Skocz do zawartości
IGNORED

Klasa A vs AB


suhy

Rekomendowane odpowiedzi

Jej a dźwięk na tej próbce? Mam nadzieję że urządzenie nagrywające tak mocno zniekształca bo to chyba altusa w pokoju z gładzią gipsową ten Mak napędza. Z drugiej strony w końcu to subiektywne jest hobby-co się komu podoba a nie że ma grać.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie patrz na to, aparat kompaktowy z możliwością filmowania nie zarejestruje niskich tonów i zniekształci dźwięk, nagraj u siebie telefonem to usłyszysz jak to jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej a dźwięk na tej próbce? Mam nadzieję że urządzenie nagrywające tak mocno zniekształca bo to chyba altusa w pokoju z gładzią gipsową ten Mak napędza. Z drugiej strony w końcu to subiektywne jest hobby-co się komu podoba a nie że ma grać.

Pozdrawiam

 

Kolego Mike1973 - poproszę o zachowanie poziomu osób dojrzałych. Nie znasz reszty toru....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha kolego Undziak-wklejone na ogólnodostępnym forum, pokazane oglądane i posłuchane. Mam prawo do opinii z opublikowanego materiału.

A wogóle to jest zabawne że nagrywa się na urządzenia mobilne warte jakościowo 0 sprzęt za dziesiątki albo setki tysięcy pln żeby udowodnić jakąś tezę.

Więc apel o poziom oczywiście jak najbardziej! Popieram! Zobacz Undziak ile już zrobiliśmy zamieszania w watku wogóle temu nie poświęconym!

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha kolego Undziak-wklejone na ogólnodostępnym forum, pokazane oglądane i posłuchane. Mam prawo do opinii z opublikowanego materiału.

A wogóle to jest zabawne że nagrywa się na urządzenia mobilne warte jakościowo 0 sprzęt za dziesiątki albo setki tysięcy pln żeby udowodnić jakąś tezę.

Więc apel o poziom oczywiście jak najbardziej! Popieram! Zobacz Undziak ile już zrobiliśmy zamieszania w watku wogóle temu nie poświęconym!

Pozdrawiam

 

A co owe video miało pokazać ?

głoś nagrania nawet moglem wyłączyć bo nie jest ważne w tej dyskusji .

 

Wyłączam się z tego wątku, to nie na moje nerwy,

nie muszę niczego udowadniać.

Zycze miłego dnia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor wątku czyta i się śmieje :) Ciekawe czy dojdziecie tu do tematu grających kabli zasilających ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Gerard nie obrażaj się. W żadnym razie nie chciałem ciebie urazić. Jeżeli tak to przepraszam. Chcę tylko powiedzieć że wzmacniacz można obciążyć rezystorem a końcówkę przesterować dowolnym sygnałem. Dlatego piszę że to niczego nie udowadnia. Jeżeli niepoatrznie cię uraziłem to jeszcze raz przepraszam. Nie było to moim celem.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Gerard nie obrażaj się. W żadnym razie nie chciałem ciebie urazić. Jeżeli tak to przepraszam. Chcę tylko powiedzieć że wzmacniacz można obciążyć rezystorem a końcówkę przesterować dowolnym sygnałem. Dlatego piszę że to niczego nie udowadnia. Jeżeli niepoatrznie cię uraziłem to jeszcze raz przepraszam. Nie było to moim celem.

Pozdrawiam

 

Przyjęte ;-) dziekuje,

Pisze na forum hobbistycznie, chcąc czerpać informacje od doświadczonych, wymieniać zdania bezinteresownie, jest tu sporo fajnych i łebskich gości, są nieporozumienia jak wszędzie ale wierze ze w końcu będzie dobrze.

 

Pozdrawiam Serdecznie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.