Jump to content
IGNORED

Pioneer A-A6MK2 + PD-D6 MK2-K jakie kolumny podstawkowe?


numer_pesel

Recommended Posts

Witam szanownych forumowiczów, jak w temacie szukam kolumn podstawkowych do 2k zł które zagrają z klockami pioneera. Pomieszczenie odsłuchowe ma 20m. Od dźwięku oczekuję o ile to w ogóle możliwe klarowności i dynamiki. Słucham głównie rocka i jazzu. Jestem absolutnym debiutantem i nie mam czasu na odsłuchy. Dlatego też całkowicie zawierzam się forum.

Link to comment
Share on other sites

Biorąc pod uwagę wielkość pomieszczenia oraz konfigurację elektroniki, spójrz proszę na monitory Dali Zensor 3 (http://q21.pl/dali-zensor-3.html). To mocne, dynamicznie grające kolumny, które w połączeniu z Twoim wzmacniaczem zapewnią równy, dobrze wypełniony dźwięk. Moja rekomendacja.

Jako alternatywa warto spojrzeć na komuny Cambridge Audio Aero 2 (http://q21.pl/cambridge-audio-aero-2.html). To bardzo dobrze wycenione monitory, które podobnie jak Dali bedą bardzo dobrym uzupełnieniem Twojego systemu.

Jeśli lubisz mocny, dynamiczny, analityczny dźwięk z lekko cofniętym środkiem pasma, warto przesłuchać jeszcze Paradigm Mini Monitor v.7 (http://q21.pl/paradigm-mini-monitor-v-7.html) oraz Monitor Audio Bronze 2 (http://q21.pl/monitor-audio-bronze-2.html).

 

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz oferty finansowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych rozwiązań.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za propozycje. Monitory na 20m to konieczność a nie fanaberia. Niestety muszę się dostosować do warunków. Kolumny będą musiały stać pod ścianą (2 do 4cm odstępu od ściany) wyklucza to więc bass reflex z tyłu? W necie zdania są podzielone, ile tematów tyle opinii. Jak to więc jest w rzeczywistości?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.