Skocz do zawartości
IGNORED

wasze źródła informacji


teegebaeck

Rekomendowane odpowiedzi

interesuje mnie gdzie zdobywacie informacje nt. obecnych wydarzeń w Polsce i na świecie.

 

w wielu watkach można przeczytać opinie ja wiarygodne lub nie są ogólnodostępne źródła.

 

nie chce wszczynać dyskusji jakościowej (ta gazeta pisze bzdury a ta inna jest taka obiektywna).

chce mieć możliwość i stworzyć ja wszystkim zainteresowanym aby sami mogli sobie zdanie o jakości informacji z rożnych źródeł (często na ten sam temat diametralnie inaczej przekazywanych) zbudować.

 

czasem warto znać źródła "oponentów" w dyskusji aby rzetelnie do czyichś wypowiedzi moc się ustosunkować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ut conclave sine libris, ita corpus sine anima. Cicero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre zrodła informacji sie ..chroni.

może i tak, ale dla jednego "dobre" jest dla drugiego "złe"

często tez źródła ukazują tak aktualne jak i historyczne wydarzenia diametralnie rożnie w zależności od położenia (lewo/prawo/środek) na osi politycznej.

 

dlatego jest to oczywiście interesujące jak wydarzenia przedstawiane są przez różne źródła!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ut conclave sine libris, ita corpus sine anima. Cicero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotychczas 80% normalnych informacji dostarczala TV i radio.Wbrew temu co pisali rozni piscielcy.Zawsze informacje te skojarzone z informacjami swiatowymi dostarczała wyborcza komentujac roznie.Tyle ze zwykle umieszczała i umieszcza dwa trzy referaty na temat o roznym podejsciu.To samo w newsweeku gdzie pisza rozni czasami o przeciwnych pogladach.No i Polityka gdzie raczej jest jednakowo ale madrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale same mędrce tez skądś swoja wiedze czerpiom ;D

 

no żona wiadomo - z jedynym prawdziwym źródłem wiedzy się nie dyskutuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ut conclave sine libris, ita corpus sine anima. Cicero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Srebrnej” było głośno ostatnio, gdy ujawniła plany budowy 138-metrowego wieżowca w centrum stolicy. Jest ona również właścicielem dwóch biurowców należących pierwotnie do RSW oraz nieruchomości okalających dom Jarosława Kaczyńskiego, w których mieści się m. in. redakcja „Gazety Polskiej” i portalu niezalezna.pl.

dlatego tez jak najbardziej polecam to zródlo wiadomosci jako niezalezne wlasciwe od niczego i tyle samo warte.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interesuje mnie gdzie zdobywacie informacje nt. obecnych wydarzeń w Polsce i na świecie.

 

w wielu watkach można przeczytać opinie ja wiarygodne lub nie są ogólnodostępne źródła.

 

nie chce wszczynać dyskusji jakościowej (ta gazeta pisze bzdury a ta inna jest taka obiektywna).

chce mieć możliwość i stworzyć ja wszystkim zainteresowanym aby sami mogli sobie zdanie o jakości informacji z rożnych źródeł (często na ten sam temat diametralnie inaczej przekazywanych) zbudować.

 

czasem warto znać źródła "oponentów" w dyskusji aby rzetelnie do czyichś wypowiedzi moc się ustosunkować.

 

w wielu miejscach są takie ogólnodostępne gazety cyfrowe ( wiecie jakie ) lecz informacje otrzymane od osób prywatnych ( wymiana informacji)

nie chce zdradzać gdzie bo może sobie tego nie życzą lecz najczęściej sa linki z skąd są one zdobyte

ogólnie nie ma raczej tak tajnej żeby nie mozna byłoby jej znaleźć

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródła informacji dla większości są takie same....

 

Decyduje ośrodek decyzyjny umieszczony między uszami, niestety u sporej części populacji jest niezamieszkały...

 

A ciut bardziej serio, media anglosaskie i te elektroniczne i pisane (acz te siłą rzeczy rzadziej) Polskie sporadycznie, a głownie elektroniczne...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu elektroniczne miałyby być bardziej wiarygodne niż te tradycyjne.Przede wszystkim zdrowy rozsadek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtuś niczym rysiu nie z klanu - dopatruje się treści których nie ma.... (kurde pewnie obaj jadą na wakacje nad morze do Czech)

 

Po prostu do elektronicznych mam szybszy dostęp - z fotela i nie ma tu nic o tym które są bardziej wiarygodne które mniej...

 

Co do zdrowego rozsądku - pełna zgoda...

 

O czym zresztą post wyżej pisałem ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.