Jump to content
IGNORED

KENWOOD KP-3022 opinie

emsiq111

Recommended Posts

Witam!

Mam okazję kupić KENWOOD KP-3022 w bardzo dobrym stanie z wkładką at 95 i nową igła za 400zł.

Warto?

z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Wg mnie wart za tych pieniędzy, oczywiście jak jest w stanie dobrym +. Firma nie w kij dmuchał o czym wiedzą starzy wyjadacze. Za polskiego Daniela czyli mniej więcej odpowiednik też musisz dać te pieniądze albo i większe. Nie wierz w bajki, że najlepszy napęd to DD a najlepszy gramofon to Technics SL-1200 MKII.

Wg mnie wart za tych pieniędzy, oczywiście jak jest w stanie dobrym +. Firma nie w kij dmuchał o czym wiedzą starzy wyjadacze. Za polskiego Daniela czyli mniej więcej odpowiednik też musisz dać te pieniądze albo i większe. Nie wierz w bajki, że najlepszy napęd to DD a najlepszy gramofon to Technics SL-1200 MKII.

dzięki za odpowiedz.. już jedną nogą go kupiem w zasadzie, ale czekam jeszcze jak coś na dalsze opinie i porady ;)

Jak będziesz za dużo myślał to nic nie kupisz bo ceny mocno wysokie za tt , jeśli Kenio w bdb stanie jest i z pokrywą nie popękaną to bierz .

Dzięki Bartek, w zasadzie jestem dogadany.. w środe powinienem mieć :)

Pokrywa w stanie dobrym :) bez pęknięć

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.