Jump to content
IGNORED

Onkyo TX - RZ 900 kino - stereo

Jaworo

Recommended Posts

Producent napisał

TX-RZ900 został stworzony by spróbować zakończyć spór między miłośnikami stereo i miłośnikami dźwięku przestrzennego, które z urządzeń: wzmacniacz stereo czy amplituner multikanałowy jest lepsze do dwukanałowego odtwarzania muzyki. TX-RZ 900 potrafi pogodzić wielu uczestników odwiecznej dyskusji. Ten amplituner gra w stereo tak dobrze jak zaawansowany wzmacniacz Hi-Fi.

Faktycznie tak jest

Czyli gra na poziomie jakich wzmakow? Z czym porównywałeś?

Nie miałem okazji zapoznać się z Onkyo ,tym bardziej, skonfrontować. Amplituner vs wzmacniacz. To brzmi jak paradoks.

Słowa które zacytowałem w temacie, należą do producenta. Nie do mnie.

Ja zadałem tylko pytanie czy faktycznie tak jest.

Pozwoliłem zamieść ten post z jednego powodu. Nie znam odpowiedzi.

Nie dałeś znaku zapytania "?" stad taka odpowiedź.

Jednak faktycznie Onkyo w wyższych modelach swoich amplitunerów montuje dobre i wydajne końcówki mocy. W podobnej cenie gra na prawdę dobrze w stereo w porównaniu do innych amplitunerów.

NA poziomie jakiego wzmacniacza? Hmm pewnie z nowych klocków mógł by konkurować z takimi w granicach +/- (1500-2000) zł

Pozdrawiam

| INSTALACJE | ODSŁUCHY | WYPOŻYCZENIA | PORADY | - Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

www.S4Home.pl | tel: 514-500-824 | Specjalne oferty dla forumowiczów.

Też się przyglądam temu modelowi i z tego co czytam to siedzi tam przetwornik D/A 384kHz/32-bit (Asahi Kasei AK4458). Słuchałem ostatnio i brzmi to bardzo dobrze, ale niezbędna jest konfrontacja ze wzmakiem stereo. Może warto taki teścik zrobić - z plikami DSD np :)

Jednak faktycznie Onkyo w wyższych modelach swoich amplitunerów montuje dobre i wydajne końcówki mocy. W podobnej cenie gra na prawdę dobrze w stereo w porównaniu do innych amplitunerów.

NA poziomie jakiego wzmacniacza? Hmm pewnie z nowych klocków mógł by konkurować z takimi w granicach +/- (1500-2000) zł

No tak, ale on kosztuje 6k.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.