Skocz do zawartości
IGNORED

Nowy model TVM XW-165...


wiewi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem sie tylko spytać czy budował już ktoś na tych nowych głośnikach TVM kolumienki. I ogólnie chciałem sie spytać czy ktoś już budował kolumny nagłośnikach tej że firmy.

Prześłe fotke kolumienek jakie wykonałem ostatnio (mini)...

Pozdrawiam

[obrazekLUKASZ-194706_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. No ja dość dużo z przyujacielem na tych głośnikach zrobiliśmy konstrukcji. 2 z tych konstrukcji możesz zobaczyć na

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Co do tych głośników to raczej w przedziale cenowym do 100 zł są dardzo dobre. Godnym polecenia zestawieniem jest np ARN 150-03-8 z GDWK11/100 (monitory js.) Sam mam 150-03-8 i jest dardzo fajny. Monitory na nich u mnei nagłaśniają dobrym delikatnym basem pokój ok 12 m kw. Rawda jest taka że jeśli niemasz kasy to ta firma to najlepsze rozwiązanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ja już wykoałem pare konstrukcji na głośnikach tej,że firmy,ale chciałem sie spytać czy ktoś już miał kontakt z nowymi modelami XW 165. Są one bardzo podobne do modeli ARN 188 tylko mają inny kosz i pare innych żeczy. To zdjecie które zamieściłem wyżej to moja ostatnia konstruckja (zdobyła wyróznienie frirmy Audiofan Polska). Zainteresowanym moge podesłąć foty.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim przedziale cenowym? W przedziale ok 2 tys zł. Ale nie chodziło tutaj o wartośc, lecz o jakoś brzmienia w stosunku do zastosowanych głośników. Głośniki raczej nisko budżetowe dobrze wykorzystane są w stanie zabrzmieć lepiej od dużo droższych zestawów Cantona. I to było zaskoczeniem dla Audio Fanu. A ponadto fakt iż jest to zestaw głośnikowy wykonany jako praca dyplomowa, która została wykonana na poziomie profesjonalnej firmy produkującej zestawy głośnikowe (nie chodzi tutaj o wykończenie, lecz o zastosowane rozwiązania).

Pozdrawienia dla amatorskich konsrtuktorów i projektanów zestawów głośnikowych, oraz dla ałogi AudioFan Polska za pomc,a szczezgólnie dla głownego technika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 8 miesięcy później...

reanimacja

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) -tesla XW-165-1394

 

dwa takie głośniczki cięte na 3.5kHz 12dB, połączone szeregowo -->8ohm

 

plus gdwk 10/80/19 cięty 12dB na 5kHz (różnica bo tesla ma podbicie na 3,5)

 

Obudowa 40 - 45l. strojona na 40 Hz. Układ d'Apolito.

 

Czy taki projekt na pokój 23m^2 ma szanse powodzenia? Gdzie są błędy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Biuletyn

    Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
    Zapisz się
  • KONTO PREMIUM


  • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

    Ostatnio dodane opinie o albumach

  • Najnowsze wpisy na blogu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.