Jump to content
IGNORED

Monitor Audio Silver 10

Kamillllo4444

Recommended Posts

Witaj,

podaj proszę więcej informacji, przede wszystkim jak duże masz pomieszczenie odsłuchowe, jakie zazwyczaj gatunki muzyczne słuchasz, jakie preferujesz brzmienie, w jakim budżecie możemy poruszać się.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Zdecydowanie więcej, większe pudła, dwa przetworniki niskotonowe i przyjemne brzmienie. Przed kupnem słuchałem obu modeli i mimo ,że w sklepie twierdzili ,iż różnica w jakości dżwięku jest niewielka ale w cenie dość spora wybrałem 10-tki i nie żałuję. Pewnie,że jak grają z Heglem 160 brzmią bajecznie ,ale cóż koszt to 12k. Przyznam,że po przesłuchaniu z NAD-em model j.w też jestem zadowolony a cena 4 razy mniej. Pozostaje jeszcze kwestia kabli i płyt - głównie ich tłoczenia.Słucham w tej chwili na vinylu J. Bonamassy , dżwięk bajeczny a basów aż nad to , podobnie Sisters of Mercy czy Pat Metheny..Zdecydowanie gorzej brzmią płyty wypalane na kompie ,nawet jako wave. Czasami jak zwiększę jeszcze bas potencjometrem to jest aż za dużo . Nie wiem jak brzmią z innymi wzmakami bo słuchałem tylko dwóch.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.