem na pm8005 marantza i na koncu zensory na tannoy precision.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Kandy dalem 400 £ + wysylka , ma 9 miesiecy.

 

Moge kupic NAD M51 uzywke za ok 3000 ale naczytalem sie ze Gra sucho troche zbyt detalicznie, wiec sie wacham.

Czy ktos sluchal NAD M51?

 

Jezeli Audio gd to mysle o NFB-1DAC za 650 $ + wysylka z Chin. Wersja 2015.

 

Tak. Kolumny na pewno beda najslabszym ogniwem systemu.

W przyszlosci na pewno je wymienie na duzo lepsze moze za rok lub dwa jesli budzet pozwoli.

 

Pomozcie.

Czekam na opinie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

£400 to niezla cena za uzywke, chcialem Ci dac namiary na ex demo z pelna gwarancja za £425. Nad moze troche suchawy, ale reszta systemu raczej sucha nie jest. Nowy za £800 byl do kupienia. Naim v1 zagra troche pelniejszym, cieplejszym dzwiekiem. Szkoda, ze nie chcesz sie pozbyc kolumn. Wedlug mnie lepiej by bylo kupic arcam a irdac za £200 a reszte w lepsze kolumny wladowac. Zwlaszcza, ze kandy pociagnie praktycznie wszystko w zasiegu finansowym zwyklego smiertelnika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Lepiej kupic tanszy DAC a lepsze kolumny.

Zensory 7 kupilem nowe , kilka tygodnii temu.

Nie jestem jeszcze gotowy na nowe kolumny bo chce kupic naprawde dobre i juz nie wymieniac.

W przyszlosci wymienie Zensory na duzo lepsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem uzywany Audio gd NFB-1DAC 2015 z konwerterem DI-2014 .

Ciekawe jak zagra z Kandy k2 BT i Dali Z7 .

 

Czekam na interkonekt Van den hul wave ktory zamowilem i jak tylko dojdzie podlacze wszystko razem i Zobaczymy jak to razem zagra.

 

Postaram sie wtedy opisac jak ten system brzmi.

 

 

Wielkie dzieki wszystkim ktorzy pomagali w skladaniu tego systemu.

 

Cos mi mowi ze to moze jeszcze nie koniec (kolumny).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozsmakuj sie tym najpierw. Jak bedziesz wiecznie nieszczesliwy "bo jest cos lepszego" to zbanczysz szybko bo sa zestawy idace w setki tysiecy zlotych. Oczywiscie jak wygrales te 35 baniek w totka to szalej, a ten stary dwutygodniowy sprzet to mozesz komus oddac na zlom. Np dla mnie ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budzet mam bardzo ograniczony i tak Sie tylko troche rozmarzylem ze moze kiedys pozwole sobie na lepsze kolumny.

 

Jesli ten system bedzie dobrze brzmial to na razie tak zostanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.