Jump to content
IGNORED

Budżetowe kolumny do Rocka/Metalu

Escobar

Recommended Posts

Witam tak jak w temacie, poszukuje budżetowych kolumn do rocka/metalu, w sumie z naciskiem do metalu, obecnie słuchał takich zespołów jak Ensiferum, Moonsorrow, Therion, lubuję się także w Doomie i Blacku a od czasu do czasu pusze jakieś klasyki pokroju Judas Priest, Black Sabbath, Accept, Running Wild.

Mój obecny zestaw to

Rotel RA-931

Klotz LY240T

DAC uNOSTROMO i Pliki Lossless

Interkonekt to zwykły sznurek bazarowy za 5zł

Kolumny to stare tonsile ZGC-60-8-670 straszna kaszana

Pokój 16m2

Interkonekt oczywiste wymienię na coś normalnego do 100zł, Na kolumny chce przeznaczyć do 700zł nie jestem żadnym audiofilem, oczekuje poprawnej szczegółowej góry i średnicy, mocnego uderzenia stopy basowej, chce usłyszeć wszystkie szmery talerzy itp. Rozglądałem się za Acoustic Energy AE 109, na allegro znalazłem licytację

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

Jakie kolumny sprawdziłyby się w tego typu muzyce i zagrały by dobrze z moim zestawem?

Jak masz nie daleko pomyśl o tych cena nie duża na kable zostanie

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yaqin SD-38A ->Argentum Sw-0,5/1->Yaqin MS 34B->Kimber Kable 4PR->Dynaudio Emit M20.Sieciowe Wireworld Stratus 7 . Listwa sieciowa Wireworld Matrix 2 .

Dzięki za propozycję, te Dali 350 z olx zaciekawiły mnie, bardzo daleko nie mam, jakieś 120km. Kolumny od justasa32 zobaczę także, W kable bawić się nie będę, głośnikowe klotz LY240T są spoko i zostają, kupie tylko jakiś normalny interkonekt, jeśli macie jeszcze jakieś odpowiednie kolumny to podajcie modele,

Dzięki za propozycję, te Dali 350 z olx zaciekawiły mnie, bardzo daleko nie mam, jakieś 120km. Kolumny od justasa32 zobaczę także, W kable bawić się nie będę, głośnikowe klotz LY240T są spoko i zostają, kupie tylko jakiś normalny interkonekt, jeśli macie jeszcze jakieś odpowiednie kolumny to podajcie modele,

Czytałeś recenzję?

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

średnio przekonująca jest w sumie.. ja bym się zastanowił.

Poza tym skoro masz 700zł na kolumny, lepiej dołożyć wg mnie.

Ogólnie podejrzewam, że jakość przetworników w jakichkolwiek AE jest wyższa niż w tych dali. czy jedak AE sprawdzą się w rocku, metalu.. hm, do końca nie wiem (posiadam AE Aegis One) i w sumie nie jest źle, potrafią zagrać dynamicznie i z werwą, ale to oczywiście zależy od utworu. Ogólnie w cenie za którą można je kupić są to świetne kolumny. nie miałem jednak styczności z innymi modelami AE.

Myślę jednak że jakość odtwarzanej muzyki tak czy siak wzrosłaby po przesiadce z Twoich kolumn.

Dzięki te Dali 350 już wcześniej sobie odpuściłem, za to na allegro chce licytować

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) z opinii wyczytanych po forach powinno być ok do rocka, jednak rzetelnej recenzji znaleźć nie mogłem.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.