Jump to content
IGNORED

Wzmacniacz stereo do 1000zł

marmor

Recommended Posts

Witam

Od pewnego czasu przeglądam różne serwisy ogłoszeniowe i aukcyjne w poszukiwaniu wzmacniacza audio - stereo, jednak z każdym dniem mam coraz większe wątpliwości i problemy ze znalezieniem czegoś odpowiedniego.

Nie jestem audiofilem ale głuchy również nie jestem - więc celuje głównie w tańsza średnią półkę.

Moje wymagania:

- wzmacniacz ma napędzać 2 kolumny (obecnie Technics SB-CH530A -70W, 35W(DIN) - planowana wymiana na coś bardziej muzykalnego ale przez kilka miesięcy muszą pozostać)

- umiejscowienie - pokój ok 25m w mieszkaniu w bloku więc zbyt duża moc nie potrzebna

- słucham głównie pop / rock 60'-80' / reggae / troche klasyki / itp - głównie z serwisów strumieniowych (deezer itp) z tabletu i komputera (mini-jack + planowane USB przez DAC),

- w przyszłości chce dokupić jakiś cd do muzyki j.w.

- wzmacniacz ma też obsługiwać tuner satelitarny (RCA)

- mile widziana regulacja bas/treble/loudness

Budżet:

500-1000zł max (szukam głównie (tylko?) wśród sprzętu używanego)

Moje dotychczasowe typy:

ROTEL RA 01 - ok. 700zł - podoba mi się wizualnie - ma tylko 40W i nie wiem czy to nie za mało?

YAMAHA AX-570 - ok 350zł - najtańsza propozycja - 100W - ma co trzeba - nie wiem jak muzycznie, ale zawsze miałem zaufanie do tej marki...

NAD C 320 - ok 650zł - również tylko 40W

CAMBRIDGE AUDIO AZUR 351A - ok. 1000zł - wejście na mp3 i wbudowany DAC - super wizualnie - ma wszystko czego potrzebuje ale tylko 45W mocy

Może coś innego? Wolałbym coś co się względnie dobrze prezentuje (j.w.) i pogra jeszcze kilka lat...

Pozdrawiam

Spójrz na wzmacniacz BC Acoustique EX-202, z rabatem klubowym spokojnie zmieścisz się w założonej kwocie, a będziesz miał fabrycznie nowy i bardzo dobry wzmacniacz.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, w przypadku pytań oczywiście służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

niedawno kompletowałem znajomemu budżetowy systemik do "wszystkiego " Ostatecznie staneło na fabrycznie nowej integrze Pioneera A-30 .Dobrze zbudowany i wykonany , poprawne wyposażenie i dzwięk oraz zaskakująca moc i dynamika.

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.