Skocz do zawartości
IGNORED

Podziękowania


Trab

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka !

Szanowni Państwo, jako uśpiony na dwadzieścia blisko lat audiofil, kilka lat temu trafiłem na to forum entuzjastòw wiernego brzmienia muzyki. Było to oczwiście gdy zapragnąłem swój leciwy sprzęt wymienić. Teraz jestem na końcu tej fajnej drogi i jedno jest pewne - apetyt rósł w miarę jedzenia. Nie spodziewałem się takiej wiedzy, takiej życzliwości i nader wszystko takich efektòw w moim domu. Ogromną przyjemność sprawia mi zarówno jakość przekazu muzycznego jak i to, że dziś korzystam z takich przełomowych rozwiązań jak tidal a na kolanach mam tablet w ktorym jest wszystko a nawet jeszcze więcej. Odkrywam teraz na forum wiele inspiracji muzycznych, które potrafię weryfikować natychmiast na wspomnianym tidalu. Miałem przeczucie, że na Świecie powstaje dobra muzyka, lecz trudno mi było do niej dotrzeć. Tak było, ale już nie jest. W tym miejscu mam potrzebę podziękowania wielu osobom z forum dzięki którym nie mógłbym sobie teraz słuchać tak pięknie brzmiącej muzyki Portico Quartet.

Dziękuję założycielom klubów Dynaudio, Harbeth, Pass, Amplifon, Kondo.

Dziekuję dyskutantom: Moreno1973, Jarlbjorn, Szymon, Tomkly, Mateuszek, slvn, Wit told, Miroslav1, Sly, Marslo, Muda, Piopio, Cybant, Squad044, Rafaell, Rochu, Elbertoh, Axolotl, Artuku, i wielu , wielu innym. Specjalne podziekowania ś.p. Staremu Audiofilowi - oczywiście !

 

Dziękuję też fachowej ekipie krakowskiego Nautilusa, od której wiele dobrego się zaczęło, choć nie byłem już później tak lojalnym klientem jakiego by sobie życzyli.

 

Szanowni Państwo, dziękuję !

SoTM SMS-200 / Lampizator DHT DAC / NAF 845+Amati / Cessaro Chopin  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miłe jak ktoś tak ładnie dziękuje. W dzisiejszych czasach to raczej rzadkość. Świadczy to o tym, że Forum jednak jest potrzebne.

 

Zaczął od "hejka", czyli chyba nigdzie...:)

Miałabyś rację Litościwa Niusiu gdyby napisał to rozłącznie i postawił pytajnik.

Mógł też użyć sformułowania "haw?", "hawok?" a w odpowiedzi mogłoby paść "tamok", "haj", tudzież również "haw".

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany boskie, cały post zabrzmiał prawie jak ostatnie pożegnanie. Mam nadzieję, że się nigdzie nie wybierasz??

Nie, nie wybieram się nigdzie. Najzwyczajniej po prostu mam świadomość, że dzięki Wam mam teraz tyle frajdy. Gdybym miał sam do tego dojść, to zajęłoby mi to lata i kosztowałoby tyle co dom. A nerwów ? Rozczarowań ? Szkoda gadać. Trzeba było więc podziękować. Mam system składający się w zasadzie z dwóch urządzeń i kolumn. Zaczęło się od mojego sentymentu do dźwięku zasłyszanego gdzieś pod koniec lat dziewięćdziesiątych w Nautilusie. Zapamiętałem usłyszany wtedy dźwięk z Dynaudio Countur 3.4 jako coś absolutne wyjątkowego. Delikatny i szlachetny, no ... bajka ! Forum pomogło mi w wyborze modelu Dynaudio w te piętnaście lat później, choć nie zastąpiło osobistego słuchania około dwudziestu kolumn różnych producentów. Łukasz Fikus vel Lampizator - nie miał łatwo ze mną jako klientem, ale jestem mega zadowolony z Jego urządzenia, dopasowanego pod mój wzmacniacz i pomocy jaką mi okazał w PC i w okablowaniu czym zaoszczędziłem wielu nieuzasadnionych wydatków. Do Sonus Oliva też bym nie trafił gdyby nie S.A. itd. itp. Kondo niejako na koniec, to też takie objawienie rodem z Forum, które wniosło co nie miara w przekaz, choć to tylko jeden kabelek... Teraz naturalność, organiczność przekazu muzycznego jest dla mnie niebywałą przyjemnością. Nie mam wyostrzeń znanych ze sprzętu hi fi, ale gdy trzeba, to jest czysty, wysoki dźwięk, bezpośredni i pełny wokal i potężna dynamika. Nie sądziłem, że płyta "Reload" Metalliki jest tak dobrze nagrana. Miłego wieczoru ...

SoTM SMS-200 / Lampizator DHT DAC / NAF 845+Amati / Cessaro Chopin  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.