Jump to content
IGNORED

Electrocompaniet eci5 problem?!

cornholio

Recommended Posts

Witam.

Od wczoraj jestem posiadaczem ww wzmacniacza.

Wcześniej grałem na eci2 i który napędzał u mnie AP tempo 6.

Pomimo, iż eci2 dysponował pomimo zaledwie 2x50W to pokrętło głośności nigdy nie przekroczyło godziny 12.

Przy eci5 pokrętło ląduje na godzinie 3, a koniec skali to godz 5 ( wzmacniacz 2x120W) Czy to normalne w tym klocku?

Wzmacniacz tymczasowo podpięty pod wejście TAPE (brak przewodów XLR i przejściówki)....

Czy powinienem zacząć się martwić, że coś jest nie tak? Z góry dzięki za pomoc...

„Na przezroczystość akustyczną norweskiej integry ma subtelny wpływ ustawienie przełącznika wzmocnienia. W ustawieniu 0 dB brzmienie wydało mi się minimalnie czystsze, gładsze, jednak różnica jest nieznaczna. Pełne wysterowanie głośników w tym ustawieniu nie zawsze będzie możliwe z uwagi na niską czułość wejściową (małe wzmocnienie) dla wejść cinch. W moim przypadku, który należy określić jako bardzo korzystny (kolumny 91 dB, odtwarzacz z poziomem wyjściowym 3,5 V), nie każdej płyty mogłem posłuchać z takim czadem jak lubię, chyba że w „głośniejszym” połączeniu symetrycznym.”

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Niestety +9 dB nie przyniosło zamierzanych efektów. Spokojnie dojeżdżam do 2-3 godziny i nie jest jakoś bardzo głośno. Mógłbym spokojnie zejść niżej. Jakby trochę brakowało mocy, choć to nie są jakieś wymagające kolumny 4ohm 89dB...

Może ktoś z forumowiczów miał ten wzmacniacz?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.