Skocz do zawartości
IGNORED

Polski Folk na jazzowo "Polish Folk Music"


marc.brzozowsky

Rekomendowane odpowiedzi

Piszesz tak jakbyś sam to nagrał :)

 

 

nagrałem już tyle utworów w życiu że już nawet nie pamiętam które moje a które nie ;)

gratuluję spostrzegawczości ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Kurde jak Zappa.

Tyle ze ten nagrał 60 płyt i wszystkie kawałki pamiętał. Prince miał w repertuarze ok 400 tematów niekoniecznie z płyt. Zespół dostawał listę do opanowania kilkudziesięciu piosenek, on sam walił z czapy i często randomowo bez sztywnej kolejności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwonilem do ZAIKS. Pani podaje mi tytuly utworow a ja mowie ze nie wiem i nie pamietam czy to moje. Bo mam kilkaset tytulow.

To Pan nie pamieta swoich utworow ?

 

A Pani pamieta wszystkie swoje kosmetyki ?

 

A po co mam pamietac ?

One byly zagrane jeden raz. Poco grac je znowu tak samo i powtarzac

Naszczescie mamy czasy gdzie nie trzeba pisac w nuty. Wystarczy midi, dobry klawisz, program i rejestrator.

A nuty mozna spisac pozniej ze swoich nagran. Tylko po co

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

krytyk muzyczny jest jak ksiadz ktory uczy o kontaktach damsko-meskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jako inteligentny czlowiek wiesz zapewne ze kazdy muzyk, muzykant czy

kompozytor na kims sie wzorowal. jest tylko 12 poltonow. Ciezko z tego cos nowego.

 

A mikrotony? 12 lub 24 dodatkowych dźwięków, ileż nowych, nigdy nie napisanych kompozycji/kombinacji daje to pianiście...

Można też wrzucić do pudła kota lub psa i będzie miauczał/szczekał w zależności od tego, jak będziemy bębnić w klawisze. Takiej live preparacji fortepianu jeszcze nie było, Cage blednie w trumnie.

Naprawdę...wystarczy trochę wyobraźni, panie artysto-pianisto ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mikrotony? 12 lub 24 dodatkowych dźwięków, ileż nowych, nigdy nie napisanych kompozycji/kombinacji daje to pianiście...

Można też wrzucić do pudła kota lub psa i będzie miauczał/szczekał w zależności od tego, jak będziemy bębnić w klawisze. Takiej live preparacji fortepianu jeszcze nie było, Cage blednie w trumnie.

Naprawdę...wystarczy trochę wyobraźni, panie artysto-pianisto ;-)

 

Przypominaja mi sie sprawy Smolenska, wypadku Dudy czy Szydlo. Nagle kazdy w internecie jest specjalista od waskiej dziedziny. Zatrwazajace.

 

Posluchaj Mozdzera w Piano on tam troche probowal a alikwotami, z kocykiem i szarpaniem strunami. Ale pozniej juz tego nie ciagnal. Fajne. Chyba z tego wyrósl

Mowisz troche wyobrazni. Ja mam jej za duzo wlasnie. Ciagle sobie wyobrazam jakas gola kobiete nastoletnia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

krytyk muzyczny jest jak ksiadz ktory uczy o kontaktach damsko-meskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam ironię. Bardzo mnie zasmuciła, bo ja to wszystko napisałem serio.

A na tematy zdarzeń lotniczych wypowiadam się na forum lotniczym. Wbrew temu, co może się wydawać, jestem specjalistą z bardzo szerokiej dziedziny, sięga i muzyki, i lotnictwa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ironi w tym. To taki znak czasow. Internetowe wypowiadanie sie zflustrowanych ludzi. Zauwazylem ze jak mi cos nie idzie to hejtuje. Ci co mnie zhejtowali w tym temacie podejrzewam ze tez mieli ciezkie okresy w zyciu. Chyba dlatego reauguje jak pies ktory szczeka na wszystko co sie poruszy. Ja pianista zacznie grac cwierctonami to juz nie bedzie pianista. L.Mozdzer powiedzial ze chcialbym wyjsc po za ten schemat 12 poltonowy bo strasznie go ogranicza. 200 -300 lat temu mieli latwiej. Teraz bardzo ciezko stworzyc cos oryginalnego. Kiedys nawet nie moznabylo uzywac rownoleglych kwint lub oktaw w muzyce. Chyba pierwszy to zlamal Debussy

 

Co do tego Lotnictwa to nie mialem akurat na mysli ciebie, ale hejterow, podalem przyklad ludzi ktorzy wypowiadaja sie o tematach o ktorych nie maja pojecia.

 

Nie ma ironi w tym. To taki znak czasow. Internetowe wypowiadanie sie zflustrowanych ludzi. Zauwazylem ze jak mi cos nie idzie to hejtuje. Ci co mnie zhejtowali w tym temacie podejrzewam ze tez mieli ciezkie okresy w zyciu. Chyba dlatego reauguje jak pies ktory szczeka na wszystko co sie poruszy. Ja pianista zacznie grac cwierctonami to juz nie bedzie pianista. L.Mozdzer powiedzial ze chcialbym wyjsc po za ten schemat 12 poltonowy bo strasznie go ogranicza. 200 -300 lat temu mieli latwiej. Teraz bardzo ciezko stworzyc cos oryginalnego. Kiedys nawet nie moznabylo uzywac rownoleglych kwint lub oktaw w muzyce. Chyba pierwszy to zlamal Debussy

 

Co do tego Lotnictwa to nie mialem akurat na mysli ciebie, ale hejterow, podalem przyklad ludzi ktorzy wypowiadaja sie o tematach o ktorych nie maja pojecia.

Jesli znasz sie akurat na lotnictwie i muzyce. To o muzyce mozemy pogadac o lotnictwie to ze mna ciezko :)

Chociaz mialem wujka lotnika w Babich Dolach :)

 

Akurat nie trafilem z tym samolotem tutaj :) Forgive me Men

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

krytyk muzyczny jest jak ksiadz ktory uczy o kontaktach damsko-meskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.